Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafciu

rafciu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnik, spec. ds BHP

Napisany 10 październik 2011 - 17:13

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Witam. Chciałem poznać Wasze opinie na temat zakupów środków do produkcji rolnej w internecie. Mam na myśli artykuły drobne, takie, jak środki ochrony roślin, sznurek, folie, artykuły do produkcji zwierzęcej, których przesyłka nie jest kłopotliwa i droga. Czy chętnie wybieracie taką opcję zakupu? Pytam, ponieważ rozważam opcję założenia sklepu internetowego. Z obiektywnego punktu widzenia, takie rozwiązanie wiąże się z oszczędnością czasu, zakupy można dokonywać 24 godziny na dobę, a koszt przesyłki niejednokrotnie jest niższy niż koszt paliwa, spożytkowanego na wykonanie zakupów samodzielnie w odległym o kilka, kilkanaście kilometrów sklepie. A Wy co o tym sądzicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Dzisiaj, 22:00
  •  

#2 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 10 październik 2011 - 17:26

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie @rafciu rzecz w tym, że jest sporo takich sklepów w sieci.
Ja kupuję na stronach www akcesoria dla bydła- drobne leki, aerozole, środki opatrunkowe, i narzedzia chociażby do korekcji racic. Różnica miedzy zakupem w sieci, a w tradycyjnym sklepie wynosi czasem 20% wartości. Przy skompletowanym większym zamówieniu- i opłata przesyłki nie stanowi większego wydatku.

#3 Share ArekDzej

ArekDzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 10 październik 2011 - 18:23

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Witam!
Ja w taki sposób kupowałem folie do sianokiszki w czasach gdy jeszcze owijałem dużo prosto od producenta było nawet 30 % taniej...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share rollo29

rollo29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 10 październik 2011 - 18:43

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Wżyciu nie kupił bym ŚOR przez internet, ryzyko większe niż na zakup na targowisku.No chyba że byłbyś autoryzowanym dystrybutorem producenta i to udowodnił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 10 październik 2011 - 19:39

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Ja w necie kupuje części do maszyn. Są dużo tańsze od tych w sklepie oczywiście mówię o rzeczach oryginalnych

#6 Share rafciu

rafciu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnik, spec. ds BHP

Napisany 10 październik 2011 - 20:25

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie @rollo29 Oczywiście posiadam wszystkie dokumenty wymagane do obrotu ŚOR, gdyż prowadzę sklep z tego typu artykułami. Sprzedaż odbywa się wyłącznie na fakturę, weryfikowane są numery partii, nie ma mowy o dopuszczeniu do obrotu środka przeterminowanego, czy nieoryginalnego. Współpracuję z dużymi, poważnymi dostawcami, dzięki czemu nie miałem do tej pory żadnej reklamacji oraz nie zauważyłem słabego działania któregokolwiek ze środków w swoim gospodarstwie.

Po prostu zastanawia mnie kwestia, czy warto wchodzić w sprzedaż internetową już dziś. Podejrzewam, że za kilka lat będzie to praktykowane na szerszą skalę.. Ale może się mylę, może są wśród Was osoby, które już dziś preferują tą drogę zakupów i wiążą z nią przyszłość.. Dziękuję za Wasze dotychczasowe opinie i mam nadzieję, że ktoś jeszcze wypowie się, co o tym myśli.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share makowiecki

makowiecki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 luty 2012 - 15:22

Zakupy środków do produkcji rolnej w Internecie Rafciu!

ciekawy pomysł.... pytanie tylko, jak z wykonaniem oraz zezwoleniami. Czy można handlować wszystkim od tak sobie, co jest związane z rolnictwem, przez Internet?

Można tak handlować bydłem przez Internet ??