Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

295 odpowiedzi na ten temat

#41 Share MichaZetor7711

MichaZetor7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:26

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Chodziło mi o 112 sorki ale jezeli nikt nie wieży to wasz problem :angry: trenuje regularnie i nie przerywam trenignu w I klasie gimnazjum wycisnołem 86 kg i czy za te dwa lata przy diecie wysokobiałkowej przyrost siły jest czymś normalnym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dzisiaj, 03:23
  •  

#42 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:35

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Tobie moge uwierzyc bo 92 kg masy i 112 kg masy ok . Ale cos ci się dziwnie te klawisze wcisnely hehe bo na klawiaturze pomiedzy 1 ,a zerem dosc duzy odstep jest xD . A tak na marginesie to 1 gim to chyba 13 lat ,a to nie za malo by już zacząć cwiczyc ?? Twoj kregoslup nie ejst jeszcze dobrze rozwniety zreszto cały organizm jeszcze jest w fazie dojrzewania w takim wieku

#43 Share MichaZetor7711

MichaZetor7711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:40

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka W I gimnazjum wycisnołem poraz pierwszy i byłem zaskoczony potem zaczynałem regularnie cwiczyc i stosowac diete białkową.Wykonywałem cwiczenia ma małym stopniu obciązającym kręgosłup.

#44 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:42

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Tzn . jakie?? Możesz mi rozpisac swoją dietę?? może bym ja ja zastosowal bo obecnie to same odzywki .

#45 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:53

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.co...h?v=zrSTODb9IsA

#46 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:02

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka ja tam zabardzo nie uczęszczam ale w martwym ciągu 135 kg podniosłem mam 17 l 190 cm wzrostu i 80kg wagi
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#47 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 04 październik 2007 - 20:03

wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.co...h?v=zrSTODb9IsA

jeśli naprawde to ty to niezły jesteś ;)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#48 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:07

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka W martwym ciągu to ja biore 170 kg , to jest zupełnie co innego niz wyciskanie na klate . Robert ,a ile masz lat jesli cwiczysz juz od 5 lat?? A i ile podnosisz w innych cwiczeniach ?? Przy 68 kg masy i wyciskaniu 135 kg to musisz byc naprawde wysuszony jak cho...a (wiesz o co mi chodzi).

#49 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 04 październik 2007 - 20:08

wojtek3222 jesteś pewny że to nie prawda?Nic dziwnego bo każdy to samo powtarza. ćwicze już ok 5 lat. Nie cwicze okrągły rok. Pierwsze dwa lata to było takie ćwiczenie rekreacyjne, a teraz najbardziej w okresie zimowym ponieważ jest więcej wolnego czasu. Wygrałem już niejedne zawody, a na dowód masz link z filmikiem jak byłem jeszcze młodszy: http://pl.youtube.co...h?v=zrSTODb9IsA

raz pocisnąć to i ja bym dał rade...ale wes pompuj kolego tak z 10 razy....dopiero będziesz koks.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#50 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:10

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka raz pocisnac tak sie tylko mowi, w praktyce jest zupelnie inaczej ;)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:11

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Zetor5340 ten raz to naprawde duzoooo wysiłku , Ja 120 kg podnosze 3 razy .

#52 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:13

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Mam 18 lat,ogromnej masy to nie mam ale 41 cm w bicepsie to nie jest mało sam wiesz bo się zajmujesz ćwiczeniem,żeźby też nie brakuje. Inne grupy mięśniowe nie są aż tak silne. Wyjątkowo mocno to tylko klatka piersiowa i triceps.A ty wojtek to pewnie bardziej na mase ćwiczysz?

#53 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:20

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka 18 lat i 5 lat cwiczenia ok na to moge przystac . Ja ćwicze 1,5 roku zaczynałem od 33 cm w bicu i 67 kg masy. Ja tak bardzo az na mase nie ćwicze wiesz mam 193 wzrostu to masa musi byc . Ja najwiekszy nacisk kłade na plecy (efekty widać) ;) Rzezbe mam niezło ,ale najbardziej chodzi mi o posture xD hehe

#54 Share pitti

pitti

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:23

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja przy moim wzroscie 176 i wadze 65kg na klate biore max 80kg. Ale nie cwicze. Kumpel ma ławke to raz sie sprawdziłem. Wynik moze nie jest imponujacy ale nie mam zamiaru na starosc chodzic zgarbiony i miec problemy z kregosłupem.

#55 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:23

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Wojtek a ile koksu zjadłeś!!!!!

Ale nikt z was nie brał udziału w StrongMan. Ja brałem na jeden imprezie wraz z Pudzianowski ale to i nie dużo zabrakło zebym wygrał z takim kolesiem

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#56 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:27

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka 3 wagony ..... tzreba brac koks żeby rosnąć?? Są jeszcze inne środki odżywki i inne suplementy dietetyczne .

#57 Share samson

samson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:28

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka 180 cm. wzrostu waga 82kg. 16 lat przed wakacjami 74 na klate, 20 na biceps na jedną rękę 24 na triceps na łamanym, na nogi 86, na barki 40 na przedramie 34 na łamanym. Biceps 38 klatka 110 a nie ćwiczyłem od maja.... a najbardziej rozwalił mnie tekst takiego "kumpla" z byłej klasy który mnie tak wk***wiał "ja po 2 tydodniach treningu biore 30 na triceps" lol a na klatke 30 4 razy wział a mówił jeszcze że 12 serii po 10 powtórzeń :( a tak to na martwy 130 (więcej obciążenia nie ma)i wszystko na sucho bez żadnej odżywki a tym bardziej jakiegoś koksu.od przedwczoraj wznowiłem trening zobaczymy co to będzie ;)

#58 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:30

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka od jakiego czasu odżywy bierzesz i jesli sie mozna spytac jakie

#59 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:30

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Wojtek wszystko jest koksem ciekawe jak byś wyglądał bez tych innych dopalaczy.

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:31

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Balzak ty tu nikogo mięsem nie obrzucaj bo to jest żałosne.
Widac że masz super plecki :( , ja za to mam ładną klatkę i triceps ;) . Kure już nie raz brałem się za mięśnie pleców ale jakoś nie mogę ich rozbudować

Edytowany przez Balzak, 04 październik 2007 - 20:44.
Literówka