Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymagania do Techniu

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel96

Pawel96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 październik 2011 - 20:12

Wymagania do Techniu sorry do technikum rolniczego . ;)

Witam.
Mam takie pytanie a mianowicie co trzeba zrobić żeby dostać się do technikum rolniczego?
Jakie są wymagania aby się tam dostać?
Jaką trzeba mieć średnią ocen oraz ile trzeba mieć pkt. z testu na koniec gimnazjum?
Czy trzeba mieć z polskiego , biologii,chemii i języka obcego czwórki czy można mieć trójki?
Piszcie odpowiedzi.
:)

Edytowany przez Pawel96, 05 październik 2011 - 20:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymagania do Techniu Dzisiaj, 10:13
  •  

#2 Share MarcinNH

MarcinNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 październik 2011 - 21:07

Wymagania do Techniu nawet dwójki możesz mieć też cie wezmą chyba ze będzie bardzo dużo chętnych do mnie do technikum brali wszystkich nawet tych co na 2 jechali
www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

#3 Share sebekwolkasos

sebekwolkasos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika, motoryzacja, nowe technologie, historia, aktualności z kraju i ze świata

Napisany 05 październik 2011 - 22:03

Wymagania do Techniu U mnie ci z dwójami poszli na ogrodnika bo tam było sporo miejsc, każdego brali, a na rolnika poszli tylko ci co mieli 3 i wyżej bo było więcej chętnych i miejsca wolne szybko się wyczerpały. U mnie ogrodnik też dostanie papier tak jak by chodził na tech. rolnik. Ja przy większości czwórek i ze 2 piątki były, miałem II miejsce na względem punktów na liście przyjętych . Także postaraj się żebyś miał większość trójek. :) Kryteria rekrutacji już po feriach będą. Na tą chwilę nic nie wiadomo szkoły same kryteria ustalają. Wszystko zależy ile jest kandydatów do danej szkoły. Jeżeli ci z ocenami nie wyjdzie to módl się aby gorsi od ciebie składali podania albo żeby było tyle chętnych ile jest miejsc. :D

Edytowany przez sebekwolkasos, 05 październik 2011 - 22:04.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

#4 Share Ursus99

Ursus99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 październik 2011 - 13:45

Wymagania do Techniu to też zależy ile będziesz miał pkt z testu gimnazjalnego. I ile będzie przyjmowanych. Najlepiej miec jak najlepsze a nie pytać się ile trzeba. W każdej szkole jest inaczej. :)

#5 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa

Napisany 12 październik 2011 - 18:39

Wymagania do Techniu Witam wszystkich nie chcę zakładać nowego tematu ponieważ mój jest podobny do tego co założył kolega @Pawel96.
A więc czy ktoś z was chodzi do szkoły rolniczej w Białymstoku (do klasy rolnik mechanik) konkretnie chodzi mi tu o szkołę która znajduję się na Dojlidach. Jakie są tam wymagania punktowe z testu egzaminacyjnego i jakie trzeba mieć oceny aby się tam dostać uczę się średnio zależy z czego a chciałbym się tam dostać z ponieważ jest to dobra szkoła i można tam zrobić prawo jazdy na wszystko. :D
Zetor Team

#6 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 12 październik 2011 - 19:41

Wymagania do Techniu kryterium jest tylko takie aby zdać, w tym roku minimum na ten profil to było 40pkt, a jakbyś miał 20pkt to by obniżyli kryterium, przyjmują wszystkich, czyli jak się uczysz średnio to nie masz co się stresować.
KPZ "Zetor Team"

#7 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 12 październik 2011 - 20:04

Wymagania do Techniu dzięki @sledziu1995 bardzo mi pomogłeś bo myślałem że jest gorzej i będą marne szanse aby się dostać :D
Zetor Team

#8 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 12 październik 2011 - 21:09

Wymagania do Techniu Niema za co, ale nie spoczywaj na laurach tylko się ucz, bo może to ci się to do czegoś przydać.
Nauka w tej szkole idzie dobrze jak trochę zajrzysz w książki (tylko nie za dużo :lol: ) to w dzienniku zaczną pojawiać się czwórki albo i lepiej :P
KPZ "Zetor Team"

#9 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 12 październik 2011 - 21:13

Wymagania do Techniu dostc to sie mozna i z 2 zalezy od szkoly ale jesli jedziesz w gimnazjum na 2 to radze sie nie pchac w technikum bo sobie rady nie dasz chyba ze bedziesz sie duzo uczyl

#10 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 13 październik 2011 - 18:34

Wymagania do Techniu na 2 nie jadę tylko z niektórych przedmiotów są 2 a reszta to 3,4 i 5 więc myślę że nie jest źle a ja dużo nauki nie potrzebuję tylko zajrzeć trochę i się wszystko wie pamięć wzrokową mam :D . a średnią to mniejszej jak 3,3 to nigdy nie miałem :D dzięki @sledziu19965 a uczyć się nie zamierzam przestać.

Edytowany przez piotrek6211, 13 październik 2011 - 18:36.

Zetor Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 13 październik 2011 - 18:46

Wymagania do Techniu @piotrek6211 kolego jeśli piszesz ze masz takie oceny to do tej szkoły spokojnie Cie przyjmą, i do egzaminu gimnazjalnego możesz se na luzie podejść.. chyba ze chcesz sam siebie sprawdzić;p i nie przejmuj się ze nie przyjmą
AF - to Jest To:)

#12 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 13 październik 2011 - 19:09

Wymagania do Techniu Do naszych technków biora wszystkich, byleby klase otworzyli. Wynikami egzaminu gimnazjalnego nie ma sie co przejmowac :)
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#13 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 13 październik 2011 - 19:14

Wymagania do Techniu Dokładnie wszystko zależy od szkoły, jak będzie dużo chętnych wiadomo potrzeba więcej punktów zależy w jakim regionie mieszkasz akurat tam gdzie ja chodziłem było dużo osób chętnych ale i tak po tygodniu szkoły 6 osób się przeniosła kierunek technik rolnik czy technik agrobiznesu nie jest jakoś wybitnie oblegany także bez obaw. Ludzie jakoś chętnie na te kierunki nie idą wolą jakiegoś kucharza itp.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#14 Share sledziu1995

sledziu1995

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 14 październik 2011 - 20:14

Wymagania do Techniu ciągle z kolegami się stresowaliśmy aby przejść bo było tylko 25 czy 30 miejsc, ale na tmr złożyło tylko 18 osób i wszystkich przyjrzeli

Edytowany przez sledziu1995, 14 październik 2011 - 20:21.

KPZ "Zetor Team"

#15 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 16 październik 2011 - 13:44

Wymagania do Techniu

sorry do technikum rolniczego . ;)

Witam.
Mam takie pytanie a mianowicie co trzeba zrobić żeby dostać się do technikum rolniczego?
Jakie są wymagania aby się tam dostać?
Jaką trzeba mieć średnią ocen oraz ile trzeba mieć pkt. z testu na koniec gimnazjum?
Czy trzeba mieć z polskiego , biologii,chemii i języka obcego czwórki czy można mieć trójki?
Piszcie odpowiedzi.
:)

Ja też kolego wybieram się do Technikum Rolniczego. Ogólnie to nasz rocznik ma najbardziej przesrane że tak powiem, bo nowe egzaminy gimnzajalne, więcej punktów do uzyskania i wogóle. Ale ja myślę że bez problemu przeciętny uczeń powinien się dostać do technikum. Do rolniczych szkól to z resztą chyba aż takiego zainteresowania nie ma ;)
welcome :D

#16 Share Grandzik

Grandzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 październik 2011 - 16:31

Wymagania do Techniu Ja też sie wybieram do technikum rolniczego i myśle że mnie przyjmą tylko najgorsze te nowe testy

#17 Share piotrek6211

piotrek6211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 18 październik 2011 - 17:07

Wymagania do Techniu Zgadzam się z tobą @grandzik zawsze jak coś nowego wprowadzają do szkół to od naszego rocznika :( ;[ żeby już jeden rocznik pisał ten test to ja bym się tam już niczym nie przejmował bo w szkołach mieli by podobne i by przygotowywali już uczniów a tak to kicha :(
Zetor Team

#18 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 20 październik 2011 - 18:44

Wymagania do Techniu No niestety nasz rocznik ma przerypane ;[ Ja też wybieram się do rola ale w Międzychodzie i mam nadzieję że dam radę z tymi egzaminami bo to co nam nawijają w gimnazjum sprawia że mam myśli że ten egzamin to będzie koniec świata :mellow: No wy t jeszcze ale moja klasa miała w ciągu 9 lat nauki 7 wychowawców także dopiero mam przeryte :[ Mój sąsiad dostał się jako 4 a jechał na 2 i 3 więc mam nadzieję że ja z kumplem z klasy się dostanę bo jadę troche bardziej na 3 niż 2...kumpel jedzie na 5 także luzik ale gorzej ze mną.I mam nadzieję że nie zmienią książek bo pdobno są te same od 20 lat :lol:

#19 Share Stenek97

Stenek97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 10:28

Wymagania do Techniu Mam pytanie,a Był ktoś w szkole rolniczej w przodkowie czy można tam zdać prawo jazdy na traktor itp. I jakie musisz mieć kalifikacje ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 05:30

Wymagania do Techniu Witam czy ktoś chodził/chodzi do zsckr Rudka?