Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik wybrać?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartekh

Bartekh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 16 październik 2011 - 16:42

Jaki ciągnik wybrać? mam problem z wyborem ciągnika o mocy ok. 120-130KM
Znalazłem pare ciągników które by mnie interesowały:
-Massey ferguson 5460 lub 5465
-Fendt vario 312
-John deere 6534
-New holland t 6050 plus
-Case maxxum 125
-Deutz fahr agrotron k 430
Jaki byście mi polecili? ;)
I dodam że to ma być ciągnik główny w moim gospodarstwie

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik wybrać? Dzisiaj, 17:43
  •  

#2 Share Han360

Han360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 16 październik 2011 - 17:40

Jaki ciągnik wybrać? New holland t 6050 plus ja bym ci polecił :)

Edytowany przez Avendrion, 18 październik 2011 - 16:42.
post bez uzasadnienia

#3 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 16 październik 2011 - 17:53

Jaki ciągnik wybrać? powiem tak ja bym wybrał k 430 a odradzam -New holland t 6050 plus new holandy nie mają dobrej renomy szczególnie w serwisie sąsiad miał 2* Deutz fahr agrotron a teraz kupił 3 nowy 160 konny fuul wersja a ma łącznie 6 ciągników i mówi że te pozostałe też wymieni.a "jonasy" mają potężny apetyt na paliwo

Edytowany przez misiek38, 16 październik 2011 - 17:55.

#4 Share mayi96

mayi96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 16 październik 2011 - 18:01

Jaki ciągnik wybrać? nie wiem jak u ciebie z kasa i czy ten ciagnik ma byc nowy ale poleam ci fenda 312 vario dobry ciagnik

Edytowany przez Avendrion, 18 październik 2011 - 16:42.
post bez uzasadnienia

#5 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 16 październik 2011 - 18:03

Jaki ciągnik wybrać? jeszce nie słyszałem żeby ktoś wybierał z sześciu ciągników? z trzech tak ale z sześciu??? tematów odnośnie wyboru i porównań ciągników jest tysiąc pincet także....odrób lekcje i spakuj plecak...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 16 październik 2011 - 18:04

Jaki ciągnik wybrać? Ja bym postawił na NH,albo MF,tylko,że MF zapewne będzie droższy od smerfa.New Hollandy bardzo dobre ciągniki,u mnie w okolicy jest ich pełno,a szczególnie serii t6070RC>pracują jako główne ciągniki,na razie nikt nie narzeka,mówią,ze dużo nie pala,mocy w ciężkiej robocie tez nie brakuje,z serwisem problemu nie ma.Także myślę,że NH będzie dobrym rozwiązaniem i nie bardzo drogim,bo mają konkurencyjne ceny,co do innych marek.

#7 Share misiek38

misiek38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 16 październik 2011 - 19:07

Jaki ciągnik wybrać?

Ja bym postawił na NH,albo MF,tylko,że MF zapewne będzie droższy od smerfa.New Hollandy bardzo dobre ciągniki,u mnie w okolicy jest ich pełno,a szczególnie serii t6070RC>pracują jako główne ciągniki,na razie nikt nie narzeka,mówią,ze dużo nie pala,mocy w ciężkiej robocie tez nie brakuje,z serwisem problemu nie ma.Także myślę,że NH będzie dobrym rozwiązaniem i nie bardzo drogim,bo mają konkurencyjne ceny,co do innych marek.

kolego mój kuzyn pracuje we Francji jako mechanik w jednym z serwisów i przyjechał raz new holand i zaczęli od czyszczenia ciągnika tylko że myjką ciśnieniową jak szef to zobaczył to mało nie wyszedł z siebie dużo nie brakowalo a po pół roku pracy wyleciałby do domu no bo to on akurat go mył a teraz mają zakaz myjki tylko sprężone powietrze

#8 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 16 październik 2011 - 21:29

Jaki ciągnik wybrać? no ale co to ma do rzeczy?

#9 Share tomusgigant

tomusgigant

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 16 październik 2011 - 21:51

Jaki ciągnik wybrać? Misiek i co ma H** do D***?? do bartekh filantrop ma racje:) a jesli nie marzysz to napisz ile masz ha i jaki masz kierunek produkcji bo tak JD 6534 juz nie ma:), NH 6050 jak byś zamówił do konca paź to bedziesz miał a później niewiadomo bo wchodzi nowa seria T6, fendt i DF mają 4 cylindry Case i MF 6:) jak masz hodowle i łąki brałbym 4 cylindry, ja z marki wybrałbym DF bo zeby kupic fendta tzreba spać na kasie:) takie moje zdanie DF w moich oczach jest na 1-szym miejscu:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Bartekh

Bartekh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 18 październik 2011 - 16:14

Jaki ciągnik wybrać?

Misiek i co ma H** do D***?? do bartekh filantrop ma racje:) a jesli nie marzysz to napisz ile masz ha i jaki masz kierunek produkcji bo tak JD 6534 juz nie ma:), NH 6050 jak byś zamówił do konca paź to bedziesz miał a później niewiadomo bo wchodzi nowa seria T6, fendt i DF mają 4 cylindry Case i MF 6:) jak masz hodowle i łąki brałbym 4 cylindry, ja z marki wybrałbym DF bo zeby kupic fendta tzreba spać na kasie:) takie moje zdanie DF w moich oczach jest na 1-szym miejscu:)

60 ha głównie to traktor potrzebny do pracy w polu orka uprawa , do zielonek mam mniejsze Dodany obrazek a tak wogóle to te traktory mi odpowiadają w mocy więc o co chodzi z tym że " z 3 to można wybierać ale żeby z 6"

Edytowany przez Bartekh, 13 styczeń 2013 - 17:03.