Skocz do zawartości

Zdjęcie

Amazone UX3200 pytanie o belke

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mefiu890

mefiu890

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 02 październik 2011 - 16:37

Amazone UX3200 pytanie o belke Czy opryskiwacze amazone UX wychodzą z belkami 21 metrów ?? W katalogach mam że od 18 metrów a dealer powiedział mi że UX są z belkami od 24 metrów a 18 i 21 metrowa to tylko UG czy to prawda ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Amazone UX3200 pytanie o belke Dzisiaj, 09:04
  •  

#2 Share gandyy

gandyy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 październik 2011 - 17:18

Amazone UX3200 pytanie o belke z belką "L" tyko od 24metrów - do 40 metrów, jak chcesz mniej to belki "s" mają mniejsze rozmiary nawet od 15 metrów - do 28 metrów

#3 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 11 luty 2012 - 11:24

Amazone UX3200 pytanie o belke wskażcie mi proszę czy za UX3200, belka L24m, na podstawowym komputerze warto zapłacić 34tys euro? w Polsce amazone obsługują tylko dwie firmy i ciężko mi stwierdzić jaki jest optymalny poziom cen, może macie jakieś oferty z Niemiec?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share tomaszek767

tomaszek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 13 luty 2012 - 13:29

Amazone UX3200 pytanie o belke Ja za mojego zapłaciłem 48 tys netto belka 18m Super S
W wyposażeniu mam:
Amatroa +
GPS Switch
dodatkowe schwoki
Myjke
pakietm comfort
składanie belki profi II
distance control
9 sekcji
dyszeł skręty
wąż ssący
rozpylacze graicze
przyłącze hydrantowe
potrójne kocówki rozpylaczy

Kupowałem w techkomie

#5 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 13 luty 2012 - 17:54

Amazone UX3200 pytanie o belke ile kosztował distance control i jak Ci się pracuje ze skrętnym dyszlem? w jakich uprawach nim pracujesz

#6 Share tomaszek767

tomaszek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 14 luty 2012 - 11:19

Amazone UX3200 pytanie o belke Nie potrafię Ci odpowiedzieć ile poszczególne opcje kosztowały bo nie mam tego na ofercie wyszczególnione. Ja mam sporo pagórków wiec uważam to za trafiony wybór. Kupiłem go w grudniu więc jeszcze nim nie pracowałem. Uprawy to pszenica jęczmień rzepak i kukurydza. Ale polecam distance control jeśli masz jakieś górki dołki itp tym bardziej przy szerszej belce polowej. Dyszel skrętny wziąłem dlatego że skrętna oś była znacznie droższa i nie opłacało się tego brać na mój areał:)

#7 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 14 luty 2012 - 13:36

Amazone UX3200 pytanie o belke dzięki, wskaż mi jeszcze proszę czy płaciłeś im wg kursu sprzedaży "pieniędzy" PKO BP, bo przeraża mnie ten spread

#8 Share tomaszek767

tomaszek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 14 luty 2012 - 14:51

Amazone UX3200 pytanie o belke dokłądnie tak

#9 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 14 luty 2012 - 19:37

Amazone UX3200 pytanie o belke możesz wyrobić sobie europejski NIP i zapłacić walutą z kantoru. Przy takiej cenie sporo zarobisz, W tech komie jest to możliwe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 14 luty 2012 - 22:01

Amazone UX3200 pytanie o belke dzięki, muszę z nimi porozmawiać odnośnie do tego kursu, bo te kilka tysięcy z nieba mi nie spadnie,

@lamboR6 w transakcjach z zagranicznymi podmiotami posługuję się NIP UE, ale w tym przypadku nie będzie on miał raczej zastosowania, gdyż oba podmioty transakcji są zarejestrowane w Polsce, jedynie transakcja będzie realizowana w złotych, największym problemem będzie samo zorganizowanie euro i przerzucenie środków przez bank

#11 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 luty 2012 - 15:54

Amazone UX3200 pytanie o belke Jak chcesz się rozliczyć w euro podobno musi być NIP UE. Ostatnio to załatwiałem jest to tylko złożenie wniosku w US. Euro kup w kantorze to jeszcze jak potargujesz to 3-4 grosze opuszczą i zawieź gotówkę do tech komu, bo przelew dewizowy jest drogi. Tam pojedziecie do banku i wpłacisz na konto. Rozmawiałem o tym z Przemkiem o tym w piątek, podobno wielu tak robi. Dostaniesz FV w euro i nie ma problemu. A o ilość euro w kantorze się nie martw bo mają tylko trzeba zamówić.

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 luty 2012 - 16:17

Amazone UX3200 pytanie o belke Nie musisz posiadać NIPU EU, jeżeli realizujesz płatność w kraju. Ja zakładałem ostatnio konto walutowe w banku, nie posiadając NIP-u, w zasadzie potrzebny był mi tylko dowód. Jak @LamboR6 wspominał przy płatności gotówką zależnie od kwoty zostanie nam w kiszeni od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

#13 Share lamboR6

lamboR6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 15 luty 2012 - 20:58

Amazone UX3200 pytanie o belke Przy płaceniu nie potrzeba ale jeśli chcesz odzyskać VAT przy FV w euro też nie?
Myślę że zostanie kilka tysi. Kurs z dzisiaj brany przez techkom 4.29 x 48000 = 206208 a z kantoru np. http://www.kantorcorner.pl/ 4.20 x 48000 = 201600 i już masz prawie 5tysi nie wielkim kosztem w kieszeni. Przez kantor internetowy jeszcze taniej.

#14 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 15 luty 2012 - 21:28

Amazone UX3200 pytanie o belke tak, należy jednak zauważyć, iż płatność powyżej 15 000 euro musi być realizowana przelewem, co więcej ARiMR oczekuje potwierdzenia zapłacenia za fakturę powyżej 10 000 złotych w postaci potwierdzenia przelewu, muszę sprawdzić z jakim kosztem wiąże się wpłata na rachunek w euro oraz przelew środków, w PKO BP rzecz jasna odnośnik z rachunków walutowych pokazuje taryfę opłat rachunków w złotych, jutro do nich zadzwonie

#15 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2012 - 17:54

Amazone UX3200 pytanie o belke Dobra a jak potem rozliczyć w ARiMR fakturę w Euro? :) Odnośnie odzyskania Vat-u to tak trzeba. ;)

Edytowany przez Profil usunięty, 16 luty 2012 - 17:56.

#16 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 16 luty 2012 - 21:45

Amazone UX3200 pytanie o belke "W przypadku płatności gotówkowych dokonywanych w walutach innych niż złoty, wartość transakcji należy przeliczać na złote według wyliczonego i ogłoszonego przez NBP bieżącego kursu sprzedaży waluty obcej z dnia dokonania transakcji zapłaty." źródło instrukcja do wniosku o płatność; odnośnie do obniżania kosztów transakcji w walutach obcych pozwolę sobie założyć nowy temat w dziale przepisy i finanse, bo to bardzo ciekawe zagadnienie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 16 październik 2012 - 17:08

Amazone UX3200 pytanie o belke czy ktoś teraz jest zainteresowany kupnem opryskiwacza amazone UX 3200 lub negocjuje cenę ???

Dodaj odpowiedź