Skocz do zawartości

Zdjęcie

Valtra 6200 druga kierownica

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 09 październik 2011 - 20:28

Valtra 6200 druga kierownica Witam. Chciałem zamontować do swojej Valtry druga kierownice z tylu wiec kupiłem drugi orbitrol dzielnik strumienia i węże podłączyłem wszystko i niestety coś nie działa a mianowicie kierownica z przodu działa normalnie natomiast z tylu nie da się za bardzo ob kręcić dopiero jak się zrobi lekki ruch kierownica z przodu to kierownic z tylu zaczyna działać może wiecie co to może być ? Jeśli tak to pomóżcie!!! Z góry dzięki za pomoc!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Valtra 6200 druga kierownica Dzisiaj, 18:53
  •  

#2 Share pitru

pitru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Mechanika Komputery

Napisany 10 październik 2011 - 06:32

Valtra 6200 druga kierownica Wrzuć jakieś foty?
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

#3 Share RafalDM

RafalDM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 11 październik 2011 - 19:52

Valtra 6200 druga kierownica Może masz zamontowany jakiś czujnik na kierownicy czy coś w tym stylu skoro działa ci dopiero wtedy gdy poruszasz przednim kółkiem ;) Nie pytałeś w serwisie ?

#4 Share fordtw15

fordtw15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 11 październik 2011 - 20:38

Valtra 6200 druga kierownica na moje oko coś źle podłączyłeś, wydaje mi się że wina leży po stronie zasilania 2 orbitrola albo gdzieś zawór nie puszcza

#5 Share pitru

pitru

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Mechanika Komputery

Napisany 12 październik 2011 - 07:47

Valtra 6200 druga kierownica Kazio
nie znając zasady działania układu nie bierz się za takie rzeczy. Masz problem ze sterowaniem zaworu pierwszeństwa czy inaczej zawór priorytetowy. Po ruszeniu kierownicą spada ciśnienie sterowania (LS) przesterowując zawór, i dopiero wtedy pompa podaje pełne ciśnienie na orbitrol. Poza tym czy orbitrole są takie same?, czy tak samo mają rozwiązane sterowanie?
Radzę Ci zlecić to komuś kto się zna i wie jak to zrobić.
Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 12 październik 2011 - 21:03

Valtra 6200 druga kierownica mam okazje zobaczyć oryginalna wersje valtry z dwoma kierownicami wiec zobaczę jak to jest podłączone i może problem się rozwiąże a jak nie to może wezmę jakiegoś hydraulika.

#7 Share lukas120

lukas120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 742 postów

Napisany 13 październik 2011 - 14:11

Valtra 6200 druga kierownica To teraz wiem do czego jest potrzebne to piate przyłącze LS w orbitrorze w valtrze a kiedyś się zastanawiałem nad tym a takich orbitro to zaden z naszych producentów chyba nie produkuje

#8 Share rawy

rawy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 październik 2011 - 22:00

Valtra 6200 druga kierownica kolego, po co się pchać w koszty? Prosta robota tanim kosztem. Robiłem już coś takiego na zlecenie. Silnik krokowy odpowiedniej mocy przy kierownicy właściwej z tyłu kierownica od czegokolwiek sterowanie elektroniczne. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić, i tak dużo powiedziałem. Profesionalne zrobienie czegoś takiego na bardzo dobrych dostępnych układach zmieści sie w 1300zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share kazio

kazio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 10 listopad 2011 - 21:00

Valtra 6200 druga kierownica Daj do siebie jakiś kontakt np nr telefonu to dam Ci zarobić :)