Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki?

132 odpowiedzi na ten temat

#61 Share pronarek82

pronarek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 10:16

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Moj diler sprzedal mi polmota 8014 za 120 na szerokich kolach ale bralem razem z kilkoma innymi sprzetami a co do mth to u mnie jedna na 1500 o/min trwa 42 min.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Dzisiaj, 20:45
  •  

#62 Share Bartko

Bartko

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 19:30

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? http://allegro.pl/ka...2207331432.html

#63 Share adam30

adam30

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 19:59

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Panowie mam pytanie czy u was też w polmotach, sprężarka od klimatyzacji po włączeniu klimatyzacji włącza się i wyłącza co chwile, nie wiem czy to normalne ?? Bo chyba powinna po załączeniu cały czas pracować .

Edytowany przez adam30, 21 marzec 2012 - 20:00.

#64 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 08:57

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Wszędzie tak jest, że sprężarka załącza się co pewien czas na jakiś czas.
To normalne. Podobnie jak w lodówce.

#65 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 18:49

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? kolego teraz to jest jeszcze zimno na dworze to normalne ze sprezarka nie chodzi caly czas bo po co??
bedzie 40 na plusie a ty sobie ustawisz na "lodówe" to zobaczysz jak bedzie zapierdzielac

#66 Share rolnikzmalopolski

rolnikzmalopolski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,muzyka,mechanika maszyn rolniczych,

Napisany 14 kwiecień 2012 - 00:01

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? panowie widzę że tych ciągników jeździ trochę po polskich wsiach bo w 2011 r. sprzedano ich ponad 300 sztuk jak się nie mylę więc pokażcie innym że na agrofoto są te ciągniki i miewają się dobrze w galerii zdjęć stawiajcie foty !niech widzą je ci którzy tylko na nie narzekają a na oczy ich nie widzieli :)

#67 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 18 kwiecień 2012 - 14:57

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Pol-mot daje rade :P

#68 Share juniorxxx1990

juniorxxx1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 maj 2012 - 21:37

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? witam Panów. mam pytanie w sprawie ciagnika POLMOT. Czy w tych ciagnikach mozna oryginalnie zamontowac przedni TUZ? prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

#69 Share Piotrek1985

Piotrek1985

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 14 maj 2012 - 06:59

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? w ciagnikach ursus (polmot) jest możliwość 2 tonowego przedniego tuza
co do ceny to popytaj dilera ale o ile sie nie myle to cena ok 6500netto katalogowo

#70 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 14 maj 2012 - 07:38

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Tak w opcji jest przedni TUZ o udzwigu 2 lub 4tony. Tutaj masz link z cenami katalogowymi http://www.ursus-sal...4h-9014h-10014h

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share juniorxxx1990

juniorxxx1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 14 maj 2012 - 21:55

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Dziekuje Panom za informacje. Mam zamiar kupic takiego polmota tylko nie wiem którego. Może cos byście doradzili? Nie bedzie pracowac na gospodarce. Odśnieżanie zimą, praca z ładowaczem czołowym, transport drzewa z lasu, itp. Nie bedzie orac, kosic łąk ani nic z tych rzeczy. Który lepiej wziąc: 90km czy 100km? Jest duza róznica w spalaniu? Pozdrawiam Marcin

#72 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 15 maj 2012 - 07:33

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Przedni tuz z udźwigiem 4t?? no bez jaj

#73 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 15 maj 2012 - 16:21

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? A co w tym dziwnego? Takie dane podaje ursus.

#74 Share juniorxxx1990

juniorxxx1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 maj 2012 - 22:51

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? witam. Panowie pomóżcie. Mam zamiar kupic takiego polmota tylko nie wiem którego. Może cos byście doradzili? Nie bedzie pracowac na gospodarce. Odśnieżanie zimą, praca z ładowaczem czołowym, transport drzewa z lasu, itp. Nie bedzie orac, kosic łąk ani nic z tych rzeczy. Który lepiej wziąc: 90km czy 100km? Jest duza róznica w spalaniu? Pozdrawiam Marcin

#75 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 17 maj 2012 - 17:05

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Myśle że lepiej weź większego bo koni nigdy nie za dużo i zawsze przydałoby się więcej ;) Co do spalania to myśle że nie będzie jakiejś dużej różnicy.

#76 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 19 maj 2012 - 07:26

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki?

A co w tym dziwnego? Takie dane podaje ursus.

Jak co w tym dziwnego?? Przecie on nawet na tylnym podnośniku tyle nie dźwiga, a co dopiero na przednim? Chyba zdajesz sobie sprawę ile to są 4 TONY??

#77 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 19 maj 2012 - 11:22

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Dla twojej wiadomości na tylnym podnośniku dzwiga 4200kg

#78 Share golo24

golo24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 08:55

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Od dwóch lat jestem "szczęśliwym" użytkownikiem Pol Mota 10014. Ciągnik ma wadę fabryczną tj. sprzęgło na linkie przy turze tragedia.Najgorsze jes to że firma WARFAMA nic z tego sobie nie robi. Na początku użytkowania pękła mi linka,to była jesień,dużo pracy z tuem.Wkużyłem się niprzeciętnie i napisałem mejla do konstruktorów,prosząc o kontakt "barana" który wymyślił sprzęgło na linkie do tura (dokładnie tak napisałem i załączyłem adres i telefon). Do tej pory (jesienią minie dwa lata) nikt się nie odezwał,natomiast następnego dnia po mejlu przyjechał główny mechanik z pomocnikiem i wymienili linkie (przy mechaniku lepiej brzmi jak się pominie "ł").Po wymianie linki nadal pracuje bardzo ciężko.Zastanawiam się czy nie udać się do żeczoznawcy o opinię i nie wystąpić ze sprawą do sądu.Przyszli użytkownicy dobrze się zastanówcie przed zakupem tego ciągnika.Jeżeli firma Warfama nie usunie tej wady (uważam że fabrycznej) to po 5-ciu latach go sprzedam.

#79 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 09:22

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Słyszałem że właśnie w polmocie dość ciężko wciska się sprzęgło ale wystarczy w pancerz od linki wpuścić strzykawką troche oleju i jest podobno o niebo lepiej. Spróbój tak zrobić i daj znać czy pomogło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share golo24

golo24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 10:24

Pol-Mot H -jak sprawują sie wam te ciągniki? Cieżko mało powiedziane.Popęknięciu pierwszei linki cały czas wożę strzykawkie z olejem i co dzień parę kropli.Natomiast wiadomo że do oleju lepi się pył to iczęsto się smaruje.Trochę pomaga.Przedwczoraj był u mnie gość o opinię ze względu na chęć zakupu.Poprosiłem go aby wsiadł i powyciskał sprzęgło,uznał że jest żle a wcześniej jeżdziłu dilera i tam było lżej.Jest nowe rozwiązanie krótka linka i przez dugie wiadomo lżej.Uświadomiłem tegoż rolnika aby zwracał uwagie na to rozwiązanie i z takim jak moje do ręki nie dotykał.Natomiast na dniach rolnictwz w Poświętnym (Płońsk) rozmawiałem na stanowisku Warfamy-Ursusa z mechanikiem w sprawie nowego rozwiązania.Podałem swoje dane i miałem otrzymać inforacje ile by kosztowało.Pomimo iż mam gwarancje i uważam że jest to wada fabryczna zapłacił bym aby mieć normalny ciągnik.Pan ów olał sprawę i od połowy czerwca się nie odezwał.Udeżyłem więc dodilera lecz co może diler jak mu częścinie dają.Pozostaje mi na wystawach typu Poświętne być maskotką Ursusa i uświadamiać ludzi w co się ładuią.