Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM

382 odpowiedzi na ten temat

#381 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 16:15

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Normy spalin dało by się obecnie spełnić tylko chodzi o koszty, 4 jest sporo tańsza od 6 w produkcji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Dzisiaj, 02:34
  •  

#382 Share lukasb

lukasb

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 14 grudzień 2013 - 17:54

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM już pisałem we wcześniejszych postach więc można sprawdzić... mam ciągnik 2 lata prawie i nie polecm. ciągnik ma niecałe 300mtg a już 2 raz poszła pompa hydrauliki. do tego zaczyna się pomału wszystko lać. Chciałbym kiedyś zobaczyć farmtraca 7110 ludzi którzy tu wypisują że jest on super. Niestety ja nie jestem ze swojego zadowolony więc radze się poważnie zastanowić przed zakupem tego modelu. nie ma w nim nic dobrego, chyba że to że jest duży i radzi sobie z 4 skibowym obrotowym pługiem gdzie inny ciągnik o podobnej mocy może mu podnosić przód czy inne cuda. Ale i tak nie dało by się tym pługiem robić na orginalnych obciążnikach tylko musiałem dorabiać swoje (600kg). Kabina strasznie głośna, siedzenie średnie, zwrotność średnia itd. Awarie jakie miałem to: wymiana dachu, drzwi bo były szczeliny, 2xpompa hydrauliczna, uszczelka pod pompą wody, klima i do dziś nie działa jak powinna, ciekło z tylnego mostu, jakieś linki pękły, węże od powietrza. ogólnie awaria na awari. Ciekawe jak skończy mi się gwarancja ile bede musiał do niego dołożyć. jeśli ktoś nie wierzy moge przesąłć skany z protokołów awari. co do spalania to w orce jakieś 15, 16 l/mtg czyli jak dla mnie dużo. Ciągnik non stop trzeba trzymać na obrotach bo tak jak przedmówcy piszą wcześniej łatwo go zdusić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#383 Share parobek1998

parobek1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 14:41

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Witam panowie od ponad roku posiadam ft7110 dt ciągniczek lata z turem i siły w uciągu mu nie brak ma spore gabaryty i renomowane podzespoły.Moim zdaniem firma z Mrągowa musi się jeszcze dużo nauczyć ,głośna kabina nie przyjemna zmiana biegów ,słaby skręt,wszysto się trzęsie spasowanie elementów słabe ,dostęp do czego kolwiek straszny ,mało wydatna pompa oleju,klima słabo chodzi po 200mth nie działały światła robocze z przodu i 1 z tyłu skończyło się łożysko w kole otwiera się tylna szyba klima popsuła się 2 razy wycieraczki strasznie hałasują ,brakuje półbiegów ,nie wspominając już o licznych wyciekach oleju .Mój posiada wszystkie obciążnik ,grafitowy kolor ,tur ,szersze opony,klime itd .Kosztował mnie 206tyś. mówiąc już o takich cenach lepiej dołożyć 30 tyś. i kupić NH lub JD sam posiadam New hollanda i komfort z ft jest nieporównywalny .

DSCN2691.JPG

Edytowany przez parobek1998, 31 styczeń 2014 - 14:43.