krzysiek55555666

Opryskiwacz Horus

Polecane posty

PrzemoO    29

Firma zajmuje się opryskiwaczami od niedawna może z 2 lata. Poprzednio był lub nadal jest warsztat blacharsko-lakierniczy. Wiem bo przejeżdżałem tam codziennie w drodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZI    0

A to czasem nie ta firma byla opisana w ogolnopolskim tygodniku rolniczym z 30 kwietnia 2010r pod tytulem "sad sprawdzi opryskiwacz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to ta firma ale interesuje mnie czy ktoś z was użytkowników miał już styczność z tym opryskiwaczem . Ma go u siebie lub widział u sąsiada . Jakie opinie o nim są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZI    0

krzysiek 55555666 ja juz ci pisalem co bylo w tym artykule o reszte pytaj uzytkownikow jesli cos wiecej chcesz wiedziec napisz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przeglądam nowe opryskiwacze ciągane i natrafiłem na Horusa co możecie o nim powiedzieć . Może ktoś z was ma opryskiwacz tej firmy ?

http://allegro.pl/hydrauliczny-opryskiwacz-polowy-horus-15-56-i1848269656.html

Witam,

Co do opinii to raczej może być ciężko. Firma produkuje opryskiwacze od około 2 lat. Więc trzeba czasu żeby ktoś mógł się wypowiedzieć o jakości wykonania. Plus jest taki że , produkują opryskiwacze pod klienta i możesz sobie dobrać co chcesz i Ci to założą. Warunek jest taki że trzeba trochę liznąć tematu budowy opryskiwacze, żeby wiedzieć czego się chce. Zresztą powinni doradzić jeżeli jest ktoś laikiem w tych sprawach.

Tylko nieliczne firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta, i dobierają mu zestaw typowo pod jego uprawy.

 

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika14    0

Witam . Chciałabym dołączyć się do dialogu jeśli chodzi o opryskiwacz Horus. Jestem osobą reprezentującą firmę.Firma HORUS mieści się w 88-170 Pakość, Rybitwy 30A. Nasza firma nigdy nie była negatywnie opisywana w tygodnikach. Z tego co mi wiadomo w ogólnopolskim tygodniku rolniczym opisano firmę z okolic Gniewkowa. Może wizualnie opryskiwacze polowe są podobne , ale wykonanie pod względem wykończeniowym bardzo się różnią. Proszę do Nas dzwonić możęmy podać numer kontaktowy do osoby z waszego regionu która zakupiła nasz opryskiwacz w celu przekonania się co do naszych maszyn. Pozdrawiam HORUS

Tel. Kontaktowy 601-688-677, lub 603-846-638.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jktuning    18

Witam kupiłem opryskiwacz horus w pełnej hydraulice z pełnym komputerem jestem z niego zadowolony. Powód nie znajdziecie za taką kasę z takim wyposażeniem wyposażenie maszyny jest na typowym włoskim osprzęcie dostępność części w każdym sklepie wysoki a zatem niski środek ciężkości nie jest zbyt szeroki cały w ocynku i masywny mówi o tym sama waga sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

dołączam sie do pytania. Gdyz planuje kupic nowy opryskiwacz i szukam opinie o Horusie bo cena jest bardzo atrakcyjna.ale zastanawiam sie takze nad tad lenem ale niestety cena tez jest troszke wieksza od horusa. a jak z lancami lamia sie? czy jest w miare stabilny? bo mam skotarka i jest to porazka, przed wyjazdem na pole wyciagam spawarke ;P interesuje mnie opryskiwacz 2500l+21m+komp vull opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zali    0

Witam jezeli mona sie dolaczyc do tematu to wlasnie zrobilem zaku HORUs-a 1500 litrow

Z wygladu jest i co do ceny jest do zaakceptowania zobaczymy jak bedzie sie zachowy w pracy polowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Czy są jacyś nowi użytkownicy tych opryskiwaczy którzy mogą podzielić sie opinią na ich temat. Planuje kupić wersje ze zbiornikiem 1500l w full opcji i własnie brakuje mi tylko opini na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

Cześć czy są na forum użytkownicy opryskiwaczy tej firmy którzy mogą się konkretniej na ich temat wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikslis    0

Własnie kończe 4 sezon oprysków i jestem naprawde zadowolony, nie ma mowy o jakims pekaniu czy rdzy. Jedynedo czego bym sie przyczepił to stabilizacja moglabybyć lepsza jednak za te pieniadze to naprawde warto. Dziś moj wybór był by taki sam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj