Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z wycinakiem szczękowym

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 02 październik 2011 - 10:53

problem z wycinakiem szczękowym Wczoraj przywieźli mi wycinak szczękowy. Założyliśmy go na ursusa c-385a. Problem był w tym że gdy podjechałem pod pryzmę trawy wycinak nie chciał się do końca zamknąć. Tak jakby hydraulika nie dawała rady. Dodam że ten wycinak miał te większe zęby a rzadszę widziałem że są jeszcze mniejsze zęby a częściej ustawione. Może coś pomożecie, czy problem jest w konstrukcji wycinaka czy w tym że ciągnik ma za słabą hydraulikę i nie daję rady domknąć?

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z wycinakiem szczękowym Dzisiaj, 11:24
  •  

#2 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 02 październik 2011 - 11:07

problem z wycinakiem szczękowym Wina leży po stronie ursusa zbyt mała wydajność pompy i dlatego nie można domknąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share wedelowy

wedelowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 20:01

problem z wycinakiem szczękowym A jak sądzicie jaka powinna być minimalna wydajność pompy do takiego wycinaka o szerokości 1,5m?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 05 listopad 2011 - 20:31

problem z wycinakiem szczękowym Tu nie chodzi o wydajność tylko o uzyskanie odpowiedniego ciśnienia ,przyczyną może być zużyta pompa,nieszczelność ,źle ustawiony zawór przeciążeniowy .