Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sądzicie o MF 2680

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 05 październik 2011 - 23:28

co sądzicie o MF 2680 Witam wszystkich .Interesuje mnie opinia na temat ciągników MF 2620-80. Jak jest z ich awaryjnością ,typowe wady . Jeśli ktoś takowy posiada (zwłaszcza 2680) niech podzieli się spostrzeżeniami na temat tego modelu oraz do czego go wykorzystuje w swoi gospodarstwie , z jakim sprzętem współpracuje na jakich klasach ziemi i warunkach. Wiem że są to już wiekowe maszyny ale czy warte polecenia. Pytam bo jest taki do kupieni w dobrych pieniądzach z Dani. Oglądałem stan ok jak na 82rok opony jak nowe 480 przód 650 tył 2końcówki wałka 540 i 1000.Suchutki około 3800 przebieg (nawet klima). podzielcie się opinią na temat czy warto?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sądzicie o MF 2680 Dzisiaj, 11:36
  •  

#2 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 06 październik 2011 - 09:55

co sądzicie o MF 2680 Troche już stary jak sie zacznie psuć to pojedyńczych części może sie nie dostanie i będziesz zmuszony kupować całe podzespoły ale to tylko moja opinia. Lepiej kupić coś z młodszych modeli.

#3 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 06 październik 2011 - 18:36

co sądzicie o MF 2680 Mam co nieco doświadczenia z tą marką więc powinien byś ok. Ale jeszcze pomyśle kuzyn sprowadza sporo sprzętu z dani od 95 roku używam MF-ów miałem kilka ten wygląda całkiem całkiem i farma zadbana pozostałe maszyny też .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 06 październik 2011 - 18:48

co sądzicie o MF 2680 He bardzo mały przebieg jak na te lata znajomy miał na probe takiego skrzynia i hydraulika działała dobrze ale silnik miał już słaby. W mojej okolicy jeden gospodarz użytkuje taki ciągnik już z cztery lata z tego co widzę ciąga pług i agregat, w ciężkich pracach się sprawdzi jest masywny.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ekozar

ekozar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 06 październik 2011 - 19:29

co sądzicie o MF 2680 Dodałem zdjęcie można go zobaczyć w galerii dział MF. jeśli coś wiecie o tym modelu więcej piszcie z góry dziękuje . Jest jeszcze JD 7700 i Case 1455.