Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z piłą spalinową

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrek14

Piotrek14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , mechanika

Napisany 07 październik 2011 - 20:05

problem z piłą spalinową witam , kupiłem w niedziele piłe spalinowa PARTNER 1,5 KM , wlałem w niedziele rozmieszany olej z benzyną (1 : 5), w poniedziałek zaczołem ciąć i po 5 minutach co chwile zaczołem mi gasnąć , świeca była czarna , to ją wyczyściłem , i w pewnym momencie zgasneła mi i nie mogłem wyciągnąć sznurka , by ją odpalić , zawiozłem ją do gwarancji , pracownik zaczoł spuszczać z niej paliwo i wypompował czystą benzyne , moje pytanie jest takie :
czy to możliwe że piła pobierała tylko sam olej i jak go spaliła to się zatarła na czystej benzynie ?
PS jak w poniedziałek zaczołem ciąć to nie sprawdzałem co jest w zbiorniku bo byłem pewny z niedzieli.(ale raczej nikt nie miał możliwości podmienić benzyny)
Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z piłą spalinową Dzisiaj, 08:40
  •  

#2 Share mickboss

mickboss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 październik 2011 - 20:32

problem z piłą spalinową Jesli nowa powinienes na poczatku dac mieszanke 1 : 45. Jakiej firmy olej dodales do benzyny. Mozliwe ze trafiles na podrobke oleju ostatnio pojawily sie podrobki Sthila i Husqvarny ktore wogole nie mieszaja sie z benzyna. Opakowanie kolor wszystko podobne. ;[

Edytowany przez mickboss, 08 październik 2011 - 07:18.

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 07 październik 2011 - 20:33

problem z piłą spalinową Po pierwsze miesz się 1 do 50 czyli na 1 litr oleju 50 litrów benzyny. Oczywiście ilości można zmieniać ważne aby stosunek pozostał taki sam. Jeśli do mieszanki był uzyty olej przeznaczony do 2 suwa nie można spalić samej benzyny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 07 październik 2011 - 20:45

problem z piłą spalinową Jeżeli zastosowałeś olej do benzyny czerwony lub zielony, to raczej taka sutyacja nie miała by raczej miejsca, myślę że to możę być jakaś wada fabryczna czasami tak się zdaża.

P.S mam taka sama piłę albo miałem bo teraz po długiej wysłydze straciła moc Partner 351 jeżeli coś to mam jakieś części do niej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share daro21cbr

daro21cbr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 07 październik 2011 - 22:26

problem z piłą spalinową Wedug mnie w mieszance bylo za duzo oleju...podejrzewam ze gaznik trzeba wyczyscic i bedzie smigac.Pewnie zrobiles 1do5 a nie 1 do 50 jak w opisie.Plukanie gaznika w serwisi to wydatek kilku dziesieciu zlotych .

Edytowany przez daro21cbr, 07 październik 2011 - 22:37.