Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

295 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 17 grudzień 2011 - 19:02

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Pora wznowić temat..
a więc tak mam 15 lat wzrost 176, 62 kg i na siłowni ćwiczyć to nie mam okazji ale tak: pompeczki po 5 serii trening dobry znajduje się na tej str. www.100pompek.pl , podcięganie nachwytem, podchwytem, ekspander( sprężyny) rozciągam narazie 3 ;) , rozciąganko i takie tam w garażu mam sztangę ile waży to nie wiem ale jak jest więcej czasu to się trochę pomacha. A i na nogi to wykonuję przysiady na jednej nodze, potem na drugiej. Znacie jeszcze jakieś ćwiczenia domowym sposobem?
welcome :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Dzisiaj, 08:49
  •  

#262 Share kamil040193

kamil040193

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, dziewczyny i motocykle;)

Napisany 18 grudzień 2011 - 16:51

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Ja mam 18 lat 185cm wzrostu i 85 kg wagi. Na klate ostatnio na wf wziąłem 85kg:)
gospodarstwo robi swoje :P
Jeśli pomogłem naciśnij zieloną strzalkę :)

#263 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 16:53

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka A co do tych wszystkich supli i odżywek to co o tym sądzicie??
Bo ja jak narazie jestem temu przeciwny.

#264 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 04 styczeń 2012 - 18:37

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka czemu jestes przeciwny?

KS Falubaz

#265 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 20:58

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Bo dopóki bierzesz te suple to wyglądasz a jak przestaniesz to wyglądasz ale inaczej <_<

Edytowany przez Matey, 13 styczeń 2012 - 21:25.
cytowanie poprzedniego posta

#266 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 21:27

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka zalezy, jesli ktos bierze suple zeby zrobic np 40cm w łapie i przestaje chodzic na silownie to tak, jesli chodzi dalej to nadal bedzie dobrze wygladac

z drugiej strony sprobuj zrobic jakis wiekszy wynik bez supli

KS Falubaz

#267 Share chomik77

chomik77

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 styczeń 2012 - 21:53

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka A z forum ktoś bierze jakieś Białka, czy coś w tym stylu?

Jak tak, to jakie i w jakich ilościach?

Edytowany przez razor275, 25 sierpień 2012 - 18:52.

wszyscy Polacy to jedna rodzina

#268 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 styczeń 2012 - 21:17

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka kolego ja mam trochę doświadczenia w tych sprawach, powiem Ci, ze jeśli chcesz coś kupić i liczysz na to, że po pół roku ćwiczeń będziesz wyglądał lepiej, to masz rację :) jednakże jeśli potem zaniechasz całkowicie treningów to wszystko wróci to poprzedniego stanu, jeśli ktoś chcę wypracować ładną sylwetkę i jest, że tak powiem chudy to polecam zaczać od diety a potem pomyśleć o treningach, jeśli sytuacja przedstawia się calkiem odwrotnie, czyli oczekujesz zrzucić kilka (naście) kilogramów to polecam NOX PUMP (chyba, że występują problemy z sercem) pół saszetki przed treningiem i masz takiego kopa, że możesz 2 godziny tyrać równym tempem na pełnej pi****. Efekt mórowany, organizm ma wszstko co potrzebuje do rozbudowy takanki mięśniowej, a ten specyfik dostarczy Ci motywacji do srogich treningów ( polecam sporzywać bezpośrednio na siłowni, na wszelki wypadek, by wystrzec się nieporządanego efektu a mianowicie wyladowania swojej energii na przypadkowym przechodniu)
:)
dawno tu nie pisalem ale u mnie 188cm, 96 kg masy, klatka 165kg, przysiad 160 kg i martwy w granicach 215 kg :)

#269 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 19:24

kolego ja mam trochę doświadczenia w tych sprawach, powiem Ci, ze jeśli chcesz coś kupić i liczysz na to, że po pół roku ćwiczeń będziesz wyglądał lepiej, to masz rację Dodany obrazek jednakże jeśli potem zaniechasz całkowicie treningów to wszystko wróci to poprzedniego stanu, jeśli ktoś chcę wypracować ładną sylwetkę i jest, że tak powiem chudy to polecam zaczać od diety a potem pomyśleć o treningach, jeśli sytuacja przedstawia się calkiem odwrotnie, czyli oczekujesz zrzucić kilka (naście) kilogramów to polecam NOX PUMP (chyba, że występują problemy z sercem) pół saszetki przed treningiem i masz takiego kopa, że możesz 2 godziny tyrać równym tempem na pełnej pi****. Efekt mórowany, organizm ma wszstko co potrzebuje do rozbudowy takanki mięśniowej, a ten specyfik dostarczy Ci motywacji do srogich treningów ( polecam sporzywać bezpośrednio na siłowni, na wszelki wypadek, by wystrzec się nieporządanego efektu a mianowicie wyladowania swojej energii na przypadkowym przechodniu)
Dodany obrazek
dawno tu nie pisalem ale u mnie 188cm, 96 kg masy, klatka 165kg, przysiad 160 kg i martwy w granicach 215 kg Dodany obrazek

No to krótko mówiąc mega gościu jesteś jak w tym wieku takie wyniki masz. A powiedz mi w jakim wieku zacząłeś ćwiczyć i czy masz jakieś sprzęty w domku czy może na siłke zasuwasz?

A tak w ogóle to ma ktoś pomysł na wykonanie przktycznych ( w miarę ) hantli domowym sposobem ?

#270 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 27 styczeń 2012 - 22:15

zależy, jeśli ktoś bierze suple żeby zrobić np 40cm w łapie i przestaje chodzić na siłownie to tak, jeśli chodzi dalej to nadal będzie dobrze wyglądać

z drugiej strony spróbuj zrobić jakiś większy wynik bez supli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 06 luty 2012 - 02:55

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka tak sobie podnosić sztangę to zacząlem w wieku 14 lat, ale to raczej tak rekreacyjnie od czasu do czasu, w 3 klasie gimnazuj zacząłem się trochę bardziej interesować ćwiczeniami, na w mojej miejscowości w OSP był długi gryf, 2 krutkie i łamany, oczywiście do tego ławeczka itp. jak zacząlem ćwiczyć tak trochę na poważnie, to wciągnąlem kilku kumpli z wioski i okolicy, troszkę znajomości w gminie i dobry bajer z mojej strony doprowadziły do tego, że teraz mamy na OSP sprzetu za 25 tyś, zł :) można zrobić wszystko, począwszy od łydek, poprzez prostowniki grzbietu, aż po same przedramiona... suwnice różnego rodzaju, gryfy każdego kształtu, brama, butterfly, ławeczki każdego rodzaju, 2 worki bokserskie itp...
jedyny problem polega na tym, że sala jest duża jakieś 12x15 m i nie jest ogrzewana, tak że sezon zimowy nie ma jak spędzić na treningach...
a czy jestem mega mocny??, raczej wątpie, załuż sobie że zrobisz 15 kg postępu w ciagu roku na określoną partię, no to w 4 lat zrobisz 60 kg :D
15 kg na rok to niby mało bo zaledwie troszkę ponad kilogram na miesiąc, ale czas i wytrwałość robią swoje :)

#272 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 06 luty 2012 - 18:54

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka W mojej okolicy też jest sprzęt tak jak piszesz wybajerowany z gminy :D ale cóż z tą salą to jest to samo co u cB;) A to jest najgorsze bo ja przynajmniej najwięcej to ćwiczę w okresie zimowym ( więcej czasu) bo wiosna, lato to wiadomo jak to jest ;)

#273 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 07 luty 2012 - 00:34

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka wtedy kiedy najwięcej czasu i siły nie ma warunków :/
w ciepłym okresie można ćiwczyć ile się chce, ale w całej tej zabawie najważniejsza jest systematyczność i zachowanie tych samych godzin treningowych, zauważ, że jak chodzisz na siłownię od 2 miesiący regulaarnie zawsze (hipotetycznie) o godzinie 16, to codziennie od godziny 16 do 18 masz podwyższoną temp. ciała o ok 0,5 stopnia, organizm przyzwyczaja się do wysiłku o tej poże i sam sobię zwiększa metabolizm (lepsze efekty i większe możliwości bez odrzywek), ale niestety tak jak mowisz, okres wzmożonych prac nie pozwala na określenie godzin treningowych, chociaż u mnie to ca;ly rok tak jest :P
przecież nie powiem "sory mućki dziś dojenie będzie godzinę później bo mam trening" :(

#274 Share Gajorek1995

Gajorek1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 11 luty 2012 - 00:03

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Zgadzam sie z tobą,ja mam 16 lat i w szkole od wrzesnia cwicze podnoszenie ciezarow,aktualnie mam rekord 147kilo w dwuboju,i co do tych godzin,systematycznosci to masz racje,trenuje krotko ale przyznam ze miesnie sie rozbudowują,a zażywam aby kreatyne i duzo bialka,a takze owocow,tez mam gospodarstwo i tez nie powiem ,,mućką'' i swinką ze dzis oprzętu nie bedzie bo mam trening,gospodarstwo jest wazniejsze,ale dopuki chodze do szkoly to cwicze codziennie;] polecam, silownia nikomu nie zaszkodzi,oczywiscie wszystko w umiarze :D

sposób na domowe hantle: Weź 2 koszyki,nasyp pełne lub pół,kamieniami lub ziemniakami,i robisz bica,a zza głowy trica na jednym koszyku,śmieszne ale proste i tanie w zrobieniu ;]
B)

#275 Share mlody4564

mlody4564

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 09 maj 2012 - 15:02

Witam od nie dawna zaczynam trenować codziennie 100 brzuszków i przysiadów i 10 pompek i od dawan szukam sposobu jak łatwo i szybko przypakować więc dajcie mi porade

#276 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 12 maj 2012 - 20:52

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka nie ma łatwo i szybko, jakby taki istniał to codziennie widywałbyś kilkudziesięciu Pudzianów czy Burneiek ;)

KS Falubaz

#277 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 17 maj 2012 - 17:38

Witam od nie dawna zaczynam trenować codziennie 100 brzuszków i przysiadów i 10 pompek i od dawan szukam sposobu jak łatwo i szybko przypakować więc dajcie mi porade

HAHAHa żeby przypakować to trzeba się naprawdę przyłożyć. Taki trening jak 100 brzuszków, 10 pompek czy ileś tam przysiadów żadnego efektu nie przyniesie. 1 sprawa to porządnie się rozgrzać 10 - 15 min, porozciągać. 2 przechodzimy do treningu. Jednego dnia ćwiczymy górne partie ( klata, barki, plecki, naramienne), drugiego dnia nogi + ramiona ( biceps, triceps, przedramię) a brzuszki to można ćwiczyć każdego wieczoru przed spaniem ale nie 100 na raz tylko 20, za 2 min. 25, za 2 min. 30 i takim sposobem uzyskujesz dużo lepszy efekt. Trzeba dużo cierpliwości. Ja ćwiczę praktycznie bez obciążenia - drążek do podciągania( podciąganie nachwytem, podchwytem, oraz różne kombinacje, podnoszenie nóg w górę) , mam ekspander 5 sprężynowy (klata, bic, plecki, barki), pompki różnego rodzaju, pompki z obciążeniem ( do plecaka ładujesz byle co, grunt żeby ciężar był), pompki szwedzkie, pompki na 1 ręce, na podwyższeniu. Przysiady na jednej nodze, na dwóch z obciążeniem, wspięcia na palcach, podskoki oraz od czasu do czasu różne wyciskania sztangami made in garage ;) Przede wszystkim cierpliwości, spożywaj dużo mleka i nie jedz chipsów a i pij dużo wody :)

#278 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 05 czerwiec 2012 - 21:24

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka Panowie, jakie renomowane firmy odżywek "supli" stosujecie-polecacie ?
Ostatnio po aferze z firmą Revenge (jej suple promował Hardkorowy Koksu Robert Burneika) należącą do "Cybera" Krzysztofa Stępniewskiego. Mam straszne obawy co do supli i byle gów... nie chcę się truć ;[
Dopiero wtajemniczam się w suplementacje i diety, a już niedługo zapisuje się na siłkę "tylko ten ostatni urlopik niech będzie na luzie" :D
Wieczny kawaler ;)

#279 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 22:24

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka znajomego syn kupił jakieś cudo na przyrost i wylądował w szpitalu bo wątroba się rozleciała i jest w ciężkim stanie i niewiadomo czy z tego wyjdzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 06 czerwiec 2012 - 19:29

Panowie, jakie renomowane firmy odżywek "supli" stosujecie-polecacie ?
Ostatnio po aferze z firmą Revenge (jej suple promował Hardkorowy Koksu Robert Burneika) należącą do "Cybera" Krzysztofa Stępniewskiego. Mam straszne obawy co do supli i byle gów... nie chcę się truć ;[
Dopiero wtajemniczam się w suplementacje i diety, a już niedługo zapisuje się na siłkę "tylko ten ostatni urlopik niech będzie na luzie" :D

Nie warto. Jak ktoś jest zdrowy, wytrwały to bez supli osiągnie to co chce, z tym że nie w takim tępie. Koledzy z mojego rocznika ćwiczyli przez okres jesienno - zimowy i ja również. Ja nie brałem żadnych supli tylko wiadomo, po treningu jakieś jajeczka czy inne białko a oni brali. Na nich może i widać różnicę ale co z tego jak pary w łapie więcej nie ma a te muły to takie jak balony. Ja osobiście wolę powoli ale zdrowo i dłużej. Co do tego faszerowania białkiem to też na dobre nie wychodzi. Dużo wody, jak najmniej niepotrzebnych smakołyków typu chipsy, cola a więcej warzyw i mięsa, sera. Czyli jeść to co dostarcza czegoś konkretnego. A i jak najbardziej częstować się surówkami ! :D