Skocz do zawartości

Zdjęcie

International 674

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wielki35

wielki35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 17:46

International 674 Witam chciałbym sie dowiedzieć ile mniej więcej pali ten model INTERNACIONAL 674 czy dużo więcej od C-360 Kto ma porównanie? Pomóżcie chcę go nabyĆ POZDRAWIAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
International 674 Dzisiaj, 02:45
  •  

#2 Share krzysztofgru1

krzysztofgru1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:cięcie , gięcie i spawanie czyli ogólnie wszystko co związane z mechaniką i majsterkowaniem ;)

Napisany 30 wrzesień 2011 - 19:23

International 674 witam , mój international 844 70KM w orce pługiem 4*35 pali od 7 do 9 litrów na godzinę zależy od ziemi ( przy dobrych układach w tym czasie zaoruję 1ha ) , w lżejszych pracach schodzi na około 5 do 6 litrów na godzinę .

#3 Share wielki35

wielki35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 01 październik 2011 - 05:45

International 674 Dzięki a jak z częściami i czy są drogie?

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 01 październik 2011 - 10:09.

#4 Share krzysztofgru1

krzysztofgru1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:cięcie , gięcie i spawanie czyli ogólnie wszystko co związane z mechaniką i majsterkowaniem ;)

Napisany 01 październik 2011 - 20:34

International 674 Jak remontowałem silnik to części zamawiałem w necie , podajesz typ silnika rok produkcji i na drugi dzień kurier przywozi ci to co chcesz począwszy od podkładki a kończywszy na zestawach naprawczych , ceny z tego co pamiętam to nie są wygórowane , fakt droższe niż do c-360 ale bez przesady . Pompę wtryskową robił mi facet z szamotuł - geniusz w swoim fachu - skasował 200zł a pompa cyka jak nowa . A może interesował by cię mój international , chcę kupić takiego samego tylko z przodkiem a ten jest na sprzedaż . Jakby co to pisz na PW.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 październik 2011 - 00:19

International 674 674 pali tyle samo co c360 pracuje się nim o niebo lepiej, jedyna uciążliwość dźwignia-rewers z lewej strony, części łatwo dostępne przez internet
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#6 Share wielki35

wielki35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 październik 2011 - 05:20

International 674 Do krzysztofgru1 A na ile go cenisz i który rocznik?

Edytowany przez wielki35, 03 październik 2011 - 05:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3405 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 01 styczeń 2012 - 20:25

International 674 Mój international 654 s jest dużo oszczędniejszy od sześćdziesiątki. Jak posiadałem sześćdziesiątkę i 654 to nikt nawet nie chciał wsiadać do ursusa........raz,że dużo palił dwa głośno jak na dyskotece.Jeżeli chodzi o części to problemów zbytnich niema chociaż przez 5 lat użytkowania(od opryskiwacza przez kosiarkę i prasę aż do orki)wymieniłem jedynie pompę wtryskową a właściwie to ją regenerowałem w tym roku koszt to 1000,- i koniec.Zimą zapala super pomimo tego,że silnik nie jest pierwszej młodości,hamulce i podnośnik super-ogólnie konstrukcja bardzo udana.Polecam zakup ciągnika tej marki!!!!!

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Dodaj odpowiedź