Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile tak naprawdę ma koni 155.54

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 18 październik 2011 - 15:15

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Tak jak pisze kolega geo ja MF 3115(ok 115 km) na glinie 4*40 więcej niż 6km/h nie pójdzie, a na piasku 5*40 z prędkością 11km/h nawet nie czuje.to wszystko zależy od gleby jaka posiadasz :P
I nawet jak go dusi i spada z obrotów tez nie kopci.U mnie było na początku tak, że jak zaczął spadać z obrotów to zaraz gasł, ale wymieniliśmy filtry paliwowe i teraz nawet jak jest ciężko to spadnie z obrotów ale go nie idzie zadusić :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Dzisiaj, 02:15
  •  

#22 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 18 październik 2011 - 16:28

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 ja wam powiem ze nie tylko szerokość skiby się liczy ale i kształt korpusu, ustawienie pługa,
co do pługa to polecam overuma jak dla mnie pepszy jak kverneland

#23 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 18 październik 2011 - 18:09

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 wiesz vogel end not, owerun.ja tam używam pierwszy sezon pługa demblon 4x43cm jak narazie sprawuje się dobrze na zabezpieczeniu śrubowym tylko dwa razy mi obcieło śrube a po za tym jak go kupiłem to nic jeszcze nie robiłem za orałem 22ha

tak owerun jest lepszy niż keverland albo jak bedziesz miał okazje to pottingier te pługi pracują w skandynawi

i może być 4x45 wtedy bedzie krył ciągnik i od miedzy będziesz mógł od orać bo u mnie zostaje 10cm od miedzy bo mam 4x43cm

#24 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 18 październik 2011 - 19:57

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 kwestią pozostaje cenna częsci zamiennych w konću trzeba je kiedyś zmienic kv ma w sumie przystępne ceny.
u mnie pracował 10 lat pług steeno otegem, nikt pewnie nie slyszał nigdy tej nazwy :D ale spisywał sie kapitalnie orząc co roku 25 ha, ale czas na większy.
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#25 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 20 październik 2011 - 19:19

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Dobrego kverna czy v&n 4-ki nie kupisz za te pieniadze. Za duzy na nie popyt jest, kazdy teraz kupuje nowy czy uzywany ale zachodni ciagnik 100-140 KM i do niego chce 4-ke obrotke. Za ta kase wydaje mi sie bedzie problem.
Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

#26 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 20 październik 2011 - 20:34

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 hmmmm. Ciekawe czy w tych pieniążkach sprowadził by coś dobrego.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#27 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 20 październik 2011 - 21:54

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 My za naszego V&N dalismy - co tu bede cyganił - 19. U mnie w galerii go zobaczysz, jednakze wygląd był sporo gorszy - co prawda farba oryginalna, no ale juz obtrzaskana troche. U nas mial renowacje. Elementy robocze w dobrym stanie - 4 plozy zeszloroczne, 4 tegoroczne. Lemiesze z dlutami rowniez dobre, podejrzewam ze byly tegoroczne. Odkladnice w stanie hmm zadowalającym, a do tego w cenie dostalem chyba 5 sztuk luzem do garazu w stanie podobnym.
Plug jest od sasiada przez miedze, ktory sprowadza je z zachodu. Znajdziesz go na otomoto na mojej miejscowosci. Ma teraz kilka plugow, siewniki, nawet swojego mniejszego jaśka wystawil.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 20 październik 2011 - 22:08

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 tzn zadowole sie byle marką, byle był nie przegięty i miał przedpłużki, w swoi przerobilem na lemiesze kv i szedł jak burza, heh zimą bedzie czas na poszukiwania pługa

#29 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 21 październik 2011 - 09:12

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Zimą to się dobrze ciągnik kupuje, bo jak zimny rechnie na kopa to już połowa sukcesu ;)
Co do byle pługa to był bym ostrożny, bo jeżdzenie i szukanie elementów roboczych może nie być zbyt miłe. Co prawda taki unirol z borku ma szeroki asortyment, ale na pewno nie wszystko.

#30 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 21 październik 2011 - 14:09

My za naszego V&N dalismy - co tu bede cyganił - 19. U mnie w galerii go zobaczysz, jednakze wygląd był sporo gorszy - co prawda farba oryginalna, no ale juz obtrzaskana troche. U nas mial renowacje. Elementy robocze w dobrym stanie - 4 plozy zeszloroczne, 4 tegoroczne. Lemiesze z dlutami rowniez dobre, podejrzewam ze byly tegoroczne. Odkladnice w stanie hmm zadowalającym, a do tego w cenie dostalem chyba 5 sztuk luzem do garazu w stanie podobnym.
Plug jest od sasiada przez miedze, ktory sprowadza je z zachodu. Znajdziesz go na otomoto na mojej miejscowosci. Ma teraz kilka plugow, siewniki, nawet swojego mniejszego jaśka wystawil.

Chyba nie piszesz O kościelskim?
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#31 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 21 październik 2011 - 15:05

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Koscielski? A jest taki wogole w Dobrzycy powiat pleszewski?

#32 Share pawel89

pawel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 21 październik 2011 - 19:03

Ile tak naprawdę ma koni 155.54 Witam... tak się składa że pracowałem na 155.54 bez EHR a z elektrohydraulicznym rewersem i dwoma półbiegami... współpracował z pługiem huard (Takim http://allegro.pl/pl...1779382735.html tylko 5 skib :D ) 5x43 i o dziwo na ziemiach 3 i 4 klasa raczej bez glin... dawał radę sobie całkiem dobrze.. ale przy orce głębokiej ubywało paliwa( pompa tłoczkowa ;[ ) i po sezonie został odczepiony jeden korpus ze względu na nie zwrotność oraz duże obciążenie podnośnika :unsure: .. ale RENAULT super czuję się moc w mniejszych maszynach B)
gmhnbmbnm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 21 październik 2011 - 20:24

Zimą to się dobrze ciągnik kupuje, bo jak zimny rechnie na kopa to już połowa sukcesu ;) Co do byle pługa to był bym ostrożny, bo jeżdzenie i szukanie elementów roboczych może nie być zbyt miłe. Co prawda taki unirol z borku ma szeroki asortyment, ale na pewno nie wszystko.

tyle to uczen technikum w pierwszej klasie nawet wie, jesli podzespoly w pługu sa powiedzmy w miare to czym sie stresowac, w moim jak kupilismy miał dwie dziurki w pierwszych odkladniach i po 10 latach nie powiekszyly sie, wiec nie ma co w panike popadac