Polecane posty

asharot    446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czajnik elektryczny.

Bez problemu możesz podłączyć, tylko nie doczekasz się na zagotowanie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomrolnik    113

potrzebuje jedne i drugie a tamte to juz kupiłem teraz trzeba w resztę sprzętu zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adameo    1

podłączam się do tematu mam problem z ledami gdy zostaną załączone radio przestaje grać zaczyna śnieżyć nic nie słychać ledy są podłączone na ogginalnej instalacji w ciągniku

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wymienić lampy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk741    31

mam pytanie potrzebuje lampy LED do mtz 82 w dużej kabinie zależy mi żeby świeciły światłem skupionym i dość daleko jakieś 30 metrów przed traktorem(lampy będą tylko używane do siewow nocą) jestem otwarty na wszelkie propozycje cena to ok 80-100 zł za sztukę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszarnik    3

Odświeżę trochę temat.

Zastanawiam się nad kupnem takich lamp

https://pl.aliexpress.com/item/Free-DHL-Shipping-New-Design-USA-Cree-LED-12pcs-3w-36W-LED-Off-road-Light-bar/658268473.html?spm=2114.010208.3.211.77J13P&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10056_10065_10068_10055_10054_10069_10059_10078_10079_10073_10017_10080_10070_10082_10081_10060_10061_10052_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_6&btsid=c184fe50-179b-4908-888a-d735b2781537

Koszt to jakieś 160 zł za dwie, na allegro takie same zaczynają się od 100-120 za sztukę.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że opis jest tylko opisem a życie życiem (allegro też nie daje pewności), nie mniej jednak 36W to już chyba powinny przyzwoicie świecić?

A może 2x36 to za dużo i brać jakieś mniejsze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Z allegro przecież to też chińczyki. Mam takie same tylko nieco droższe i świecą bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiorek    18

Ja mam dwie lampy led.

Efekt jest super nawet przy włączonych światłach roboczych ciągnika.

Do czyszczenia tylko dwa reflektory. W ciągu jednego sezonu były myte na koniec sezonu.

post-11859-0-32152700-1485519901_thumb.jpg

post-11859-0-80892700-1485520001_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obszarnik    3

Mam zespół przełączników, którego schemat załączam niżej:

 

34i39d3.jpg

 

czerwony przewód: plus (daję ze stacyjki)

czarny przewód: masa

"3" do przekaźnika a potem do odbiornika

Nie bardzo jednak rozumiem do czego przewód żółty i niebieski. Czy to podświetlenie przycisków? Gdzie je podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ok, dzięki poszukują kilkunastu lamp roboczych i zastanawiam się co tu wybrać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

też potrzebuję czegoś ledowego do oświetlenia przodu i tyłu, dobrze by było jakby ktoś podpowiedział co warto kupić. 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Kupiłem takie tanie 27W na aledrogo, świecą jak H3 tylko trochę za niebiesko. Mam zamiar zamontować 6 z tyłu (2 nisko przy zwolnicach, 2 w dachu do tylu , 2 w dachu na boki) , 2 przy drzwiach na boki, 2 do przodu na przednich błotnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

Wpisz to na Allegro LAMPA ROBOCZA 8 LED JAJO 24W HALOGEN 12-24V OKAZJA

Polecam na 1000%
Gość ma jeszcze za 23zl 9 LED, mam je z tyłu, też rewelka. Nie da się porównać do zwykłej lampy, czy halogena


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusek-360    47
ravoj    1287

Dla mnie pozycja 3. Mam 9 led k jest super a tu 12 to kosmos. 48W robi swoje


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      można zamontować w ciągniku halogeny dalekosiężne??
    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez Filtheor
      Przestrzegam przed kupnem lamp grzewczych firmy HELIOS o mocy 170W. Zakupiłem 10 sztuk, każda z nich niby ma działać 5000h...a działały max miesiąc. Niby atrakcyjna cena, chciało się zaoszczędzić, ale jednak nie wyszło. Główną "awarią" w tych lampach są nadpękające bańki.
       
      Odradzam
    • Przez Misiaul
      Chciałbym zakupic do moich przyczep takie lampy jak są na tej aukcji http://allegro.pl/przyczepa-brandys-9t-agro-bss-brandyska-i3207777248.html na zdjęciu nr 3,4,5. Szukałem ale nie mogłem znaleźc. Jakiego producenta są te lampy ? Opłaca się je kupowac ? Montował je ktoś czy nie ?
    • Przez Jurek12
      Witam mam taki oto problem posiadam w zetorku dwa reflektory robocze podłaczone pod przekaznik, a zasilanie do przekaźnika i włacznika mam od wycieraczki. Rzecz polega na tym, ze gdy odpalam ciągnik lampy na chwile sie zapalaja i gasną.
       
      Przy okazji drugą sprawa były ostatnio problemy ze stacyjka po włozeniu kluczyka zupełnie nic sie nie działo ani kontrolki ani wskaźniki nie działał, ale po wymianie bezpieczników jest ok.
       
      Wiec chciałbym poprosić kolegów o radę z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj