Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciagnik ?

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FERDEKKKK

FERDEKKKK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 21 październik 2011 - 17:32

Jaki ciagnik ? No właśnie nie chce 2 takich samych. Twierdzi, że musi być coś odmiennego. A ile kosztuje Forterra 95, oraz ile wyposażenie do niej opcjonalne? Najlepiej w cenie brutto jak by ktoś podał. Może uda mi się go namówić, aby jeszcze dozbierał trochę złotówek.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciagnik ? Dzisiaj, 17:25
  •  

#22 Share MFzetor

MFzetor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 21 październik 2011 - 21:08

Jaki ciagnik ? Nie wiem, ile kosztuje Forterra, ale mogę polecić ci inny traktor. New holland TD 5040. Sąsiad ma, i bardzo, ale to bardzo sobie chwali. Pracuje on z turem, w prasie belującej, oraz przyczepę ze zbożem ciąga. Jego jest z końca 2010r. Ma już 500 mttg przepracowane, i na prawdę super. Ceny nie pamiętam, ale nie jest za bardzo wygórowana. Niby ma revers mechaniczny ze sprzęgłem, ale jak dla mnie to w niczym nie przeszkadza. Bardzo go polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 22 październik 2011 - 18:05

Jaki ciagnik ? za 140000 netto to juz kolego mozesz wybierac nh T badz Case JXU bardziej wypasne ciagniki nie wiem ile JD kosztuje nie pamietam juz albo DF bys musial sie rozjzec dokladnie bo potem mozesz zalowac i kazdego dilera z kazdej marki popytac co oferuja za taka kwote

Dodaj odpowiedź