marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Adik_ziel    3

mój rekord jest 75kg mam 14 lat 1,68 wzrostu , warze 60kg w łapie nie wiem ile mam ;] nie długo szukuje sie na 80kg zobaczymy czy mi sie uda ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Marcin najpierw ty sie pochwal!!! heheh :(:(

gdybym mial jeszcze czym ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
gdybym mial jeszcze czym :(

 

no ile z 100 bierzesz? ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

ja tam nie wiem bo ''nałogowo'' nie pakuje ,ale siły cos tam mam ,kumpel cwiczy na atlasie jak głupi ale i tak ze mną niema szans na reke ;) jak sie jest rolnikiem to jest jeden plus ze masz za darmo siłownie,sie narobisz to ani siłki niecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Marcin to bierze po dwa worki w jedno rękę i idzie ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

hmmm. od jakiegos czasu nie bylo mnie na silowni, ale w sobote przejazdem wstapilem do kumpla to sie sprawdzilem na klate, miby bylo tak 70kg, ale jakos tego zbytnio nie bylo czuc :(;)

a to co napisal @wojt to prawda rolnik ma silke za darmo u siebie w gospodarstwie(no powiedzmy, bo jeszcze zalezy od stopnia zmechanizowania)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin to bierze po dwa worki w jedno rękę i idzie :(

big bagi ;):(


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

zawsze jak przyjeżdżam od wujka to nikt na ręke mi nie da rady szczególnie po wakacjach ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on robi panka i kreatyne


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ciekawe ile bierze na klate wojtek3222


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
1000kg na lape niezle :( to ile koksu zeszlo? z tir??

 

po 2 ;) czyli 2000kg+2000kg (druga reka)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ja tam u wuja robie codziennie siłkę.... Spacer Farmera z taczką pełną gnoju(waga do.100kg)....tak 6-10 razy zależy ile krówki nawalą... ;) I to się nazywa siłka.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam u wuja robie codziennie siłkę.... Spacer Farmera z taczką pełną gnoju(waga do.100kg)....tak 6-10 razy zależy ile krówki nawalą... :( I to się nazywa siłka.

 

ja mam podobnie zalezy ile obornika wezme na widły na raz, czasem to az rączka trzeszczy ;) no i oczywiscie w żniwa to mam siłke od samego ran- noszenie worków ze zborzem przegartanie zborza i kostka czasem ok 500 sztuk, a wszyscy mówia ze jestem chudy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

przy mojej wadze 80 kg i wzroście 185cm to tak 100kg popchne ale z wielkim bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Adik to ile biorę to wielka tajemnica hehe . A na powaznie to tak najpierw wymiary : wzrost -193 cm , waga-95 kg , biceps- 43 cm , klata 122 cm , pas - 88 cm . Teraz osiągi . Więc na chwile obecną ( podaje ciężar wypychany na ławeczce i prostym gryfie ,gdyz każdy kto miał do czynienia z siłownia wie ,że na atlasie jest dość spora różnica w wyciskaniu tzn. jest lżej pare kg ) wiec tak klatka 120 kg , barki 80 kg i biceps 35 kg jedno ręko . To tyle tak z grubsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RobertN    1

Waga 68kg, biceps 41, obwód pasa 72cm,wzrost 174cm. I teraz najlepsze jest wyciskanie na klatke-135 :(

Kto ćwiczy to wie jak to mniej więcej wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

ta, zetor a ja mam spacerucznia do szkoly z plecakiem ;) jakies 200kg jak nic ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ta, zetor a ja mam spacerucznia do szkoly z plecakiem :( jakies 200kg jak nic ;d

 

200kg to co ty w nim nosisz? ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Jak chodziłem do podstawówki miałem do przejścia prawie 1km od domu do szkoły najkrótszą drogą bo nie mieli jeszcze transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj