Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat firm dealerskich

62 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 12:51

Opinie na temat firm dealerskich pisząc w rol zadzie masz na myśli roltech czy moze rol sad?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat firm dealerskich Dzisiaj, 10:04
  •  

#42 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 15:29

Opinie na temat firm dealerskich Rolsad Rawa Mazowiecka z tym zadem lepiej brzmi :P

#43 Share piotrek1991z

piotrek1991z

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, wędkarstwo

Napisany 20 styczeń 2013 - 20:21

Ja kupowałem maszyny w Radomsku u malolepszego. Niby ok ale serwis do bani. Same cwaniaki. Na wiosnę mam parę maszyn do kupienia to się udam do premium trede. W rol zadzie kumpel kupował za sporą sumę i strasznie z nimi się szarpał. Niema co mu przypominać o tej firmie bo się zaraz gotuje :D

Ja planuje kupić kombajn W540 JD i też raczej wybiorę Premium Trade. Kumpel kupił ciągnik u Małolepszego i od przelania kasy same kłopoty, ciągnik przyszedł w innym wyposażeniu niż zamówiony, a i z serwisem problem. Rozmawiałem z Premium i na wiosne mają im przyjść, już nie moge się doczekać na jazdę próbną i oględziny.:-)

#44 Share mnowaczek

mnowaczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 26 styczeń 2013 - 11:22

Opinie na temat firm dealerskich Ja kupiłem w Premium Trade Kubotę i jestem zadowolony. Obsługa ok. Wszystko tak zamówilem to dojechało. Polecam.

#45 Share darkeden

darkeden

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 23:14

Opinie na temat firm dealerskich Witam, odnośnie tak tego premium trade ostatnio był u mnie chłopak z tej firmy dał kilka ulotek, wizytówkę wycenił mi kilka drobnych maszyn. Po waszych opiniach ta firma chyba nie jest taka zła. Ja spróbuje i zamówię u nich jednak. Jak maszyny dotrą na pewno opiszę ich :)

#46 Share djakdeere

djakdeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 23:47

Witam, odnośnie tak tego premium trade ostatnio był u mnie chłopak z tej firmy dał kilka ulotek, wizytówkę wycenił mi kilka drobnych maszyn. Po waszych opiniach ta firma chyba nie jest taka zła. Ja spróbuje i zamówię u nich jednak. Jak maszyny dotrą na pewno opiszę ich :)

Jakos od niedawna chyba mają nowe John deery, mam nadzieje że będą solidni w obsludze, bo zamieram u nich kombajn zamówić, a żniwa to nie czas na oczekiwanie na części i serwis w nieskonczoność, jestem dobrej myśli, powiedzieli że jak zamowie to moga mi zagwarantować "mobilnośc kombajnu" na żniwa, ciekawe co się pod tym chasłem kryje, i ile trzeba za taki komfort zaplacić

#47 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 luty 2013 - 08:26

Opinie na temat firm dealerskich To może ja coś wtrące na temat firm z województwa łódzkiego, maszyny zakupiłem w firmie INVEST-ROL z Czarnocina, wszystko poszło jak narazie ok, ale podczas poszukiwania spotykałem sprzedawców którzy dziwie sie że jeszcze funkcjonują, bo klienta mają tam gdzie słońce nie dochodzi.

#48 Share Tomexus

Tomexus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 01 luty 2013 - 10:44

Opinie na temat firm dealerskich MARAKAM widzę, że też jesteś z łódzkiego, musimy pogadać na prive, bo ja już kręcioła dostałem z tymi dealerami.
Mam w planie kupić trochę sprzętu. :>
Co powiecie na temat firmy ZIMEX, jest to firma mieszcząca się koło Łęczycy.
http://zimex.biz/
Link powyżej, dla szybszego rozpoznania. :D

Edytowany przez Tomexus, 01 luty 2013 - 10:46.

#49 Share djakdeere

djakdeere

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 luty 2013 - 12:27

Opinie na temat firm dealerskich Byłem wczoraj w Premiumtrade, olbrzymi sklad maszyn, wiekszość maszyn mają na stanie od reki, mila obsluga, jesli czegos nie mają lub nie wiedza to zaraz dzwonią do producenta i udzielają odpowiedzi, jeśli chodzi o maszyny to mają od najtanszych polskich, choć juz w miare znanych i niezawodnych producentów po John Deera, Kubotę, Vogel&noot-a, itp. Ceny rzeczywiście chyba jedne z tańszych na rynku, jeśli nie najtańsze i szybkie dostawy nie opłaca się lawety wypożyczać, bo dowiozą maszyne za 100-300pln w każde miejsce w Polsce, ja akurat mieszkam niedaleko - 20 km więc transport gratis podobno do 50 km wożą za darmo, jak mieli przywieźc to najpierw dzien wczesniej poinformowali ze będą jutro i kase za maszynę płacisz dopiero przy odbiorze maszyny, polecam tę firmę

#50 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1450 postów

Napisany 04 luty 2013 - 00:21

Opinie na temat firm dealerskich jest takie powiedzenie ze zadowlony klient powie trzem znajomym a niezadowolony 100 i ja - niestety z wlasnego doswiadczenia- odradzam zakupy w premium -trade-obiecalem to jednemu z pracownikow tej firmy[tak mnie wku....l] B) , po problemach z reklamacja usterki w kosiarce juz nigdy u nich nic nie kupie. doklady opis moich perypetii jest w dziale kosiarki -jak znajde to wstawie link [chyba ze juz skasowany]

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share pabieda

pabieda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 luty 2014 - 19:39

Opinie na temat firm dealerskich Polecam ROLMECH z Płońska. Mają kilka oddziałów, ogólnie OK. Dobry serwis, nie zapominają o kliencie po zakupie. Ceny różnie można się dogadać. Kupowałem kilka razy w Płońsku i Winnicy. Mili goście.

#52 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 14 luty 2014 - 20:34

Opinie na temat firm dealerskich Ja natomiast mam nienajlepsze zdanie o Rolserwis w Kaliszu,podpisalismy umowe na ciągnik NHt4 z turem, ciągnik miał byc 31 stycznia u mnie.A tu się okazuje że ładowacz został zamówiony dopiero 29 stycznia i trzeba trzy tygodnie czekac na niego, także pracownicy Rolserwisu sie popisali,gdy próbowałem się dodzwonic do przedstawiciela to nawet nie raczył odebrac telefonu i powiedziec że nie idzie sprawa tak jak było zaplanowane. Dlatego nie polecam tej firmy ponieważ sie na nich przejechałem.

#53 Share pawel100474

pawel100474

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 14 luty 2014 - 21:44

Opinie na temat firm dealerskich a ile dałeś za NHt4 jaki to model i z jakim wyposażeniem bo mam zamiar kupić tylko od dilera ze świetokrzyskiego czy ktoś miał do czynienia z dilerem z Kostomłotów proszę o odpowiedz.

#54 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 listopad 2015 - 19:16

Opinie na temat firm dealerskich Nie polecam roltech kielce. chcesz wiedzieć dlaczego, wejdź na mój profil.

#55 Share lolq1660

lolq1660

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:47

co do premium trade,ze 3lata temu zamówiłem u nich przez neta (bodajże alledrogo) agregat kos 3m z unii, i wiecie co....na drugi dzień 5 rano a kierowca pod domem :o  :o  :o  ^^ weź tu teraz kasę skołuj hehe

#56 Share Bartek44

Bartek44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 03 luty 2016 - 21:05

Opinie na temat firm dealerskich Polecam stomil agro ciechanow.
Dziś kupiłem deutz fahra z plugiem i wszystko miód malina ;)

#57 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 03 luty 2016 - 21:24

A co powiecie na temat firm  Zip-Agro i Raitech.

#58 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 08 luty 2016 - 20:55

Przyłączam się do pytania kolegi.

Znajomy  kupował w Zip-Agro i jest zadowolony.

#59 Share Wojtas501

Wojtas501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 23 luty 2016 - 22:12

Nie polecam dealera POLBOTO, bynajmniej placówki w Ząbkowicach Śląskich. robili straszne problemy przy odbiorze ciągnika, przy konfigurowaniu osoba która powinna wiedzieć dużo na temat oferowanej maszyny wykazywała się niekompetencją, nie potrafią załatwić prostych spraw, jak i również nieterminowość jest wszechobecna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share maroko

maroko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 06 marzec 2016 - 22:32

Kupowaliście może maszyny w firmie Agrolmet Gniewkowo?

Dodaj odpowiedź