Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

295 odpowiedzi na ten temat

#161 Share kamil9161

kamil9161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 10:55

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Najlepsza silka to dobre widly,mocny trzonek i duza pryzma obornika...hehe..... :) :) :)
CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dzisiaj, 13:48
  •  

#162 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 11:54

Mam 14 lat , 173 cm wzrostu i ok 63 kg . W martwym ciągu brałem 110 kg . A na klatę trochę słabo , dawno na siłowni nie byłem ale 2 miesiące temu 40 kg podnosiłem

na twoim miejscu bym tak nie szlal z martwym ciagiem masz dopiero 14 lat czytalem o kolesiu co w towim wieku bral podobnie i jak mial 18 lat brak 200kg ponad a okolo 20 lat wyszlo wszystko teraz ma klopoty z kregoslupem

ja na silkie chodzielem sporadycznie teraz zadko prawie wcale . mam 20lat 181c i 61kg na klate wyciskalem na serie 50-60kg rok temu teraz sobie dla sportu 50 kg po macham :) ale i tak ta sila z silowni ma sie ni jak do prac w gospodarstwie czy lesie .. kiedys koles przyszedl kumpel mowil do nich do lasu bral 120 na klate ponoc po 2 godiznach mial dosyc

#163 Share cotn

cotn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:01

Najlepsza silka to dobre widly,mocny trzonek i duza pryzma obornika...hehe..... :) :) :)

Chyba nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Po kilku latach takiej "siłki" największe przyrosty masz na garbie, w najlepszym przypadku bóle kręgosłupa.

#164 Share kamil9161

kamil9161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:31

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Wole to niż mam z siebie robić potwora i siedzie na siłowni po 12h. I na dodatek wpier....to świństwo......kreatyna i inne używki....
CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

#165 Share cotn

cotn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:44

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka A kto mówi o "mieszkaniu" na siłowni, a tym bardziej sterydowaniu (chociaż kreatyna to nie steryd). Chodzi mi o to, że warto, kosztem kilku godzin tygodniowo, wzmocnić przynajmniej mięśnie brzucha i grzbietu a tym samym odciążyć kręgosłup i wtedy siłowni której głównym elementem jest duża pryzma gnoju mówimy tak :)

#166 Share kamil9161

kamil9161

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 12:47

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka i tak wole pryzme gnoju..hehe :) :) :)
CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

#167 Share cotn

cotn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 marzec 2009 - 14:21

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka O gustach się nie dyskutuje :)

#168 Share mikolajkominek

mikolajkominek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 08 maj 2009 - 19:40

i tak wole pryzme gnoju..hehe ;) :P :)

W sumie to jak się chce chodzić na siłownie to ta pryzma gnoju pomaga na wytrzymałość (ale oczywiście bez przesady). Sam macham trochę u kumpla, który jest większy ode mnie, ale nie może robić długich serii.
Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

#169 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 09 maj 2009 - 17:04

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Warto ćwiczyć na siłowni? :P

#170 Share proxa9541

proxa9541

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 maj 2009 - 20:13

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Czy warto ćwiczyć? Proste że warto! :P Sam ćwiczę juz 3 rok z małymi przerwami :P Siła którą zdobyłem dzieki siłce jest przydatna w pracy na gospodarstwie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 09 maj 2009 - 20:39

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Oj, czy akurat na siłowni? :P

Domowe ćwiczenie nie jest gorsze- drążek, hantle, sztanga "made in garaż" :P , pompki, bieganie, rozciąganie się. Nie traci się czasu, a ćwiczy w wolnych chwilach. 198/111

#172 Share mikolajkominek

mikolajkominek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 09 maj 2009 - 22:27

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Siłownia ,,made in garaż" jest lepsza, bo nie trzeba płacić za nią za każdym razem i można sobie ćwiczyć kiedy się chce i jak się chce... :P

#173 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 09 maj 2009 - 22:32

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Profesjonalne siłownie mają dużo "maszyn" a to nie jest dobry sposób na wyrobienie siły tymbardziej dla początkujących. Prosta sztanga hantle drążek(najlepsze ćwiczenie rozwija najwięcej partii mięśni na raz) to podstawa
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#174 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 09 maj 2009 - 23:01

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka ja kiedy chodziłem na siłke a bylo to 2 lata temu czyli mialem 16 lat, wazylem 80kg na klatke brałem 90 na martwy ciąg 180 a na przysiad 135:) moje zasługi to 3 miejsce w mistrzostwach woj warminsko mazurskiego i 4 miejsce na okręgowych zawodach do lat 23:)

#175 Share mikolajkominek

mikolajkominek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 10 maj 2009 - 14:31

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka @krzychoo124 a co ile robiłeś przerwy? Ja ćwiczę 2 razy w tygodniu, a przerwy są według mnie za krótkie, bo po siłowni a potem pracy w domu bolą mnie plecy... :P

#176 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 12 maj 2009 - 20:56

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Pomyślałem, że trochę zaktualizuję: przytyłem 1 kg!!! :P czyli ważę całe 80 kg ; 95 kg WL (w tym tygodniu pęknie 100 kg, dziś nie mogłem, bo w niedziele i wczoraj chorowałem (przewiało mnie), dziś też się średnio czuję); 130 kg przysiad (140 mnie trochę zgniotło - po 'inżyniersku' mówiąc to mam za dużą smukłość, w efekcie skłonność do wyboczenia - 190cm wzrostu); 180 kg MC - coś pięknego :P Wyniki wydają się podobne do @krzychoo124 - może też spróbowałbym wystartować w jakiś zawodach, tak dla sprawdzenia siebie... Kolega, który ćwiczy w sekcji trójboju Politechniki namawia mnie na udział w Mistrzostwach PW, może jak mnie zawiążą bandażami to troszkę w przysiadzie pójdzie więcej? Bo nie dodałem, że te wszystkie wyniki to robione RAW, pewnie jak większość tutaj opisywanych. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców
can do

#177 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:06

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka @and jak tylko jakoś usztywnisz tą skłonność do wyboczenia to na pewno dasz radę... :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#178 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 12 maj 2009 - 21:31

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka To w tym tygodniu jeszcze popróbuję z tą 100-tką WL, sprawdzę jak się siada i wstaje w bandażach (trzeba będzie mocniej plecy trzymać, bo bandaże będą trzymać nogi, a przysiad do "zaliczenia" musi być "dosiadnięty" i tyłów będzie się kładł do przodu mimowolnie), zrobię sobie tygodniową przerwę (po przerwach zwykle mi się bardzo dobrze ćwiczyło) i Coco Jumbo i do przodu :P
can do

#179 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 13 maj 2009 - 16:20

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka a może ktoś opisze opisze jak można ćwiczyć w domu? mam drążek robie pompki itp
AF - to Jest To:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisany 14 maj 2009 - 22:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ten przysiad mnie paralizuje - nie mogę go dosiąść, a w bandażach to już w ogóle - wżynają się w ścięgna pod kolanem, nawet 100 dziś ledwo szła (bez bandaży dobrze - z bandżami dziwnie), 130 w bandażach mogę robić i 4 powtórzenia, ale żadnego nie dosiadłem... Nie ma co - trzeba robić masę :D

Ćwiczenia w domu - bardzo dobra sprawa, na pewno znajdziesz dużo zaleceń na ten temat w necie, z tym że potrzeba dużo samozaparcia i mobilizacji, gdy chodzi się na siłownię to łatwiej złapać rytm, spotkać się z ludzmi, coś podpytać, zobaczyć jak wykonuje się dane ćwiczenie - może mi jest łatwiej, bo siedzę w Wa-wie, mam siłkę za free i czas, który oficjalnie powinienem przeznaczać na naukę ;)
can do