Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny wiat

49 odpowiedzi na ten temat

#41 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 10:31

Ceny wiat To że tańszy o połowę jest murowany to jasne. Ale w rozwiniętych krajach już się nie muruje nowoczesnych budynków, tylko stawia szkielety. Dodatkowo zamiast posadzki wykładasz kostką. Jeśli zachodzi potrzeba odkręcasz ścianę szczytową i dostawiasz kilka segmentów. Jeśli chcesz przenieść lub sprzedać nie zostaje śladu na placu. Taki budynek będę budował. na maodernizację gospodarstw.

Na zboże to stawiam silosy. Co do namiotów to super sprawa, ale nie wiem czy można je finansować w ramach projektów na modernizację? Podstawa to pozwolenie na budowę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny wiat Dzisiaj, 00:28
  •  

#42 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 14 marzec 2008 - 10:40

Ceny wiat No tak ale zeby sypac zboze to i tak muszisz wymurowac 2-3 metry sciany. Na maszyny to taka wiata to jak najbardziej najlepsza ale na zboze to muszisz postawic wiate i pomiedzy przeslami wymurowac. :)
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#43 Share toreg

toreg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 14 marzec 2008 - 13:35

Ceny wiat

A ile zabuliles za caly koszt raczej garazu nie moge postawic bo sie udupia i pozwollenia nie dadza za blisko wal przeciw powodziowy :)

Jankris a słyszałeś może o namiotach halowych. Konstrukcja stalowa modułowa pokryta plandeka PCV w każdej chwili ja możesz rozebrać i w razie tego podatku katastralnego co ma niebawem wejść to se rozbierzesz i kiedy będziesz chciał to złożysz. Widziałem taki o wymiarach 10 x 5 x 3 i tak co 5m możesz rozbudowywać, są i szersze na szczytach są wjazdy. Najważniejsze nie wymaga pozwolenia na budowę. :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 10:12

Ceny wiat witam o to co mi jedna firma powiedziala :

Wiatm chcialbym sie dowiedziec ile za taki garaz 10m szerokosci 15 m
dlugosci wysokosc wysokosc 5 m dwie bramy szeroksc 5 m wysokosc 4.5
poprosze o podanie ceny mniej wiecej aha prosze podac ile sie roznia ceny z
dachem jedno i dwu spadowym z powazaniem zainteresowany

Witam. cena takiego garazu wynosiłaby w granicach 45 tys zł wraz z dwoma bramami zwykłymi (otwierane na boki) (firma ma również kontakt z bramami roletowymi) oraz z dachem dwuspadowym - z jednospadowym cena ta wynosiłaby około 41tys. do usłyszenia

moim zdaniem nie powiedzieli za duzo co wy na to jak odpisze nastepna to wam powiem :)

Jak narazie wygrywa ten garaz blaszany :)

A wlasnie a mozna z uni jakies dowinansowanie dostac jaktak to jakie i co trzeba zrobic jakie warunki wypelnic ???

DZIWNA sprawa jak narazie jedna firma odpisala tylko heh :) :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#45 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 18:28

Ceny wiat ma ktoś aktualne cenniki wiat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 17 grudzień 2008 - 21:44

Ceny wiat Niedaleko nas jest gość co handluke konstrukcjami wiat z demontażu z zachodu, konstrukcje są ocynkowane i w róznych rozmiarach a cena to chyba coś koło 3 zł za kg. W naszej wiosce znajomy stawia właśnie wiatę z tych elementów, nawet jest facet co robi projekty do tych konstrukcji.

#47 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 22:06

Ceny wiat W najnowszym RPT jest artykuł o wiatach i tam są jakieś ceny podane :)
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

#48 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 19 grudzień 2008 - 22:24

Ceny wiat Czytam i ceny mnie przerażają i nie moge z nerwów jak za 30tyś zł mogłem kupić uzywaną wietę z każdej strony blachą obłożoną 60m na 30 i 16 bram wiazdowych wrwrwrrwrww 9 lat temu nikt w domu nie myślał o rozwoju gosp i że się to przyda jedyny koszt dodany do jej ceny to postawienie jej od nowa po rozebraniu. W tedy ojciec nie kupił bo była dla niego za duża i nie widział sensu jej stawiania i wykorzystania teraz była by super. Sprzedawała ją kopalnia Bogdanka koszt rozbiórki pokrywała kopalnia mój kost to przewiezienie i postawienie. Kopalnia starsznie daleko nie jest więc nie za wiele wyniosła by mnie cała z postawieniem fundametami i pozwoleniem

#49 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 21 grudzień 2008 - 10:18

Ceny wiat Wiata łukowa 12x30m w szczycie 5 m z wrotami z 1 strony , świetlikami 100000 zł netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share Michal123454321

Michal123454321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 15:25

Ceny wiat Wiaty rolnicze i konstrukcje stalowe typu hale zadaszenie nowe i używane. Dużo ofert www.hale.info.pl
bezpłatnie wchodzisz i jest dużo ofert. Ja tam kupiłem używaną konstrukcję 12x10 z dokumentacją.

zobacz używki na stronie hale.info.pl mają dużo i niedrogo.

Dodaj odpowiedź