Piotras

Fortschritt dostępność części

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaniuka125    0

w godzikowicach jest strasznie drogo bo oni biorą od tych w pszennie i doliczają swoje.Najtaniej jest w pankowie to jest 4 km od pszenna-sami robią dużo szęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

myślę nad kupnem takiego 514 mdw - 89 rok ale nie wiem gdzie można zdobyć szybko części do nich . Mieszkam woj kujawsko-pomorskie okolice świecia nad wisłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebau1212    21

Części są na allegro np na zachodniopomorskim w darłowie są części do tego kombajnu. :D Znajomy ma takiego od ponad 5 lat i nic jeszcze w nim nie robił ma 4 silnik bez sieczkarni i stoi całe lata na dworzu i nic mu nie jest ma heder 4,6m i spokojnie z nim daje radę. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

dwa tematy połączone w jeden, przesadne reklamy będą skutkowały banem


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek3p    0

witam wszystkich :) Mam pytanko jestem z małopolski okolice wadowic i nie wiem gdzie dostanę części do forszaja 512 i będę potrzebował sieczkarnie do niego . Przywoże go ze słowacji i chciałbym na wiosne troche w nim powymieniać tak zeby przez żniwa był mało awaryjny a jak coś się zepsuje to nie wiem gdzie szukać częsci moze ktoś wie gzdzie są takie agromy w moich okolicach ???? Za odpowiedz z góry dziękuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombel315    0

Wszystko w necie możesz zamówić, zapłacisz i na miejsce dowiozą a jak kilka części to taniej wyjdzie:) np:http://www.fortschritt.com.pl/

jak potrzebujesz katalog do silnika lub tarcze sprzęgłowe to ja mam na zbyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki20    2

O widze, że kolega z moich okolic ;) Cóż mój wójek posiada ten sprzęt i z tego co wiem to chyba części idzie kupić w naszych okolicach, bo wiem że coś tam w nim robił, a konkretniej to ja się go jeszcze dopytam i dam Ci znać :) A co do sieczkarni to chyba jednak najlepiej na necie poszukać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszM6040    3

Witam .

Poszukuję skłądu z częściami do fortschritt mdw524 najlepiej w mazowieckim okolice Siedlec

Jak ktoś zna proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek3p    0

Wie może ktoś jaki fortschritt 512 jest szeroki bez chedera czyli chodzi od koła do koła ???? z odpowiedz z góry dziękuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Musiałbym zmierzyć do bym ci podał dokładnie ale tak na oko ze 3 metry ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langedorf    0

Sporo części sprzedawanych w postolicach i w pszenne produkowane są w pankowie. Swoje produkty wysyłają na całą polskę i ukraine. W pszennie nie kupowałem, w postolicach facet nie bardzo się zna na mechanice, w pankowie przynajmniej mają pojęcie o mechanice i nie naciągają na nowe części, a jak mówią że trzeba wymienić to mają racje. Kiedyś ich nie słuchałem i to samo rozbierałem po kilka razy :)

pozdrawiam

Edytowano przez langedorf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

W Pankowie trochę się ich na rozbierali parę lat temu. Robili nimi w polu u siebie. to wiedzą co teraz sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Witam, pozwólcie że się podepnę pod temat, są w okolicach Jasła sklepy z częściami do Fortschritta? woj podkarpackie i wschodnia część małopolski

Edytowano przez Adam224360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja jestem z W-m i zamawiam z Pańkowa , bo tak jak koledzy piszą chłopaki znają się na rzeczy... kurierem 2 dni i masz na miejscu... więc przed sezonem nie ma problemu... jedynie nie polecam od nich palców do motowideł... zwykły drut, gną się jak .... ale znalazłem na to patent :D i już nie kupuje palców do motowideł.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki12195    0

Tak jak pisałem, przeszukałem już dużo internetu i nie znalazłem nigdzie takiego koła. POMOCY! Żniwa za oknem a ja latam za tym kołem, może ktoś ma jakiś numer do kogoś albo wie gdzie takowe koło dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiesz może daj to na tokarnie to ci do toczą w zakładzie albo prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      Poszukuje opisu skrzynki bezpieczników w E-514. Który od czego odpowiada i jakie natężenie ma mieć.
      Z góry dziękuje :)
    • Przez KrzysztofL
      Witam mam nietypowy problem .Odebrałem silnik po kapitalnym remoncie ,założony do kombajnu pali , ciśnienie na zimnym 5,5  rozgrzany 4 atmosfery ,ale problem polega na tym że zapala mi się kontrolka zabrudzenia filtra ( ciśnienia oleju ) . Wymieniłem filtr na nowy ,nie pomogło , wymieniłem czujnik ciśnienia oleju i można powiedzieć że pomogło tylko na odwrót. Przy zgaszonym silniku kontrolka się nie świeci ale gdy odpalę kombajn to kontrolka się zapala . Nadmieniam że ciśnienie pokazuje 5,5 na zimnym . nie mogę docierać silnika bo nie wiem o co chodzi z tą kontrolką . Brak mi pomysłów . Pomocy.
    • Przez pi0tr
      Witam.
      Mam następujący problem z moją maszyną. Podczas koszenia dosyć często zdarza się że bęben młócący nie pobiera materiału. Heder i przenośnik pochyły działąją bez zarzutu, słoma gromadzi się na wysokości chwytacza kamieni (był czyszczony kilka razy, niczego to nie zmienia) i wraca górą przenośnika do ślimaka i tam kombajn go 'wypluwa'. Jak już bęben złapie to co się nagromadziło to zazwyczaj kończy się to zabiciem młocarni. Taśma przenośnika jest dosyć luźno ale to nie ona jest problemem - słoma jest wciągana do podajnika i stamtąd wraca. W okolicy chwytacza kamieni wszystko wygląda normalnie - nie ma żadnych przeszkód, nic nie jest wygiętw, wygląda jak fabryczne. Czy ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna tego problemu? Prosze o pomoc - usterka zabiła już dwa pasy napoędzające całą młocarnię i dwa pasy od bębna.
    • Przez Michael18
      Witam Serdecznie, jak w temacie. Niestety nie wiem co mam zrobić, aby odpowietrzyć wysuw motowideł w kombajnie 514. Proszę o wytłumaczenie co mam dokładnie zrobić. Z góry dziękuję za pomoc! 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam,
      mam problem z fortschrittem e514 dużo słomy wpada na podsiewacz i sita, co później idzie do zbiornika.
      Próbowałem już różnych rozwiązań zmieniłem nawet dolne sita na żaluzjowe, ale myślę że problem może tkwić w odrzutniku lub coś za bębnem jest nie tak. Słoma z bębna powinna raczej wpadać na wytrząsacze a dużo mam jej na sitach i już nwm co mam zrobić.
      Proszę o rady, pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj