marcin974

Wasze osiągi na siłowniach czyli kulturystyka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Finek    2

Dieta najlepsza jak dla mnie to jedzenie co 3 godziny do syta tylko śniadanie,obiad, kolacja mogę ci polecić bardzo bobry i tani poradnik wszystko ci wyjaśni sam z niego korzystam i rozmawiam z trenerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

NO to ja sie pochwale no tak na KLATĘ: 95 KG Waga: 103 KG nie będe się chwali ale na początku był wątek że jeden big bag na ręke ja najwięcej wziołem 3x25 prowitu na raz


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

najlepsze na siłę to jest podawanie(do układającego na przyczepie) kostek w żniwa na początku mówisz temu ci prasuje (tacie ;p ) żeby zrobił "luźniejsze" kostki później każesz "skręcać prase" po całym dniu odechciewa się wszystkiego xD

 

Tak na serio to byłem może z 2x na siłowni i jakoś nie spodobało mi się wolę sobie w domu po uprawiać jakieś inne sporty typu bieganie(najlepiej długodystansowe ;) )

 

Pozdrawiam


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Tak czytam te wasze wypowiedzi i chyba wychodzi na to że jestem tutaj chyba najniższy. Co wy jecie ze tacy z was drągale?

 

Przy wzroście 163cm i 75kg wyciskałem na ławeczce 120kg, martwy ciąg 180kg (szkoda kręgosłupa)

 

na biceps ze sztangielka 40kg

 

 

Dodam ze nie zażywałem żadnych używek typu kreatyna i jakies tam inne wspomagacze. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja mam prawie 15 lat ;) lecz ćwicze na ławeczce na klate wyciskam 40 kg ;) a waże około 55 kg ;) hudy jak patyczak :)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

A ja mam 17 lat (rocznikowo-grudzień) to chodze na siłke 3 razy w tygodniu od półtoramiesiąca i widze spore postępy i na klate biore 60kg a mierze 183cm , waże 70 kg i do wakacji chce dojść do 90kg ;) może mi się uda mi się dojść do takiego wyniku , ale nie biore żadnych odżywek i tym podobnych pierduł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9161    0

Najlepsza silka to dobre widly,mocny trzonek i duza pryzma obornika...hehe..... :) :) :)


CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0
Mam 14 lat , 173 cm wzrostu i ok 63 kg . W martwym ciągu brałem 110 kg . A na klatę trochę słabo , dawno na siłowni nie byłem ale 2 miesiące temu 40 kg podnosiłem

 

na twoim miejscu bym tak nie szlal z martwym ciagiem masz dopiero 14 lat czytalem o kolesiu co w towim wieku bral podobnie i jak mial 18 lat brak 200kg ponad a okolo 20 lat wyszlo wszystko teraz ma klopoty z kregoslupem

 

ja na silkie chodzielem sporadycznie teraz zadko prawie wcale . mam 20lat 181c i 61kg na klate wyciskalem na serie 50-60kg rok temu teraz sobie dla sportu 50 kg po macham :) ale i tak ta sila z silowni ma sie ni jak do prac w gospodarstwie czy lesie .. kiedys koles przyszedl kumpel mowil do nich do lasu bral 120 na klate ponoc po 2 godiznach mial dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotn    0
Najlepsza silka to dobre widly,mocny trzonek i duza pryzma obornika...hehe..... :):):)

Chyba nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Po kilku latach takiej "siłki" największe przyrosty masz na garbie, w najlepszym przypadku bóle kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9161    0

Wole to niż mam z siebie robić potwora i siedzie na siłowni po 12h. I na dodatek wpier....to świństwo......kreatyna i inne używki....


CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotn    0

A kto mówi o "mieszkaniu" na siłowni, a tym bardziej sterydowaniu (chociaż kreatyna to nie steryd). Chodzi mi o to, że warto, kosztem kilku godzin tygodniowo, wzmocnić przynajmniej mięśnie brzucha i grzbietu a tym samym odciążyć kręgosłup i wtedy siłowni której głównym elementem jest duża pryzma gnoju mówimy tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil9161    0

i tak wole pryzme gnoju..hehe :) :) :)


CASE 5140 MAXXUM 1995r
CASE 845XL 1993r
Ursus C330 1991r
Ursus C330 1984r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wole pryzme gnoju..hehe ;):P:)

 

 

W sumie to jak się chce chodzić na siłownie to ta pryzma gnoju pomaga na wytrzymałość (ale oczywiście bez przesady). Sam macham trochę u kumpla, który jest większy ode mnie, ale nie może robić długich serii.


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxa9541    0

Czy warto ćwiczyć? Proste że warto! :P Sam ćwiczę juz 3 rok z małymi przerwami :P Siła którą zdobyłem dzieki siłce jest przydatna w pracy na gospodarstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamlupus    2

Oj, czy akurat na siłowni? :P

 

Domowe ćwiczenie nie jest gorsze- drążek, hantle, sztanga "made in garaż" :P , pompki, bieganie, rozciąganie się. Nie traci się czasu, a ćwiczy w wolnych chwilach. 198/111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siłownia ,,made in garaż" jest lepsza, bo nie trzeba płacić za nią za każdym razem i można sobie ćwiczyć kiedy się chce i jak się chce... :P


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    683

Profesjonalne siłownie mają dużo "maszyn" a to nie jest dobry sposób na wyrobienie siły tymbardziej dla początkujących. Prosta sztanga hantle drążek(najlepsze ćwiczenie rozwija najwięcej partii mięśni na raz) to podstawa


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychoo124    2

ja kiedy chodziłem na siłke a bylo to 2 lata temu czyli mialem 16 lat, wazylem 80kg na klatke brałem 90 na martwy ciąg 180 a na przysiad 135:) moje zasługi to 3 miejsce w mistrzostwach woj warminsko mazurskiego i 4 miejsce na okręgowych zawodach do lat 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krzychoo124 a co ile robiłeś przerwy? Ja ćwiczę 2 razy w tygodniu, a przerwy są według mnie za krótkie, bo po siłowni a potem pracy w domu bolą mnie plecy... :P


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj