Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w nocy

209 odpowiedzi na ten temat

#41 Share miko

miko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:02

Praca w nocy

a wyszło mu to pryskanie troche? czy pougniatał ;)

Wyszło, wyszło ok 1 ha kapusty i sama jarmusz na polu, kapusta przegrała walke z chwastami i nie zbierze nic, a co zrobi z tym chwastem wysokim na ok 1 m to nie wiem, wtedy jak pryskał to jeszcze coś było z tej kapusty, ale terraz szkoda gadać, na polach nie ma on zupełnie nic, buduje obore na 40 sztuk bydła, kupił nowego John Deera, a zetorem 7211 orał na 2 skiby, i drapał kultywatorem od c-330 bo nie miał do niego żadnego sprzętu. Jedyna praca w jakiej wykorzystal 110 konnego jelonka to zwożenie słomy, jeszcze na początku września, oczywiście wszystko działo sie ok 12 w nocy :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca w nocy Dzisiaj, 15:00
  •  

#42 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 04 październik 2007 - 19:11

Praca w nocy Ja tam w nocy to tylko orzę- przy tej robocie 1 halogenik wystarczy ;).

#43 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 04 październik 2007 - 19:19

Praca w nocy ludzi w okolicy mówią nocny jastrząb bo ja lubię po bo mam w jedne wiosce 10 h wiec jadę o 16 i orze do bólu jak wiedzę ze red bull sie kończy dzwonię przyjadą i wleją mi i dalej jadę :( ;) z koksem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 04 październik 2007 - 21:41

Praca w nocy Ja lubie robić w nocy nie powiem ale jak mam odpowiednie oświetlenie oczywiście i warunki są wmiare sprzyjające. W lato też wole robić wcześnie rano albo później wieczorem no ale czasem trzeba sie też posmarzyć w południe....ale zazwyczaj w nocy robie jak musze....nie mam wyjścia. ;)
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#45 Share malek2312

malek2312

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:20

Praca w nocy ja tam wole robić w nocy mam odpowiednie oświetlenie na przud 2 halogeny na tył 4 no i jazda jest tak jak w dzień tylko przyjemniej w kabinie

#46 Share golas5720

golas5720

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 październik 2007 - 21:25

Praca w nocy Ja też wole w nocy. Szczegulnie przy zwożeniu słomy albo balotów bo niewidać jak kto kogo opierda** :P
Oj niekażdy może być dealerem john deere-a

#47 Share radzik

radzik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 28 październik 2007 - 18:22

Praca w nocy u nas na gospodarstwie to dużo się robi w nocy ostatnio mf 255 i c330 w dzień i w noc zaoraliśmy zwloklisimy i zasialiśmy 6 ha wujek tylko paliwo dowoził robiliśmy do 4 w nocy ale w c330 mamy zamontowane 6 halogenów i te standardowe a przy mf 255 8 halogenów i 2 lampy .

#48 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 październik 2007 - 22:57

Praca w nocy w piatek kopalismy buraki do 3 w nocy, ale ogolnie zadko zdarza sie zjezdzac z pola po 22
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#49 Share max2505

max2505

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 październik 2007 - 07:44

Praca w nocy latem kosze laki to tylko w nocy. Najczęściej startuje koło 2 i gdy ludzie dopiero koło 9 na lakę wyjeżdżają, to ja już wracam. To zupełnie inna praca. Mam dodatkowe halogeny 2 rozpraszające z przodu i 1 z tyłu, ale gdy na łące nie ma żadnych przeszkód to i bez świateł da sie kosić. A tak to staram sie unikać nocnej pracy

#50 Share jankowski17

jankowski17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, ciężarówki, ciągniki, maszyny budowlane i rolnicze, komputery, gry, TVN Turbo, transport drogowy, program Na osi, pioruny, błyskawice, burze itp

Napisany 29 październik 2007 - 17:02

Praca w nocy ja u sasiada pracuje w nocy przy koszeniu kukurydzy odkad pamietam to on zawsze kosil kukurydzy w nocy bo twierdzil ze wtedy kiszonka jest lepsza a frajda byla przy nocnej pracy :D
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 22:53

Praca w nocy ja lubie robic w nocy ale tylko w upalne dni bo słonce nie grzeje :D

#52 Share Goncarek

Goncarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO

Napisany 02 listopad 2007 - 22:57

Praca w nocy Ja też lubie robić w nocy, chociaż czesto nie robie.

#53 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 23:41

Praca w nocy Dla mnie to zależy od traktora bo jak stary to sie można nieźle wy telepać i słabo z oświetleniem a jak nowszy to odrazu czasem sie nie chce z pola zjeżdżać :D
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#54 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 03 listopad 2007 - 07:11

Praca w nocy w tym roku w nocy to tylko talerzowalem,a to z tego wzgledu ze w dzien sobie dorabialem no i jakos tak wyszlo :D no i jeszcze kilka razy sialem zboze czy tez oralem w nocy. A tak poza tym moj dziadek nie nawidzi jak sie robi w polu w nocy :angry:

#55 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 05 listopad 2007 - 22:56

Praca w nocy mi nie przeszkadza robota w nocy. wszystko jest tak samo jak w dzien tylko ze nie widac heh:) ostatnio prawie codziennie do 22 kopałem buraki i dobrze szło. 2 swiatła do przodu 2 do tyłu i spokojnie można jeździc całą noc. :rolleyes: latem tez często po nocach robie bo chłodniej jest :) więc nie odczuwam róznicy dzien czy noc.

Pozdrawiam.

#56 Share Raczo

Raczo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisany 05 listopad 2007 - 23:15

Praca w nocy Mi to obojętnie, aby tylko oświetlenie było dobre ( no chyba, że jest w dzień upalnie to wtedy nocą lepiej). Dwa halogeny z przodu, dwa z tyłu i można grzać w pole :rolleyes: .

Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

#57 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 listopad 2007 - 23:22

Praca w nocy

Mi to obojętnie, aby tylko oświetlenie było dobre ( no chyba, że jest w dzień upalnie to wtedy nocą lepiej). Dwa halogeny z przodu, dwa z tyłu i można grzać w pole :rolleyes: .

heh w axionie jest 14 lamp roboczych, takze jak na czlowieka swiatla trafily to do rentgena calkiem niedaleko bylo :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#58 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 06 listopad 2007 - 14:33

Praca w nocy ~rafal88 Ja mam z moim dziadkiem tak samo kiedyś zdarzyło mi sie robić po ciemku ( przednie światła działały tylko pozycyjne) ale nie dalej niż do 22
Mam sąsiada (kret na niego wołamy) co robi tylko w nocy wszyscy o 19 20 z pola zjeżdżają a on dopiero jedzie i jeszcze potrafi Ci pod samym domem robić a w wakacje to można kur**cy dostać.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#59 Share Rayan

Rayan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Maszyny Rolnicze
    Uprawy Zbóż
    Uprawy Warzyw

Napisany 19 listopad 2007 - 02:24

Praca w nocy praca w nocy obowiązkowa na 2 zmiany po 12 godz bez zjazdu do domu tylko z pola na pole bo inaczej nie wyróbka i zonk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 19 listopad 2007 - 13:18

Praca w nocy eh dla mnie teraz jest sezon pracy w nocy gdyz,,,, spadl snieg i w dzien nie ukosi bo mokro .... w nocy jest mroz i dobrze sie kosi do prac nocnych to jestem przyzwyczajony w sumie pracuje w ciagku roku pol na pol noc i dzien wole w noc ;] spokoj
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta