Skocz do zawartości

Zdjęcie

kverneland

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JohnDeere6320Premium

JohnDeere6320Premium

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 17 październik 2011 - 11:18

kverneland wie ktoś może ile waży pług kverneland 4 vd 100 ?.Bo mam john deere 6320 z turem i nie wiem czy ten ciągnik nie jest za lekki co sądzicie .Jeżeli ktoś ma taki pług to z jakim traktorem pracuje??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kverneland Dzisiaj, 09:54
  •  

#2 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 17 październik 2011 - 19:10

kverneland Znajomy ma :) pracuje z jakimś renault ok 120km, 6 cyl. ale dźwiga go bez żadnego obiążenia z przodu także moim zdaniem JD z ładowaczem sobie poradzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lopol92

lopol92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja. rolnictwo, mech. rolnictwa i kobitki

Napisany 17 październik 2011 - 21:06

kverneland ja mam taki pług na ramie kwadrat i ważył z przedpłużkami doo kukurydzy jak dobrze pamiętam ok 1200kg, ciągam go 1224 z 95r ze standardowym obciążeniem i podnosi bez większych problemów, kumpel ma tez kvernelanda ale na skrecanych korpusach tez 4 tez przedpłużki tylko 85cm odl. korpusów to ważyliśmy go to było 200kg więcej jego pługa, taka różnica mimo że mój dużo dłuższy
u nas ciągają 1014 takie pługi tylko 3 skiby tez vd 100 to spokojnie podnosi, kumpel tego swojego kvernelanda podnosił starym zetorem 16045 z jednym siłownikiem wspomagającym to normalnie i nie przeciażało go praktycznie, oczywiście na drodze trzeba wolniej bo buja trochę ale...

spokojnie dasz sobie rade, przypomniałem sobie ze ojciec pozyczł raz pług znajomemu co ma 6420 i połowe balastu z przodu także spoko

Edytowany przez lopol92, 17 październik 2011 - 21:07.