Kameleont25

Problem z myszką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kameleont25    75

Mam problem z myszką bezprzewodową. O tuż ostatnio kupiłem w komplecie klawiaturę i mysz bezprzewodową. W komplecie jest takie małe coś co sie wtyka w port USB i po podłączeniu tego klawiatura zadziałała do razu a mysz nie chce chodzić. I tu jest pytanie co muszę zrobić żeby mysz zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

na poczatek przeczytaj instrukcje

potem sprobuj zainstalowac sterowniki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

zetores czytałem już to wcześniej i inne strony też przeglądałem ale nic pomocnego nie znalazłem, te coś do USB "blutu" mam jedno do klawiatury i do myszki. izydor6280 przeczytałem całą instrukcje jak co po czym i nic, zainstalowałem też sterowniki do tej myszy i klawiatury zalecane przez producenta które znalazłem w sieci i nic. I zadam pytanie czy może coś być z kompem bo niedawno były wymieniane całe bebechy i przedtem mysz mogłem podłączyć do USB i działała a po wymianie mysz muszę podłączać pod PS bo pod USB nie działa.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Nówka sztuka nieużywana a wiem, że jest dobra, mam tylko problem połączenia się z komputerem przez te „blutu”. Ale to nie moje pytania moje pytanie brzmi czy to może być wina kompa bo niedawno miałem go szykowanego ( cały środek nowy) i wcześniej mogłem myszkę podłączyć pod USB a po naprawie myszka pod USB nie działa tylko muszę ją podłączać pod PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Nie wiem, ja swoją myszkę(klawiatura na kabel) podłączam do usb z tyłu, ponieważ z przodu co mam kiedyś czyściłem kompa i odłączyłem kabel taki a on się składa z kilku kabelków i ten cały plastik się rozleciał(nie mogłem go odczepić od płyty głównej) i teraz mi z przodu usb nie działa B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czyli tej myszki wcześniej nie używałeś? To może gdzieś na myszce masz przycisk do synchronizacji z nadajnikiem? W mojej tak jest... po wyjęciu baterii itp musisz go wcisnąć żeby znowu działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Nie to też nie wchodzi w grę przestudiowałem całą instrukcje obsługi i to, co tylko udało mi się znaleźć w necie i nic, ale moje pytanie zmierza w kierunku bardziej czy to może być wina kompa, bo tak jak mówiłem po naprawie kompa mysz muszę podłączać pod PS, bo pod USB mi nie dział, a przed naprawą mysz chodziła na USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ale skoro klawiatura działa to powinno być i ok z myszą. Sam nie wiem... Może i być coś nie tak z USB. Najlepiej jak byś zobaczył czy działa na innym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebest2895    70

To nie dobrze bo jak byś sprawdził na innym komputerze to zobaczyło by się czy myszka napewno działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Witam. Co to może być, że na na portalu Agrofoto mysz i klawiatura reagują z opuźnieniem. Na innych stronach działają normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj