Polecane posty

Jarecki21    35

No tak, lepiej było założyć nowy temat. To daj mi to ostrzeżenie, jeżeli zasługuję. Nie pasuje pytanie tutaj, podaj odnośnik gdzie pasuje. Poprzez pogrubione litery i czerwony kolor rozumiem, że w dyskusji słownej krzyczałbyś na mnie. Nie życzę sobie takiego podejścia. Nie jestem tutaj nowy, nie jestem takim lamerem za jakiego zapewne mnie masz. Nie wiem jak się skończyła ostatnia rewolucja na AF, ale widzę, że nie wszyscy wyciągnęli wnioski.

 

 

 

Kolego, nikt na Ciebie nie krzyczy. Czerwony kolor wynika z tego, że jestem moderatorem. Kulturalnie napisałem, że nie piszesz na temat, oraz dostałeś odpowiedź na swoje pytanie. Było kilka tematów o podłączaniu dodatkowego oświetlenia, a tobie nawet nie chce się poszukać i oczekujesz, że ja to za Ciebie zrobię. Gdybyś zadowolił się odpowiedzią i nie pisał dalej nie na temat byłoby wszystko ok. A tak otrzymujesz należne 10%. I proponuję dalej nie dyskutować bo polecą następne %%.

Edytowano przez Elektrotechnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

Witam, ma może ktoś zamontowane lampy robocze ledowe? jak one się sprawują podczas np. orki w porze nocnej.

 

Połączony

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal5    0

Robocze ledowe to moim zdaniem kiepski pomysł ale jeśli chodzi o pozycyjne do ciągnika jak i przyczepy to przyznam się że sam o tym myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ledy robocze. Poezja, widno jak w dzień.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

no właśnie do tyłu chce założyć ledowe całę reflektory koszt jednego to +/- 160zł, mają być do mojego crystala, i właśnie chce się dopytać jak to z nimi wygląda, bo to poważny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro ledy Wesem po niecałe 120 są do kupienia.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Trzeba kupić te z Wesemu co z tyłu mają obudowę ryflowaną, u nas przy wózkach widłowych mają to nawet dość dobrze świecą.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już widzę kolejne posty w tym temacie typu: "Kupiłem lampy LED i niektóre diody nie świecą. Da się to jakoś naprawić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiaczek86   
Gość grzesiaczek86

Mam reflektory robocze led wesemu i jestem bardzo zadowolny z efektu, jasno, że trawa w rowie się zapala ;P no i niski pobór prądu :) cena spora ale jak ktoś pracuje sporo po zmierzchu to polecam :) zobaczymy po kilku latach pracy czy jeszcze będą ogarniały temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Już widzę kolejne posty w tym temacie typu: "Kupiłem lampy LED i niektóre diody nie świecą. Da się to jakoś naprawić?"

 

Masz wątpliwości co do producenta czy do LED ???


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do jednego i drugiego. Jedna dobra dioda mocy znanego producenta kosztuje około 100 zł. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolmasz    7

Witam!

Zainteresowały mnie halogeny ledowe coś na przykładzie: http://allegro.pl/lampa-robocza-z-diodami-led-12v-24v-wesem-i3160688312.html

 

Może ktoś będzie się orientował czy przy podłączaniu instalacji załóżmy w ciągniku to czy trzeba zastosować przy 2 sztukach przed włącznikiem jakiś przekażnik? Zasilanie chyba można przeciągnąć bezpośrednio o akumulatora? Póki co to nie znalazłem lepszego pomysłu z zasilaniem.

 

pozdrawiam


potrzeba jest matką wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1115

Można od akumulatora, ale czy jest to takie dobre ?

 

Lepsze rozwiązanie to z skrzynki bezpiecznikowej z bezpiecznika na którym napięcie pojawia się po włączeniu kluczyka, przekaźnika nie potrzeba bo 2 lampy to zaledwie 4 A, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć , pamiętaj o zabezpieczeniu układu bezpiecznikiem.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolmasz    7

Można od akumulatora, ale czy jest to takie dobre ?

 

Lepsze rozwiązanie to z skrzynki bezpiecznikowej z bezpiecznika na którym napięcie pojawia się po włączeniu kluczyka, przekaźnika nie potrzeba bo 2 lampy to zaledwie 4 A, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć , pamiętaj o zabezpieczeniu układu bezpiecznikiem.

 

 

Czyli sumując zasilanie pociągnąć ze skrzynki bezpiecznika następnie wstawić skrzynkę bezpieczników i dopiero wtedy do włącznika i od włącznika do reflektorów.

Co do przekaźnika to mógłbyś mi powiedzieć jaki i w którym miejscu trzeba go wstawić?


potrzeba jest matką wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Jeżeli podłączysz się do skrzynki bezpieczników to już nie musisz zakładać dodatkowych bezpieczników. Przekaźnik zakładasz w miejscu w którym Ci wygodniej może być przy skrzynce może być przy dachu. Po prostu tam gdzie możesz je jakoś ukryć na drodze skrzynka bezpieczników - lampy


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

bezpiecznik za przekaźnikiem?

W każdej instalacji z jaką się spotkałem( i tak logika nakazuje) bezpiecznik jest "na początku"


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niekoniecznie, ale w tym przypadku lepiej dać bezpiecznik na samym początku. Jednak są uzasadnione przypadki, żeby montować bezpiecznik przy odbiorniku (np. przy długich przewodach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      można zamontować w ciągniku halogeny dalekosiężne??
    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez Filtheor
      Przestrzegam przed kupnem lamp grzewczych firmy HELIOS o mocy 170W. Zakupiłem 10 sztuk, każda z nich niby ma działać 5000h...a działały max miesiąc. Niby atrakcyjna cena, chciało się zaoszczędzić, ale jednak nie wyszło. Główną "awarią" w tych lampach są nadpękające bańki.
       
      Odradzam
    • Przez Misiaul
      Chciałbym zakupic do moich przyczep takie lampy jak są na tej aukcji http://allegro.pl/przyczepa-brandys-9t-agro-bss-brandyska-i3207777248.html na zdjęciu nr 3,4,5. Szukałem ale nie mogłem znaleźc. Jakiego producenta są te lampy ? Opłaca się je kupowac ? Montował je ktoś czy nie ?
    • Przez Jurek12
      Witam mam taki oto problem posiadam w zetorku dwa reflektory robocze podłaczone pod przekaznik, a zasilanie do przekaźnika i włacznika mam od wycieraczki. Rzecz polega na tym, ze gdy odpalam ciągnik lampy na chwile sie zapalaja i gasną.
       
      Przy okazji drugą sprawa były ostatnio problemy ze stacyjka po włozeniu kluczyka zupełnie nic sie nie działo ani kontrolki ani wskaźniki nie działał, ale po wymianie bezpieczników jest ok.
       
      Wiec chciałbym poprosić kolegów o radę z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj