Skocz do zawartości

Tur do NH T6090

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2011 - 18:19

Tur do NH T6090 Witam.
Zastanawiam się nad zakupem ładowacza czołowego do New Hollanda T6090 PC, TUR miałby byc wykorzystywany do podgarniania zboża w hali (powinien mieć dużą łyżkę) oraz do rozładunku i załadunku nawozów. Zasadnicze pytanie jest takie: polski czy zagraniczny ? Cena jest do 50000 zł i jest warunek maszyna nie może być starsza niż 5 lat, wiem że 50tyś na ładowacz czołowy to dużo, ale na 5-cio letnią koparkę teleskopową nie starczy, oczywiście z czasem zakupiłbym mniejszy ciągnik tak 100 - 120 KM i Tur przeszedł by na niego. Czy to w ogóle się opłaca ?
Z góry dziękuje za odp i pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do NH T6090 Dzisiaj, 01:23
  •  

#2 Share jpogorzelak

jpogorzelak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka

Napisany 09 październik 2011 - 20:11

Tur do NH T6090 Ja bym proponował ci kupić tura stoll'a . Mam tego tura i jestem z niego bardzo zadowolony. Jeżeli brałbyś stoll'a to bierz z comfort-drive wtedy nie bedziesz żałował.

#3 Share MrValterka

MrValterka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 październik 2011 - 20:13

Tur do NH T6090 Polecił bym ci ładowacz quicke, jest bardzo wytrzymały. W cenie 50 tyś brutto z nowym się nie zmieścisz ale gdybyś jakiegoś wychaczył po wystawowego to by ci starczyło. Do zboża łyżka objętościowa to ideał, do nawozu moim zdaniem wystarczy paleciak ale jak wolisz kupić specjale do big bagów twój wybór. Polecił bym ci jeszcze model v65 który mógłbyś zamontować na t6090 ale także na mniejszym takim 120km. W polskie tury bym sie nie bawił. Mam jednego z Metal-fachu to na sworznie i tulejki nie wyrobie.
KPK Kumurun Team

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2011 - 20:14

Tur do NH T6090 Ja posiadam tura przy NH t6070 Pc MX t12 i jestem z niego bardzo zadowolony 2 t nawozu podnosi bez problemu.
Przełożenie go do innego ciągnika to nie problem bo dokupujesz tylko rame do innego ciągnika i masz go juz przy innym ciągniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 październik 2011 - 22:21

Tur do NH T6090 a zna ktoś cenę tych ładowaczy ? chodzi mi o modele MX t15 i o Stolla Robust F50 HDP z tym dżojstikiem sterującym ?

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 październik 2011 - 14:01

Tur do NH T6090 ceny MX nieznam ale do swojego NH musisz dokupić orginalny dżoistik NH bo niema miejsca na dadatkowy dżoistik w kabinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 10 październik 2011 - 14:44

Tur do NH T6090 http://allegro.pl/la...1864238669.html Zastanów się nad tą firmą. Ja bede miał ladowacz w tym tygodniu to wtedy napisze coś więcej. Firma solidna podobno jakościowo konkuruje z stollem i quickiem. No i chyba jako jedyny na rynku ma rame mocującą wypartą do przodu ciągnika. Dam znać jak bede miał ;)
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu...