Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w nocy

209 odpowiedzi na ten temat

#61 Share janis12

janis12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 19:07

Praca w nocy ja w sezonie tnę i robie w polu w nocy bo bym sie nie wyrobił, ale i tak po ciemku to nie robota. a mój sąsiad ja jest natchniony to robi w polu całą noc haha

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca w nocy Dzisiaj, 19:36
  •  

#62 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 20:24

Praca w nocy Jak przychodze ze szkoły to jest ok 13.30 to zanim pojade w pole to i nieraz o 12 w nocy sie wraca i na drugi dzień do szkoły( i wtedy sie spi!) no i w nocy moge robic ale tak jak większość użytkowników żeby było oświetlenie i jak na jesieni żeby było w kabinie ciepło. Oczywiście wszystkie prace uprawowe i żniwa jak najbardziej ujdą lale typu kopanie buraków czy ziemików i sianie zboża to odpada.

#63 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 21:01

Praca w nocy

Jak przychodze ze szkoły to jest ok 13.30 to zanim pojade w pole to i nieraz o 12 w nocy sie wraca i na drugi dzień do szkoły( i wtedy sie spi!) no i w nocy moge robic ale tak jak większość użytkowników żeby było oświetlenie i jak na jesieni żeby było w kabinie ciepło. Oczywiście wszystkie prace uprawowe i żniwa jak najbardziej ujdą lale typu kopanie buraków czy ziemików i sianie zboża to odpada.

to wszytko zalezy ,,jak idzie"w tym sezonie czesto z ojcem do 21godz (czas zimowy) kopalismy np. przed 13.00 w poludnie zaczelismy to po 21.10 2ha sie tez skończyło, ale kilka dni pozniej jak zaczął padac deszcz, szyby parowały, wszystko sie ,,mazało" to o17-stej juz w domu bylismy :lol: :P
ale kilka lat temu tez miałem taki zapał jak Ty zuras zawsze c-360 z ojcem do 23godz nie raz do pierwszej orałem (jak tylko ze szkoly wrociłem) a na drugi dzien wstawawałem wczesniej niz ojciec by mu pokazac ze wstałem i by mnie następnym razem zabrał :) :) -to byly czasy :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 21:48

Praca w nocy

Jak przychodze ze szkoły to jest ok 13.30 to zanim pojade w pole to i nieraz o 12 w nocy sie wraca i na drugi dzień do szkoły( i wtedy sie spi!) no i w nocy moge robic ale tak jak większość użytkowników żeby było oświetlenie i jak na jesieni żeby było w kabinie ciepło. Oczywiście wszystkie prace uprawowe i żniwa jak najbardziej ujdą lale typu kopanie buraków czy ziemików i sianie zboża to odpada.

To jest podstawa. Miałem kiedyś okazje jakieś 2 lata temu wyrywać drzewa w ziemie brr... sopel byłem a nie człowiek ....
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#65 Share BYCZEK7

BYCZEK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo <br />Technika Rolnicza itp.

Napisany 02 grudzień 2007 - 13:01

Praca w nocy u nas przeważnie to buraki kopiemy w nocy ale i tak jest ciężko spanie moży
noi przy żniwach też czasami kombajn musi pracować w nocy żeby sie wyrobić przed deszczem
ale to nie gra roli czy w dzień czy w nocy robota zawsze idzie w nocy jak masz dobrze oświetloną maszynę to idziesz jak burza
a w dzień też jak jest upał to klima w kabinie i odjazd

#66 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 11:00

Praca w nocy praca w nocy jest nawet nawet...ale zależy co sie robi...nie raz można sobie porobić...tylko coś sie urwie nie zauważy sie i kicha...ale oranie czy coś to idzie nawet lepiej...maszyna tak w du*** nie dostanie i w ogóle

#67 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 07 marzec 2008 - 13:53

Praca w nocy Mój tata mówi że w nocy to się najlepiej śpi. Raz tylko bronowałem kartoflisko i już nie robię w nocy.

#68 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 13:58

Praca w nocy Fajnie sie zboże kosi w nocy oczywiście jak rosy nie ma. Raz że sie człowiek szybciej z robota upora to jeszcze upału nie ma. Inne prace tez jakoś fajnie jest w nocy robić.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#69 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 07 marzec 2008 - 14:08

Praca w nocy najfajniejsze jest to uczucie ze jest 3 w nocy nie ma nikogo o 6 ktos przyjedziecie cie zmienic zeby szedl do szkoly ;p bo masz sprawdzian xD choc i tak nic nie umiesz xd bo nie miałeś czasu ;p
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#70 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 15:13

Praca w nocy tomek to trzeba książkę na kierownice położyć i sie uczyć :huh:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 15:27

Praca w nocy

najfajniejsze jest to uczucie ze jest 3 w nocy nie ma nikogo o 6 ktos przyjedziecie cie zmienic zeby szedl do szkoly ;p bo masz sprawdzian xD choc i tak nic nie umiesz xd bo nie miałeś czasu ;p

Myślę że jedna jedynka w te czy w tę to tam bez różnicy. Pole nie może zostać nieobrobione :huh:
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#72 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 07 marzec 2008 - 15:58

Praca w nocy ja w nocy nie lubie robic w polu ale czasem trzeba jak orka to jakos idzie no lepiej w lato robic w nocy (wieczorem ) niz w upal 25 stopni np siano upal a tu trzeba jeździć no ale na wsi nie mam lekko

#73 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 17:04

Praca w nocy Ja czasem z tatom na kombajnie robie w nocy bo kosimy dopóki nie skończymy pola i podoba mi się po ciemku robota ale jak bym miał tak ciągle robić to bym chyba nie wyrobił
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#74 Share RolnikMateusz1

RolnikMateusz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 17:11

Praca w nocy Ja za to lubie bardzo w nocy pracowac :huh:

Ale nie lubię młócić w nocy bo jak jadę traktorem to sie boje ze zle podjadę pod rurę od kombajnu i zboże pójdzie w jasna ciasna !!

#75 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 07 marzec 2008 - 17:55

Praca w nocy U mnie w gospodarstwie mielismy taka akcje ze ciagnik chodzil na 72 godz zrobil 60 mtg ale zgleboszowalismy 30 ha i zasialismy przez te 3 dni te 30 ha. Mialem siewnik i glebosza na probe i gosciu dzwoni w niedziele tak ok 15 ze zabiera sprzet a ja z tata do roboty i tak zasialismy 30 ha w 3 doby a przeciez gleboszowanie to wolno szlo do 5 km/h a z siewnikiem do 13 km/h no ale bylo malo i dosialismy swoim siewnikiem jeszcze 15 ha ale wtedy to juz bez nocy. U mnie to wogole trzeba robic w nocy bo inaczej nie idzie. W nocy jest bajer jak wlaczymy wszystkie halogeny i jezdzimy o 2-3 w nocy to az samochody zwalniaja. heh bynajmiej tak u mnie jest. Nie lubie stac w kolejkach z rzepakiem. Co roku po 3-4 dni. Wzialem qmpla w tym roku ze soba to nie spalismy cala noc to on ok 12 nastepnego dnia sie kimnal i zaczal lunatykowac!! pozniej sie moglem z niego nabijać :huh:
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#76 Share farmtrac11

farmtrac11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z ROLNICTWEM

Napisany 07 marzec 2008 - 20:46

Praca w nocy W nocy to się zapier...a halogeny, gaz do dechy i rura i tak do białego rana

#77 Share Grzesiek0090

Grzesiek0090

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 marzec 2008 - 21:03

Praca w nocy w nocy tez sie super robi ja tam w nocy to nieraz doncze orkie talerzowanie sprezynowanie walowanie koszenie kukurydzy i takie tam ale np kosic zboze to nieda rady bo gdzies tak juz o 20 rosa pada i lipa tak samo jest z belowaniem hehe ale najlepiej jest wracac w nocy na kogucie to wtedy ludzie sie zrywaja z luzek i do okien i patrza co to jedzie :huh: ;)

#78 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 18 marzec 2008 - 19:09

Praca w nocy w nocy to sie z kobietami figluje a później śpi a nie w polu robić bez przesady człowiek nie jest tylko po to by zapier.. kiedyś trzeba odpoczywać życie jest tylko jedno i po co sie tak narywać wiem coś o tym
czesio200

#79 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 19:37

Praca w nocy Ja nawet w nocy lubie robic, jesienia sialismy zboze w nocy, robota szla tak samo jak w dzien :( poza tym jesli zastanie mnie noc na polu robie dopoki nie skoncze :( W ubiegle zniwa jednego razu kosilismy zboze do 3 nad ranem bo rosy nie bylo :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 19:46

Praca w nocy No to mój rekord to od 7 rano do 2 nad ranem kopanie buraka -zjazd z awarią i następnego dnia (niby tego samego co się zjechało heh) wyjazd o 7 znów :(

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047