Gość

Ilość rozrzutników odwożących

Polecane posty

Gość   
Gość

Chciałbym w przyszłości kupić sieczkarnie do kukurydzy o mocy około 360km na usługi. Mam więc takie pytanie, ile najlepiej powinienem mieć zestawów odwożących? Czy 3x t088 wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Zależy to też od odległości pola do pryzmy. :)

Mogą starczyć te 3x t088 albo i nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Do takiej sieczkarni te 3 zestawy to starczą jak pola będą nie dalej jak 1km i dobra droga a jak dalej to trzeba ok 5 zestawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Ja mam do sprzedanie sieczkarnie Mamut Mengele 5800 z 1992 roku . Stan bardzo dobry .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

7 takich zestawów na 6km dojazdu po zróżnicowanym asfalcie wystarczy, jak by nie patrzeć ciągniki musza mieć te 100km

Edytowano przez Massey1993

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek5340    1

ja bym zadużo tych zestawów nie szykował bo co z tego że szybko natniesz je a na pryzmie beda czekać bo ktoś nie zdązył ubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid0605    22

Jak na usługi to bywa rożnie bo nie raz chcą 2 zestawy nie raz 3 a zdarza sie ze 5 a sa tez tacy co nie chca wgl. wiec musisz być przygotowany ze nie raz puścisz cały skład a nieraz np 2 wuzki zostaja na chacie bo akurat ktoś zamówił 1 zestaw od ciebie. U mnie w okolicy są 2 firmy usługowe jedna ma dwie sieczkarnie a druga cztery i ten co ma dwie to ma jeden ciągnik i jego szwagier wozi swoim wiec te dwa ciągniki chodzą bez przerwy a gdy brakuje wózków woła znajomych którzy sobie dorabiają. A druga firma ma 6 JD i szef puszcza wuzki pod która sieczkarnie trzeba. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

T088 to mały sprzęt ale dobry, myślę że 3 sztuki to minimum jak jest blisko i oczywiście ciągniki 40km/h o mocy mni.100km. ale radziłbym myśleć z przyszłością. sąsiad jeżdził nh tm155 wanną 18t i jeszcze druga wanna 18t, rozrzutnik tytan 16 ton oraz sieczkarnia NH robota idzie dobrze ale jeżdzili 6 km to jescze dwa inne zestawy były potrzebne

:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil5435    304

Witam

 

Moim zdaniem te t088 3x wystarczą na pola do 1,5 km ale te ciągniki co je ciagną będą musiały szybko jeździć a to grozi jakims wypadkiem , najlepiej żeby ś miał 4 takie rozrzutniki i jakąś przyczepe 8 lub 10 tonową bo do obramówek poł się taka przydaję bo nie zawsze można wszędzie wieżdżać <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj