Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paszowóz z betoniarki -.^

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 04 październik 2011 - 19:29

Paszowóz z betoniarki -.^ Witam!

Mam prośbę orientuje się ktoś z was może czy dałoby radę zrobić z tego(link do obrazka http://img19.allegro...1/27/1834812749) paszowóz myślałem nad zamocowaniem tam ślimaka pionowego napiszcie czy pomysł wypali może ktoś to już praktykował?

http://allegro.pl/be...1834812749.html chciałbym zakupić tą betoniarkę i powiedzcie czy to ma sens;>czy lepiej kupić coś innego?Chciałbym w tym mieszać kiszonkę z qq +srutę+siano (kostka mała) wypiszcie się ile możecie;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paszowóz z betoniarki -.^ Dzisiaj, 15:07
  •  

#2 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:03

Paszowóz z betoniarki -.^ W ostatnim numerze topagrar w konkursie udoskonaleń w oborach widziałem mieszalnik(paszowóz) do kukurydzy coś na kształt takiej betoniarki. W środku był ślimak jak w paszowozie i po wymieszaniu komponentów przesypywał wszystko do łyżki miniładowarki z bocznym wysypem. Jak chcesz to mogę Ci podesłać artykuł, żebyś wiedział o czym opowiadam.

#3 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:07

Paszowóz z betoniarki -.^ jak możesz to daj link do tego lub jakieś fotki;p

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share ArekDzej

ArekDzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:41

Paszowóz z betoniarki -.^ to nie lepiej Za te(oczywiście większe ,ale można coś poszukać) pieniądze kupić używany wóz paszowy? i będzie jak Pan Bóg przykazał... np http://otomoto.pl/ke...woz-A94589.html oczywiście abstrahuje od tego jaki wóz lepszy z pionowym czy poziomymi wałkami itd itd bo to nie ten temat...tylko proponuje pozdrawiam

#5 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:55

Paszowóz z betoniarki -.^ Popieram przedmówce, co więcej -taki sprzęt pomieści więcej niż mała betoniarka! Tam przecież nawet balota nie wrzucisz, więc nadal pozostanie tyle pracy co wcześniej, o ile nie więcej.
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:59

Paszowóz z betoniarki -.^ A ktoś z was pomyślał że autor tematu może nie ma przejazdowej obory i zawartość "betoniarki" wysypywałby na taczkę i rozwoził.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#7 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 04 październik 2011 - 21:07

Paszowóz z betoniarki -.^ no dobra spx paszowóz może być bez problemu;)bo tylko muszę oblecieć jeszcze do odchowania 13szt opasów z których 6 zostanie sprzedane luty-marzec następnie przerobię stodołę na opasy (jak tylko słomy się pozbędę ze stodołyxD)przejazd będzie szeroki około 2.5m +- a w starej oborze będe trzymał tylko cielaki . Doradzcie mi tylko jaki ten paszowóz fundusze około 8.000;>
zapomniałem dodać paszowóz na 25-30 opasów
up ten kennan mi się podoba co o nim sądzicie>?

Edytowany przez Patryk1222, 04 październik 2011 - 21:08.

#8 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 06 październik 2011 - 17:53

Paszowóz z betoniarki -.^ Zbyt wiele to w tym artykule to nie ma. Taki mieszalnik to byłby dobry pomysł, ale do małych obór z wąskimi i niskimi korytarzami, przy małej obsadzie bydła. Jeśli zamierzasz utrzymywać 25-30 opasów to wóz paszowy z linku byłby w sam raz. Wygląda jak nówka a chyba nie powinien(malowany). Zdaje mi się tylko, że poziome wozy paszowe (starsze konstrukcje)mają kłopoty z pocięciem beli, ale jeśli robisz w kostki to nie ma problemu. Osobiście też wolałbym kupić paszowóz niż cudować z betoniarką.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share walek

walek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 październik 2011 - 08:48

Paszowóz z betoniarki -.^ Patryk jak bys chciał coś przerabiac to mam do sprzedania wóz paszowy keenan - uszkodzony ale do naprawy tanim kosztem lub optimax równiez uszkodozny i równiez powinien zadziałać
Jak ktoś jest zainteresoway prosze pisac na privie

Patryk masz wiadomosc na priv odczytaj ją

Edytowany przez walek, 10 październik 2011 - 16:46.

Dodaj odpowiedź