Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat firm dealerskich

62 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pawel1222

Pawel1222

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 25 luty 2012 - 21:14

Opinie na temat firm dealerskich Witam a może podzielicie się opinią o oddziale korbanka w mroczniu bo mam zamiar kupić tam ciągnik i inne maszyny z góry dzięki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat firm dealerskich Dzisiaj, 05:37
  •  

#22 Share DOMINIK19995

DOMINIK19995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 kwiecień 2012 - 21:41

Opinie na temat firm dealerskich A co panowie sądzicie o ROLMECH-Wroński z Mstowa ?? Bo zamierzam od nich kupić CASE.

#23 Share kowalikmarcin

kowalikmarcin

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 04 maj 2012 - 11:23

Ne wiem dlaczego tak sie podniecacie roltechem kielce zamowilem maszyny 1 grudnia i czekam do dzis ....

tak jest jak coś składnice wystawia w ogłoszenia a niem tego na placu!
jak gdy obdzwaniam szukając jakiejś maszyny to zawsze zadaje dwa szybkie pytania:
1. jest na placu do zobaczenia dziś?
2. jaka ostateczna cena?

pierwsze kontrolne,bo nieche mi się jechać kilka setek km aby oglądać ALE wiem że nie będą zwlekać z dostawą... drugie zaspokaja moje skąpstwo :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share ROLNIK77

ROLNIK77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 maj 2012 - 04:35

Opinie na temat firm dealerskich ROLTECH DYMINY(DAREK) ,NIE MOGE POWIEDZIEC NIC DOBREGO NA TEMAT TEJ FIRMY,WSZYSTKO OK DO DOSTARCZENIA TOWARU, DO AGREGATU KIEROWCA NIE DAL BOLCY I ZAWLECZEK ,FIRMA OBIECYWALA WYSLAC PRZEZ POL ROKU SZKODA SLOW I KASY NA TELEFON ,MOZE TO SA DROBNOSTKI ALE CZUJE SIE OSZUKANY A DODATKOWO TOWAR BYL INNEJ FIRMY NIZ NA ZDJECIACH. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 01 czerwiec 2012 - 21:15

Opinie na temat firm dealerskich Póki co jestem zadowolony z Firmy Roltex Siedliszcze (ktoś wczesniej pytał czy jest warta polcenia) , Ja z czystym sumieniem mogę polecić tego dealera w moim przypadku firma ta a tak naprawdę p. kierownik dbała by transakcja była jak najkorzystniejsza i żebym był zadowolony .

Mogę się tylko domyślić ile godzin ten pan wydzwonił w sprawie mojego zakupu do firmy farmtrac która klienta ma za nic , bo itak popyt na ich produkty jest ogromny , dzięki niemu udało się uzyskac informacje jakich inni dealerzy nie umieli udzielić , w finale poczułem sie oszukany przez firmę farmtrac , ale dealer "wziął to na klatę" i opuścił trochę ratując tym samym moją wiarę w ludzi .

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#26 Share capitan

capitan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 09:50

Opinie na temat firm dealerskich witam,

jeśli chodzi o firme Rolzad z Rawy Mazowieckiej to niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego. wszystko ładnie pięknie dopuki nie zobaczą kasy u siebie na koncie. na początku miłe wrażenie a póżniej okazuje się że to zwykłe chamy, oszukali mnie i to na każdej maszynie.
Muszę sie kiedyś zebrać i opisać swoje bóle, ale to bedzie niezły esej.

Naprawdę NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

#27 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 16:36

Opinie na temat firm dealerskich Witam macie może jakieś opinie na temat oddziału Korbanka w Wierzchowiskach, Asprimu w Niedzrwicy Dużej oraz Agricoli Krasnystaw biore pod uwage tych trzech dealerów mam zamiar kupić ciągnik i trochę narzędzi jakie macie opinie na temet serwisu jaka jest jego jakość no i jak jest z jego cenami.

#28 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 19:07

Opinie na temat firm dealerskich @ capitan , zapewne miałeś na myśli Rol-sad z Rawy Maz. ? Niestety muszę potwierdzić twoje słowa . Mnie także przeciągnęli ( pozamieniane maski w ciągniku , zamiast większej mocy mniejsza - dowiedziałem się po czasie , jeszcze śrubo wkręta zapomnieli wyciągnąć ) . Po za tym co innego odnośnie gwarancji ( ceny o których nie było mowy ) . Na koniec grubiaństwo jednego z właścicieli - właściwie zwykłe chamstwo podczas normalnej rozmowy . Szkoda gadać , nigdy więcej nic od nich nie kupię .

#29 Share SylwekStaszewski

SylwekStaszewski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 11:38

Opinie na temat firm dealerskich A co sądzicie na temat firmy Premium Trade z Kozenina?

Roltech dobra firma ceny mają naprawde konkurencyjne także polecam. Są nie tylko w ok Kielc ale też na mazowszu ok Nasielska. Kupiłem u nich ciągnik cena i wyposażenie dobre.

Niestety po zakupie zapominają o wszystkim i dodatkowo wystawiają sprzęt w cenach netto, a potem kręcą .....

#30 Share kowalikmarcin

kowalikmarcin

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 07:05

Opinie na temat firm dealerskich kupiłem kubotę m6040 w premium trade, duża firma, ogólnie jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share fidzi

fidzi

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 07:17

Opinie na temat firm dealerskich ja kupiłem u nich owijarke bel zamówiłem w czwartek a następnego dnia z ran już mi ją dowieźli i dodatkowo dostałem rolkę fili startowej także gorąco polecam solidna firma

#32 Share SylwekStaszewski

SylwekStaszewski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 12:20

Opinie na temat firm dealerskich Ja planuję zakup żmijki tak więc chyba zamówię w Premium Trade skoro takie dobre opinie

#33 Share patryk2411

patryk2411

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, internet i motoryzacja

Napisany 07 sierpień 2012 - 21:10

Opinie na temat firm dealerskich Mam zamiar kupić zetora proxime i potrzebuje informacji. Słyszałem o jakimś dealerze w Brodnicy i rol-mech Strzelno. Czy miał ktoś z nimi do czynienia. Jak by ktoś znał dobrego dealera w okolicy 100km od Iławy to proszę o kontakt :D
Zetor Team

#34 Share cipekfan69

cipekfan69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 08 sierpień 2012 - 02:30

Opinie na temat firm dealerskich chemirol mogilno i kuhn (john deere) jelonek ?

#35 Share MrKOTpl

MrKOTpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 12:04

Opinie na temat firm dealerskich ASprim Niedzwica Duza to dobry servis bo kilku dniach od zakupu przyjezdzają na przegląd a nie to Savona co sprzedaje steyry

#36 Share MichalC360

MichalC360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 19 sierpień 2012 - 19:29

a co myślicie o tej firmie? ceny naprawdę niskie? http://www.roltech.eu/

Powiem ci że to prawda. Nie wiem jak w tym roku, ale jak w tamtym roku kupowałem Sipme Farme II to cena była najniższa na całym Mazowszu ( oddział w poniatach) Do tego bardzo fajni kierowcy, bez problemowo przyjechali po tygodniu i od razu uruchomili. Naprawde bardzo, bardzo polecam.

#37 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 17:38

Opinie na temat firm dealerskich A kupował ktoś ciągnik w salonie ursusa?

#38 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 09:26

Opinie na temat firm dealerskich Ogólnie teraz dilerzy są Panami, bez kija nie ma co do nich podchodzić. Tyle co maszyn sprzedają to nawet nie chce im się cen mówić. Ciężko coś załatwić, jeszcze może z rok skończą się dotacje to będą prosić żeby coś od nich kupic, a nie chamsko się zachowywać. I w dodatku jakoś rejonizacje powprowadzali nie wiem jakim to prawem że tylko u jednego dilera można kupić ciągnik i płacić kilka tyś,zł drożej.

Edytowany przez Piters182, 21 sierpień 2012 - 09:27.

#39 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 19 styczeń 2013 - 15:35

Opinie na temat firm dealerskich Może ktoś się jeszcze podzieli opinią na temat firmy roltech z Kielc, jaki mają serwis? Trochę to ode mnie daleko ok 160 km, ale cenę na prasę daję najlepszą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 20 styczeń 2013 - 11:47

Opinie na temat firm dealerskich Ja kupowałem maszyny w Radomsku u malolepszego. Niby ok ale serwis do bani. Same cwaniaki. Na wiosnę mam parę maszyn do kupienia to się udam do premium trede. W rol zadzie kumpel kupował za sporą sumę i strasznie z nimi się szarpał. Niema co mu przypominać o tej firmie bo się zaraz gotuje :D

Dodaj odpowiedź