Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie na temat firm dealerskich

62 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 11 październik 2011 - 13:47

Opinie na temat firm dealerskich Chciałbym zapytać o opinie nt. dwóch firm dealerskich : Roltech Dyminy i Rolma Wola Wiśniowa co sądzicie o tych firmach jakie macie doświadczenie z tymi firmami (serwis, zadowolenie klienta itp.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie na temat firm dealerskich Dzisiaj, 04:37
  •  

#2 Share korbi555

korbi555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 11 październik 2011 - 17:32

Opinie na temat firm dealerskich A ja prosił bym o opinie o firmie Charter-Agromasz z Garzyna woj. wielkopolskie :)

#3 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 12 październik 2011 - 22:50

Opinie na temat firm dealerskich W temacie John Deere ktoś opisywał Charter i nie była to pozytywna opinia,zajrzyj do tam.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 12:01

Opinie na temat firm dealerskich widać nikt nie kupuje u tych dostawców :(

#5 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 12:23

Opinie na temat firm dealerskich Co powiecie o firmie AGROHANDEL Kutno?

#6 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 12:45

Opinie na temat firm dealerskich Agrohandel Kutno zasługuje na pochwałę. Brałem tam przyczepę MF i poznaniaka. Zwlekali co prawda z dostawą, ale w promieniu 200km nie kupiłbym tych maszyn w tak niskich cenach ( prawdopodobnie dalej również nie).
Poza tym dogadałem się z nimi i do nowej przyczepy MF zamontowali mi zaczep tylny obrotowy, wykorzystali do tego zaczep-od ciągnika massey-ferguson, wykonali nawiert na trzpień i wszystko pięknie spasowali, jestem zadowolony. Poza tym kosztował mnie on taniej niż oryginalny sztywny zaczep.
Żałuję, że jak w zeszłym roku kupowałem Belarusa to nie kupiłem u nich, wyszłoby trochę taniej. Pytałem również o NH, ceny bardzo przyzwoite. Przedstawiciele skłonni do negocjacji cen.

#7 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 15 listopad 2011 - 18:15

Opinie na temat firm dealerskich Potrzebuję opinii o Roltex Siedliszcze woj. lubelskie.

pawlus224 - dzięki za poprawę

Edytowany przez donborys, 15 listopad 2011 - 22:59.

#8 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 15 listopad 2011 - 20:55

Opinie na temat firm dealerskich Ja mogę wystawić pozytywną ocenę firmie Godziński z Zadzimia,łódzkie.Brałem tam prasę,własciciel do dogadania,
cena najniższa w regionie.

#9 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 15 listopad 2011 - 22:54

Opinie na temat firm dealerskich

Potrzebuję opinii o Roltex Siedliszczki woj. lubelskie.

Siedliszcze :) W Siedliszczkach chyba nie ma Roltexu ?

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#10 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 23 listopad 2011 - 10:19

Opinie na temat firm dealerskich a co myślicie o tej firmie? ceny naprawdę niskie? http://www.roltech.eu/
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 10:26

Opinie na temat firm dealerskich Ile obecnie można urwać na polskich maszynach od ceny prodycenta ostatnio jak coś kupowałem do wyrwania było tak do 12% od ceny producenta czy to teraz coś się zmieniło konkretnie o fino chełm pytam i roltex krasnystaw

#12 Share Wojtal

Wojtal

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:hodowla, maszyny rolnicze, muzyka

Napisany 23 listopad 2011 - 18:30

Opinie na temat firm dealerskich Roltech dobra firma ceny mają naprawde konkurencyjne także polecam. Są nie tylko w ok Kielc ale też na mazowszu ok Nasielska. Kupiłem u nich ciągnik cena i wyposażenie dobre.

#13 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 23 listopad 2011 - 19:09

Opinie na temat firm dealerskich co do Fino to mają bardzo korzystne ceny w porównaniu do konkurencji na przykładzie np. zetora

Edytowany przez krzysiekfarmer5, 18 kwiecień 2012 - 16:31.

red power

#14 Share jacek456788

jacek456788

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Zainteresowania:dziewczyny a zwłąszcza moją kochaną dziewczynę Karolinę kocham cię skarbie ,uwielbiam mój samochód SUV Toyota RAV-4 , Rolnictwo nie w bardzo małym stopniu

Napisany 27 listopad 2011 - 21:13

Opinie na temat firm dealerskich A co sądziecie o Rolmech Płońsk zamierzam u nich kupić maszyny zetora forterrę i jeszcze sporo maszyn dają jakieś przyzwoite upusty można się targować z nimy ile czasu się czeka na zamówiony towar może ktoś u nich kupił maszyny . Pozdrawiam

#15 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 15:14

Opinie na temat firm dealerskich @jacek. Ja kupiłem przyczepę z Rolmechu ale z jego innego oddziału Węgrów. Jestem bardzo zadowolony z ich współpracy dotrzymują terminów i cena przyzwoita. Mam zamiar też od nich brać traktor i inne maszyny. W końcu mają najlepszy serwis w kraju :P Mi powiedzieli że na Zetora trzeba czekać 3 miechy lub mniej.

Edytowany przez Ursus11, 02 grudzień 2011 - 15:18.

#16 Share wedelowy

wedelowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 20:39

Opinie na temat firm dealerskich Jeśli chodzi o Rolmech mają dość dobre ceny na plugi Unii, ale np prasę Warfamy inne firmy oferowały mi około 3 tys taniej, więc zależy jakiej marki bierzemy sprzęt. Polecam również Roltech. Na dzień dobry podają konkretnie ceny po jakich sprzedają, a nie bawią się jak inne firmy w zawyżanie ceny żeby później było z czego zejść. Chociaż po dobrych negocjacjach inni dealerzy też potrafią zejść do podobnych cen ;)

#17 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 21:17

Opinie na temat firm dealerskich O dobrze widzieć o tych pługach. Ja też polecam Roltech i Bielecki.

#18 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 12:33

Opinie na temat firm dealerskich ja na temat AGROHANDEL Kutno nic dobrego powiedzieć nie moge...co prawda pług KUHNa sprzedali tanio ale miała przyjść nowa homologacja czy coś takiego a jak zapłaciliśmy to sie wypieli, oszukali nas jeszcze bo mieli przyjechać na uruchomienie pługa a później sie okazało ze chcą za to $$$ pomimo że i tak byli u sąsiada. Za NH "jak dla was bo juz kupiliście pług" chcieli 20tys wiecej jak Pol-Agra Płońsk. Ogólnie zdecydowanie nie polecam i sam wole jechać kawałeczek dalej do Agromarketu Jaryszki oddział Kutno- bardzo rzetelna i godna polecenia firma a cenami bije na głowe Agrohandel

#19 Share aderus

aderus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 17:20

Opinie na temat firm dealerskich Ne wiem dlaczego tak sie podniecacie roltechem kielce zamowilem maszyny 1 grudnia i czekam do dzis jezeli ja nie dzwonie to oni uwazaja ze moge czekac do wiosny dzwonie do nich dwa razy w tygodniu to wtedy to za tydzien to za dwa takie otrzymuje odpowiedzi o kontakcie na maila to mozna zapomniec nie odpowiedzieli na zaden teraz mialem czekac znow dwa tygodnie ale jutro musze sie cos od nich dowiedziec bo arimr sie niecierpliwi jezeli dalej beda sie migac to musze zmienic dostawce albo zgrac inaczej pozostale maszyny i na pewno nowy dostawca nie sprzeda mi tego z dnia na dzien mam jeszcze troche czasu ale jezeli mowia za tydzien to ja rozumie ze maszyna bedzie u mnie,chyba ze zle rozumie moze tydzien u nich to miesiac dzisiaj probowalem sie dowiedziec czegos ale nie dodzwonilem sie caly czas zajete.mialem probowac z innej komorki ale chyba mam do czynienia z powaznymi ludzmi.na koniec nie polecam .pozdrawiam i zycze powodzenia w zakupach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 20 luty 2012 - 21:00

Opinie na temat firm dealerskich Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z firmą Roltech Kielce ?

Co do ROLTEX Siedliszcze , już nie są dealerami FT , byłem tam niedawno , i nikt mnie nie obsłużył - kierownik "wyskoczył na 5 minut " - a pół godziny go nie było ;)

EDIT : Dałem Roltex-owi jeszcze jedną szansę , zajechałem przy okazji przekonany ze nie sprzedają ft (na stronie ft nie widnieją jako ich dealer) , jednak pomyliłem się sprzedają FT , i w dodatku cena jest deko niższa od konkurencji ;)

Edytowany przez pawlus224, 22 luty 2012 - 11:06.

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Dodaj odpowiedź