Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

295 odpowiedzi na ten temat

#141 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 08 styczeń 2009 - 23:32

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Wzrost 190cm waga okolo 90 kg(ostatnio dosc szybko przybieram na wadze przestalem w koncu rosnac ) nigdy nie cwiczylem nigdy nieprobowalem ile wycisne itd. 50 kg worek ze zbozem biore na ramie i cheja.
Mam 18 lat skonczone i chyba zapisuje sie na boks namawia mnie duzo osob :P
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dzisiaj, 04:05
  •  

#142 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 09 styczeń 2009 - 09:56

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja mam siłkę w szkole i i za 10 zł miesięcznie korzystam z siłowni tak 2-3 godziny. Ja mam 15 lat, waga 65kg, wzrost 180cm i wyciskam na klatę z ledwością 70kg.

#143 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 12:00

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka oj tam siłownia taczka zgnojem i worki ze zbożem, są najlepsze przy mojej wadze 85 kg i wzroście 180cm to tak 100kg popchne naogowo nie ćwicze

#144 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 19:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja ćwiczenia traktuje jako hobby i jako pomoc w przyszłości bo może sie okazać że zostanę wojskowym a wytrzymałość i siła to podstawa u nich. Kombinator18 zapisuj sie na boks fajny sport, można sie wyżyć na worku a ze swoją waga i wzrostem możesz być całkiem niezły ;).

#145 Share johnyblack66

johnyblack66

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 22:48

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja nie chce się przechwalać ale widzę że niektórzy nie mają pojęcia o treningu i pakują bez pojęcia. Ilość dni treningu zależy jakie chcemy uzyskać efekty. Przykładowo jeśli chcemy zdobyć masy mięśniowej to ćwiczymy ok. 3 razy w tygodniu
i ustalamy sobie cel do jakiego mamy dojść w czasie 2-3 miesięcy np. chcemy ważyć o 7 kg więcej. Po tym czasie przerwa ok 2 tygodnie i znowu. Jeśli chodzi o siłę to można ćwiczyć nawet 6 dni w tygodniu. A do tego trzeba dobrać odpowiedni ciężar do serii i ilość powtórzeń, a w szczególności jak się ćwiczy na masę bo w tym przypadku zabronione jest przećwiczenie.

#146 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 23:47

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Mam 14 lat , 173 cm wzrostu i ok 63 kg . W martwym ciągu brałem 110 kg . A na klatę trochę słabo , dawno na siłowni nie byłem ale 2 miesiące temu 40 kg podnosiłem

#147 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 08:05

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Na siłę najlepiej ćwiczyć 5 dni rozmieścić to dobrze, robić serie 6-8 serii ilość powtórzeń to koło 6-7 nie do serii nie wliczam serii rozgrzewkowych ale po treningu 5-7 tyg trzeba dać odpocząć mięśniom, lub dać mniejszy ciężar wedle uznania.

#148 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 10 styczeń 2009 - 10:39

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka @Finek jak rozpisalbys plan na sile na 5 dni?(chodzi mi o dopasowanie grupy miesniowej do poszczegolnego dnia) To chyba troche za duzo? A co do ilosci wykonywanych powtorzen w serii to od 6 do 1. Po skonczonym cylku treningowym powinno robic sie tydzien regeneracji i ok 2 tyg lekkich cwiczen na podtrzymanie sily i potem od nowa trening silowy.

#149 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 11:43

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dużo pisania jak będę miał wieczorem czas to napisze widzę że trochę wiesz na temat siłowni.

#150 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 10 styczeń 2009 - 12:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Owszem interesuje sie zreszta tak jak ty. Chyba kazdy kto lubi cwiczyc cos o tym powinien wiedziec. Widze ze ty interesujesz sie tez dietetyka. Ja wole sam trening a wiedze o diecie mam taka co kazdy cwiczacy powienien wiedzic ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Finek

Finek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 12:29

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dieta najlepsza jak dla mnie to jedzenie co 3 godziny do syta tylko śniadanie,obiad, kolacja mogę ci polecić bardzo bobry i tani poradnik wszystko ci wyjaśni sam z niego korzystam i rozmawiam z trenerem.

#152 Share zetorek12

zetorek12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 21 luty 2009 - 20:28

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka NO to ja sie pochwale no tak na KLATĘ: 95 KG Waga: 103 KG nie będe się chwali ale na początku był wątek że jeden big bag na ręke ja najwięcej wziołem 3x25 prowitu na raz
ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

#153 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 23:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka najlepsze na siłę to jest podawanie(do układającego na przyczepie) kostek w żniwa na początku mówisz temu ci prasuje (tacie ;p ) żeby zrobił "luźniejsze" kostki później każesz "skręcać prase" po całym dniu odechciewa się wszystkiego xD

Tak na serio to byłem może z 2x na siłowni i jakoś nie spodobało mi się wolę sobie w domu po uprawiać jakieś inne sporty typu bieganie(najlepiej długodystansowe ;) )

Pozdrawiam
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#154 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 16 marzec 2009 - 23:49

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Tak czytam te wasze wypowiedzi i chyba wychodzi na to że jestem tutaj chyba najniższy. Co wy jecie ze tacy z was drągale?

Przy wzroście 163cm i 75kg wyciskałem na ławeczce 120kg, martwy ciąg 180kg (szkoda kręgosłupa)

na biceps ze sztangielka 40kg

Dodam ze nie zażywałem żadnych używek typu kreatyna i jakies tam inne wspomagacze. Pzdr

#155 Share Bartek2305

Bartek2305

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 08:31

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka A ile masz lat?

#156 Share Alex16

Alex16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:-gry
    -piłka nożna
    -napoje%:)

Napisany 17 marzec 2009 - 08:37

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka mam 15 lat waga 55 kg wzrost 182cm i na klatę biorę z 70 kg ;)

#157 Share Bartek2305

Bartek2305

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 08:55

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Wzrost 175cm, waga 65kg. Na klate biore 76kg

#158 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 17 marzec 2009 - 14:32

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja mam prawie 15 lat ;) lecz ćwicze na ławeczce na klate wyciskam 40 kg ;) a waże około 55 kg ;) hudy jak patyczak :)
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#159 Share Zetor53400

Zetor53400

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 15:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka A ja mam 17 lat (rocznikowo-grudzień) to chodze na siłke 3 razy w tygodniu od półtoramiesiąca i widze spore postępy i na klate biore 60kg a mierze 183cm , waże 70 kg i do wakacji chce dojść do 90kg ;) może mi się uda mi się dojść do takiego wyniku , ale nie biore żadnych odżywek i tym podobnych pierduł ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi

Napisany 17 marzec 2009 - 15:55

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka 184 wzrostu waga 91kg wyciskam 105 10x a mój max to 130