Polecane posty

ansu    392

Wolę dać 4 lampy 27W większy obszar oświetlą jak dwie 48W. Dodatkowo większa moc i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Panowie potrzebuje porady otóż założyłem lampy ledowe 48W do ciągnika i po włączeniu słychać dziwny świst/piszczenie od tych lamp czy to jest normalne przy lampach ledowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Świecić świecą tylko dlaczego wydają taki dźwięk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Panowie potrzebuje porady otóż założyłem lampy ledowe 48W do ciągnika i po włączeniu słychać dziwny świst/piszczenie od tych lamp czy to jest normalne przy lampach ledowych.

Przy pracującym silniku?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Podłącz równolegle kondensator, mi pomogło tylko zasilana była z transformatora.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

U mnie 27W nic nie piszczy ani w lampie ani w radiu świeci jak ksenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

Panowie, zadowoleni jesteście z tych 48W czy kupić dwie mniejsze? Czy w ogóle olać chinole? :D

Edytowano przez ziomal_one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jakiś mod skasował link do *** z opisem i wrzucił fotkę tutaj...

Po lewej chińczyk 48w 3800/4800 lm po prawej wesem 22w 1500lm oba rozproszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1455

Chinol świeci z tą fioletowo- niebieską plamą czy aparat przekłamuje?

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1287

Ja mam 27 W jakiegoś chinola a zresztą one wszystkie z Chin, to odrozninaie chinoli od nie chinoli jest śmieszne. Jestem bardzo zadowolony z tych ledow


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    44

Złapałem sobie dwie 48w na tył i światło jest niestety trochę za mało rozproszone. Też jest ta plama, tyle że biała (diody CREE), może z czasem zrobi się niebieska. Więc jeśli ktoś się zastanawia, to zdecydowanie proponowałbym dwie mniejsze. Radio działa normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Też mam niby chinola a fioletowej plamy nie ma tylko słychać cichutkie piszczenie a założyłem 4 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93karol    9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezar90234    8

Ja założyłem dwa ledy 48w na przód do zetora i nie ma żadnych plam gdy świecą i polecam za tą cenę świecą bardzo dobrze :) Faktycznie radio u mnie też zakucają, ale to pewnie przez to że ma podłączone radio do przełącznika od świateł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ja założyłem chinole panele led 72 waty combo i dają nieźle czadu. Oświetlają spokojnie 100 metrów do przodu  i na pewno ponad  trzydzieści na boki.

Feler taki ze gdy sypie  mocno śnieg  jest mgła lub smog koniec.... świata nie widać.

 

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbatoos    2

Panowie odświeżę temat i przyłączam się do pytania, założyłem 2x led 48 W  https://allegro.pl/oferta/lampa-robocza-16-led-halogen-szperacz-48w-12v-24v-6841433073

Po zamontowaniu świecą bardzo ładnie ale strasznie piszczą, co o tym myślicie? Dodam, że przez zlutowanie wszystkiego sprawdzałem i było wszystko ok, nagle po połączeniu dwóch razem zaczęły piszczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Przepłaciłeś to piszczą. Moje za 27zł zaświecam 8szt i cisza. 

Może kondensatory przy lampach założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez waldek315
      można zamontować w ciągniku halogeny dalekosiężne??
    • Przez lemysz1
      Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam
    • Przez Filtheor
      Przestrzegam przed kupnem lamp grzewczych firmy HELIOS o mocy 170W. Zakupiłem 10 sztuk, każda z nich niby ma działać 5000h...a działały max miesiąc. Niby atrakcyjna cena, chciało się zaoszczędzić, ale jednak nie wyszło. Główną "awarią" w tych lampach są nadpękające bańki.
       
      Odradzam
    • Przez Misiaul
      Chciałbym zakupic do moich przyczep takie lampy jak są na tej aukcji http://allegro.pl/przyczepa-brandys-9t-agro-bss-brandyska-i3207777248.html na zdjęciu nr 3,4,5. Szukałem ale nie mogłem znaleźc. Jakiego producenta są te lampy ? Opłaca się je kupowac ? Montował je ktoś czy nie ?
    • Przez Jurek12
      Witam mam taki oto problem posiadam w zetorku dwa reflektory robocze podłaczone pod przekaznik, a zasilanie do przekaźnika i włacznika mam od wycieraczki. Rzecz polega na tym, ze gdy odpalam ciągnik lampy na chwile sie zapalaja i gasną.
       
      Przy okazji drugą sprawa były ostatnio problemy ze stacyjka po włozeniu kluczyka zupełnie nic sie nie działo ani kontrolki ani wskaźniki nie działał, ale po wymianie bezpieczników jest ok.
       
      Wiec chciałbym poprosić kolegów o radę z góry dziękuje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj