Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz Horus

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzysiek55555666

krzysiek55555666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Maszyny hodowla nowości

Napisany 11 październik 2011 - 12:02

Opryskiwacz Horus Przeglądam nowe opryskiwacze ciągane i natrafiłem na Horusa co możecie o nim powiedzieć . Może ktoś z was ma opryskiwacz tej firmy ?
http://allegro.pl/hy...1848269656.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz Horus Dzisiaj, 13:34
  •  

#2 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 11 październik 2011 - 19:14

Opryskiwacz Horus Firma zajmuje się opryskiwaczami od niedawna może z 2 lata. Poprzednio był lub nadal jest warsztat blacharsko-lakierniczy. Wiem bo przejeżdżałem tam codziennie w drodze do pracy.

#3 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 12 październik 2011 - 06:59

Opryskiwacz Horus A to czasem nie ta firma byla opisana w ogolnopolskim tygodniku rolniczym z 30 kwietnia 2010r pod tytulem "sad sprawdzi opryskiwacz"

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Podkarpackie eliminacje zobacz »

•  

#4 Share krzysiek55555666

krzysiek55555666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 12 październik 2011 - 15:26

Opryskiwacz Horus i jakie opinie o nim pisali ?

#5 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 13 październik 2011 - 14:31

Opryskiwacz Horus Nie wiem czy to ta firma. Dokładny adres to Rybitwy koło Pakości kujawsko-pomorskie.

#6 Share krzysiek55555666

krzysiek55555666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 13 październik 2011 - 15:10

Opryskiwacz Horus tak to ta firma ale interesuje mnie czy ktoś z was użytkowników miał już styczność z tym opryskiwaczem . Ma go u siebie lub widział u sąsiada . Jakie opinie o nim są ?

#7 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 14 październik 2011 - 05:58

Opryskiwacz Horus krzysiek 55555666 ja juz ci pisalem co bylo w tym artykule o reszte pytaj uzytkownikow jesli cos wiecej chcesz wiedziec napisz na gg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ALBUZ

ALBUZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 październik 2011 - 08:43

Opryskiwacz Horus

Przeglądam nowe opryskiwacze ciągane i natrafiłem na Horusa co możecie o nim powiedzieć . Może ktoś z was ma opryskiwacz tej firmy ?
http://allegro.pl/hy...1848269656.html

Witam,
Co do opinii to raczej może być ciężko. Firma produkuje opryskiwacze od około 2 lat. Więc trzeba czasu żeby ktoś mógł się wypowiedzieć o jakości wykonania. Plus jest taki że , produkują opryskiwacze pod klienta i możesz sobie dobrać co chcesz i Ci to założą. Warunek jest taki że trzeba trochę liznąć tematu budowy opryskiwacze, żeby wiedzieć czego się chce. Zresztą powinni doradzić jeżeli jest ktoś laikiem w tych sprawach.
Tylko nieliczne firmy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta, i dobierają mu zestaw typowo pod jego uprawy.

PZDR

#9 Share monika14

monika14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 październik 2011 - 13:10

Opryskiwacz Horus Witam . Chciałabym dołączyć się do dialogu jeśli chodzi o opryskiwacz Horus. Jestem osobą reprezentującą firmę.Firma HORUS mieści się w 88-170 Pakość, Rybitwy 30A. Nasza firma nigdy nie była negatywnie opisywana w tygodnikach. Z tego co mi wiadomo w ogólnopolskim tygodniku rolniczym opisano firmę z okolic Gniewkowa. Może wizualnie opryskiwacze polowe są podobne , ale wykonanie pod względem wykończeniowym bardzo się różnią. Proszę do Nas dzwonić możęmy podać numer kontaktowy do osoby z waszego regionu która zakupiła nasz opryskiwacz w celu przekonania się co do naszych maszyn. Pozdrawiam HORUS
Tel. Kontaktowy 601-688-677, lub 603-846-638.

#10 Share jktuning

jktuning

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 30 marzec 2013 - 19:37

Opryskiwacz Horus Witam kupiłem opryskiwacz horus w pełnej hydraulice z pełnym komputerem jestem z niego zadowolony. Powód nie znajdziecie za taką kasę z takim wyposażeniem wyposażenie maszyny jest na typowym włoskim osprzęcie dostępność części w każdym sklepie wysoki a zatem niski środek ciężkości nie jest zbyt szeroki cały w ocynku i masywny mówi o tym sama waga sprzętu

#11 Share Drobnik

Drobnik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 28 kwiecień 2013 - 17:06

Opryskiwacz Horus dołączam sie do pytania. Gdyz planuje kupic nowy opryskiwacz i szukam opinie o Horusie bo cena jest bardzo atrakcyjna.ale zastanawiam sie takze nad tad lenem ale niestety cena tez jest troszke wieksza od horusa. a jak z lancami lamia sie? czy jest w miare stabilny? bo mam skotarka i jest to porazka, przed wyjazdem na pole wyciagam spawarke ;P interesuje mnie opryskiwacz 2500l+21m+komp vull opcja.

#12 Share zali

zali

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 marzec 2014 - 11:59

Opryskiwacz Horus Witam jezeli mona sie dolaczyc do tematu to wlasnie zrobilem zaku HORUs-a 1500 litrow
Z wygladu jest i co do ceny jest do zaakceptowania zobaczymy jak bedzie sie zachowy w pracy polowej.

#13 Share marcin31

marcin31

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 24 sierpień 2014 - 10:51

Opryskiwacz Horus Czy są może jeszcze jacyś użytkownicy Horusów, przedstawcie swoje opinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 19 kwiecień 2015 - 09:54

Opryskiwacz Horus

Czy są jacyś nowi użytkownicy tych opryskiwaczy którzy mogą podzielić sie opinią na ich temat. Planuje kupić wersje ze zbiornikiem 1500l w full opcji i własnie brakuje mi tylko opini na jego temat.

Dodaj odpowiedź