Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni

50 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 02 październik 2011 - 12:54

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni A JD serii M? one się chyba mieszczą w tej cenie. http://otomoto.pl/jo...15d-A41756.html tu jest ten JD myślę w 150 tys by się zmieścił. Jeśli oczywiście policzą za E poniżej 4 zł. Bo jest na niego promocja cenowa.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Dzisiaj, 01:37
  •  

#22 Share darkuspinex

darkuspinex

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 02 październik 2011 - 13:22

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni w Bednarach też mi go proponowali tylko że teraz euro jest prawie 4.5 także nie wiem ile by policzyli jeśli dużo nie ponad 150tys to byłby dobry wybór

#23 Share arofarmer

arofarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 02 październik 2011 - 13:34

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni W Techpomie Krzywonoś są na placu 3 Case 100km za 150 netto

#24 Share adam1984

adam1984

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 październik 2011 - 14:29

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni A jakie modele?

#25 Share darkuspinex

darkuspinex

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 02 październik 2011 - 17:03

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni no u mnie w okolicy jest też case za 150tys netto 100km ale łacznie to wyjdzie 180tys jak bym przeszedł na wat to te 30tys by mi zwrócili ale trzeba je pierw wyłożyć

#26 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 02 październik 2011 - 19:30

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni powiem ci tak nie pchaj się w johndeery 6D i 5M pachną chińczykami. co ja ci polecam zetora oczywiście super ciągniki. jeżeli zachodnie to albo deutze albo JD albo fendty w case'y według mnie nie ma co się pchaćDodany obrazek.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#27 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 02 październik 2011 - 19:36

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni JD 6M to rasowy Amerykanin z Meksykańskim paszportem :)
a przepraszam kolega poniżej ma racje miało być 6D

Edytowany przez b0gdan, 02 październik 2011 - 20:18.

#28 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 02 październik 2011 - 20:01

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni @b0gdan jak już 6D nie M ;)
Za 150000zł można miec Zetora Proximę 110 Plus cudów w tym niema - (rewers mechaniczy, skrzynia z 2półbiegami itp)
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#29 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 02 październik 2011 - 20:13

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni http://www.deere.pl/..._pln_offer.page tu piszą jak liczą. Więc mamy 4,40 średnią więc 50 gr różnicy więc policzą na dzien dzisiejszy po 4 zł. 37t E za ciągnik daje nam ok 148 tys zł netto. Jeszcze pewnie któryś tysiąc do utargowania albo wzięcie bardziej wypasionego.

#30 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 02 październik 2011 - 20:34

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Kolega sprzedał niedawno mf 6290 z 2000 roku za 100 000 z przebiegiem 800 mth miał byś idealny na 50 h on też miał 50ha (135 km 6 cylindrowy)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 02 październik 2011 - 20:36

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni ja miałem taki sam problem i wybrałem nowego MTZ Belarusa 1025 i jestem bardzo zadowolony.... różne opinie już słyszałem o używanych ciągnikach... zależy jak trafisz....

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#32 Share narewski1988

narewski1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 październik 2011 - 21:38

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Na młodego rolnika tez ciagnik nie moze byc starszy jak 5 lat i potrzebna ci jeszcze bedzie opinia rzeczoznawcy, a za 90 nic zachodniego nie kupisz w tym wieku. Wez New Hollanda t5060 (goły bedzie pewnie te 150 tys kosztował, a w lepszym wyposazeniu cos koło 170)

#33 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 02 październik 2011 - 23:43

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni I ma byc niedotowany za granicą czyli ma nie być brany na unię ;) Ja bym coś szukał ze stajni JD lub Valtra sa to bardzo dobre ciągniki i mało awaryjne.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#34 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 03 październik 2011 - 07:26

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Nie pisz gorszej marki bo odrazu żle się nastawiasz. Powinno być w temacie napisane tańszej marki, a za kilka lat będzie wiadomo czy okazała się gorsza. Zetorka jakiegoś weźmiesz to pare a nawet parenaście lat statystycznie pochulasz i aby tankujesz i olej wymieniasz. Jak nie chcesz się w kredyty pchać jest pare nowych składaków ale o nich nie wiele moge powiedzieć. Belarus wiadomo twardy,prosty, mało pali ale komfortu brak a pare godzin w nim będziesz musiał spędzić. Ja zastanawiałem się nad polmotem, potem kubotą a ostatecznie wybór padł na NH. Też sprawdź co tam Ci zaproponują, może coś z serii T5000. Urzywke to jedynie jak byś miał od znajomego, bo jak ci handlarze zapodają jakąś wyjechaną albo wadliwą sztukę to ją w krzaki wepchniesz. Więc ja radzę ci nowego kupić.

#35 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 03 październik 2011 - 08:04

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Odważnie pchasz się w koszta i kredyty.
Przelicz sobie ile miesięcznie będzie kosztował cię ten kredyt. Prowizja na dzień dobry, odsetki itp.
lepiej kupić coś starszego, przeznaczyć na ewentualne naprawy i spać spokojnie bez kredytów.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#36 Share GRZESIEK1684

GRZESIEK1684

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 03 październik 2011 - 12:29

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni kolego pomyśl o Farmtracku nie znam dokładnej ceny ale myśle że za 150tyś brutto kupisz 100konnego , silnik prkinsa oszczędny i prosty w obsłudze ciągnik bez cudów niewidów ale dobrze wykonany kabina ok oglądałem go w bednarach godny uwagi pozdrawiam

#37 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 03 październik 2011 - 12:43

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni już bym za 150 tys. wolał zetora niż tego farmtracka

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#38 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 03 październik 2011 - 12:50

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Nic starego nie kupuj, wyżej już napisałem co jest dobre stare :D mnie NH TD5050 sprzedawca wycenił na 115tyś netto z klimą, hakami, najszerszym ogumieniem, pompa 61 l/min, pneumatyka, dwie pary wyjść hydraulicznych, rewersem elektro-hydraulicznym(od niedawna montowanym w tym modelu) i jak dla mnie wystarczy. Popytaj o NH T5000 to jakieś 15tyś różnicy. A TO ZAWSZE NOWE a nie stare łupy.

#39 Share GRZESIEK1684

GRZESIEK1684

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 03 październik 2011 - 19:02

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni zetor też ok kwestia wyboru ja dwa lata temu wybierałem między zetorem a nh wybór padł na nh i jestem bardzo zadowolony śmiga aż miło :) także kolego ja proponuje kupić nowy ciągnik używka to inna bajka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 03 październik 2011 - 21:23

Jaki ciągnik nowy gorszej marki czy używany zachodni Zakładając ten temat chyba sam już sobie na niego odpowiedziałeś nowy gorszej marki zawsze bedzie o niebo gorszy od używanego chyba że uzywanego kupisz jakiegoś grata, ale wnioskuje z tego że z uzywanych traktorów wybrał byś juz jakieś konkretne marki z pełnym wypasem. Ja osobiście kupuję używane .

Dodaj odpowiedź