Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM

382 odpowiedzi na ten temat

#321 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:57

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM .

Edytowany przez tompil, 04 kwiecień 2014 - 22:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Dzisiaj, 19:51
  •  

#322 Share plapla123

plapla123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 22:06

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Jakim olejem zalany był na dotarciu nie wiem ale po 50 mtg serwis zalał Texaco 15w-40 i teraz na przeglądzie po 300mtg też tym samym olejem go zalali też uważam że to za słaby olej ale ciągnik jest na gwarancji więc chyba tak zostanie.

#323 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 03 lipiec 2013 - 22:20

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM .

Edytowany przez tompil, 04 kwiecień 2014 - 22:14.

#324 Share RolnikzPomorza

RolnikzPomorza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Ciągniki, Dziewczyny, Gospodarka, Polska Wieś, Prace polowe.

Napisany 04 lipiec 2013 - 09:44

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Farmtrack to dobre ciągniki. Coraz bardziej zdobywają u rolników pozytywną opinię . Nie są drogie , są wytrzymałe i wiele innych rzeczy które z tych ciągników tworzą rzecz wręcz doskonałą na małe gospodarstwo lub ciągnik pomocniczy . ;P

#325 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 18:48

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM RolnikzPomorza, a ja uważam że tam marka robi coraz gorszy sprzęt zwłaszcza biorąc pod uwagę opinię posiadaczy modelu 100 i 110KM.

#326 Share Retragon

Retragon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 07 lipiec 2013 - 08:20

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Niestety to prawda w rozmowie z niektórymi dilerami tych ciągników na wystawie w Płońsku planują wycofanie się z Famtraka ze względu na dużą awaryjność :rolleyes:

#327 Share RolnikzPomorza

RolnikzPomorza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze, Ciągniki, Dziewczyny, Gospodarka, Polska Wieś, Prace polowe.

Napisany 08 lipiec 2013 - 10:18

RolnikzPomorza, a ja uważam że tam marka robi coraz gorszy sprzęt zwłaszcza biorąc pod uwagę opinię posiadaczy modelu 100 i 110KM.

Może i tak. Ale na myśli miałem mniejsze modele które nie są aż tak awaryjne jak te 100 i 110 ; p

#328 Share michal1313

michal1313

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Taniec Rozrywka i Luz

Napisany 10 lipiec 2013 - 10:39

Niestety to prawda w rozmowie z niektórymi dilerami tych ciągników na wystawie w Płońsku planują wycofanie się z Famtraka ze względu na dużą awaryjność :rolleyes:

Witam
Kolego nie jestem z twojego terenu ale chyba u ciebeie mówią tak dilerzy którzy mają być skreśleni z listy dilerów Farmtraka bo z tego co się oriętuje to wreście się za tych wszystkich nieżetelnych dilerów zabrali i będą robić porządek z firmami które źle pracują.
Jeśli chodi o usterki to ja osobiscie mam 7110DT prawie 300mtg i jedna usterka to linka do wymiany i zbite drzwi a reszta jest ok.

#329 Share Retragon

Retragon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 09:18

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Szanowny panie obserwując twoje posty na temat Farmtrac chyba zadzwonię do dyrektora aby dał ci podwyżkę za lanie wody bo normalny użytkownik który pracuje na średnim gospodarstwie i wykonuje wszystkie prace to jest na pewno mniej zadowolony od ciebie- chyba że ty nim do pracy jeżdzisz do FARMTRAC Mrągowo ja z tego modelu nie jestem zadowolony i niech oddają pieniądze bo mi jest potrzebny ciągnik do pracy ,a takie opisy że mało pali to wierutna bzdura u mnie w orce 2-3 klasa ziemi to 16 litrów na godz . silnik się dusi a w związku z małą prędkością orka nie wygląda jak być powinna........ :wacko: w MTZ 1025 A - na tym samym polu z tym samym pługiem i broną zamontowaną palił 12 litrów a famtrac 7110 bez brony ,bo jak zapiłem bronę to już w ogóle kicha to jest moje zdanie i chyba nie tylko bo potwierdza się opinia użytkowników z postów na temat tego modelu,jest też założony nowy temat Awarie Farmtrac 7110 DT :wacko:

#330 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 18:54

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Widzisz obserwując Twoje posty, można myśleć, że pracujesz o konkurencji i celowo negujesz Farmtrac'a - i co teraz cwaniaczku ? ;) On jest zadowolony ze swojego sprzętu, to go chwali, a Ciebie aż tak to boli ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 19:56

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Mnie nie boli tylko pisze jak jest a to że są zalogowani pracownicy z Famtraka to dobrze wiem bo dzwonili do mnie z po gruszkami że skaluje firmę i grozili sądem nie boje się i mogę udowodnić swoje pretensje sam dyrektor obiecał poprawić parametry a od dwóch tygodni nie odbiera telefonu mam dwa modele tego producenta ale model 7110 to badziewie,,, :ph34r:

#332 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 19:59

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Multikonto mamy ? Pisałem do @Retragon A Ty odpisałeś jakby do Ciebie to było. Wpadka ?

#333 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 13 lipiec 2013 - 21:14

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM A no wtopa :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#334 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 09:11

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Hmmm a co tam sie tak psuje skrzynie ma ZF podobno bardzo dobra... silnik ma dołozony intercoler hydraulka bosha wizerunkowo jest kawałek "byczka" wedwog mojego 690

Co do opini dilerow nawet w mragowie wybierajac model miałem chec wziasc 98 lub 110 ale deler delikatne powiedział ze ze lepiej nie itd ze jest w fazie testow..wzasadzie wtedy zaczeli go produkowac <

#335 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 15:15

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Ale koles musiał buraka strzelic jak sie zorientował ze nie z tego konta napisal hehehe :) Żałosny typ...

#336 Share damian2609

damian2609

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 17:21

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Mamy 2 konta, ja i ojciec, ja jestem Damian 2609 mam Konto Na portal Agrofoto od ok 7 lat. Ojciec korzystał z mojego konta, irytowało go że musiałem przychodzić i mu się logować by mógł korzystać, ja wczoraj wszedłem i zapomniałem się wylogować, on wszedł i napisał, takie to dziwne jest??? Od razu jakieś bany dajecie, po co to? Kochany czy ja kogoś obrażam to jest portal każdy ma prawo pisać co uważa...Ursusc385 Ty od razu multikonto, a może też masz jakieś 2 ? to jest twoja sprawa a nie ludzi oskarżasz mimo że nie wiesz jak jest naprawdę, pozdrawiam :P Osobiście z 765 jestem zadowolony, a Ten duży powinien być 2 lata testowany u rolnika a dopiero potem puścić go do sprzedaży, a nie wyprodukowali i na Polskę... I rolnicy się denerwują że jest tak a nie inaczej, każdy by postąpił tak w takiej sytuacji, ciężko zarobione pieniądze wydać na szmelc.. to trochę nie halo..

A ojciec jest cięty na Fk i wgl mu się nie dziwie, NhBartek jak byś ty kupił ci by ciągnik i on by stał połowę sezonu w naprawie kiedy jest na prawdę potrzebny też byś to tak odebrał, i co jak ja bym ci napisał że jesteś żałosny, miałbym racje???? Pochopnie osądzasz ludzi

#337 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 18:20

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Tak, tak może jeszcze Twój dziadek czy babcia ma tutaj konto ? ;)

#338 Share NhBartek

NhBartek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 18:39

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Tylko winny sie tak obszernie tłumaczy...

#339 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 19:50

Opinie o Farmtracu 100KM i 110KM Mam Farmtraca małego 670 ale czytam o innych modelach też opinie i myślałem że tylko ta marka jest krytykowana mam 300 mtg to nie ma o czym pisać raczej zadowolony małe drobiazgi były ,kolega ma problem z Fergusonem 5465 i tak dzisiaj sobie weszłem na forum Fergusona i czytałem posty ze dwie godz i i opinie awarie wycieki brak mocy użytkownicy mają podobne co FT .Niestety czasy dawnych Ursusów Zetorów prostych w budowie gdzie nie miało się co psuć a jak już zrobiłeś sobie samemu minęły ,teraz masz komfort w kabinie ale masę części elektroniki do psucia jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share dawidkram

dawidkram

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 21:06

Kolego nie jestem z twojego terenu ale chyba u ciebeie mówią tak dilerzy którzy mają być skreśleni z listy dilerów Farmtraka bo z tego co się oriętuje to wreście się za tych wszystkich nieżetelnych dilerów zabrali i będą robić porządek z firmami które źle pracują.

A jak mają zrobić z nimi porządek jak nawet na tym forum kilka osób wypowiadało się że kupili ciągniki od tzw. subdilerów czyli od firm które oficjalnie nie są partnerami farmtraca ale mogą ci sprowadzić ciągnik jaki sobie tylko zażyczysz a nawet dają przy tym większy upust od tych autoryzowanych dilerów. To co zrobią w Mrągowie zakaz sprzedaży wprowadzą dla firm które będą chciały te ciągniki odsprzedawać rolnikom :lol:. A właśnie co do twojego postu z innego tematu że lepiej dołożyć kilka tys. i mieć spokój to ja za swojego ft przepłaciłem kilka albo i kilkanaście tys. u oficjalnego dilera też kierowałem się tym że blisko od mojego domu, firma rozbudowana, kilku mechaników ale co do czego to okazało się że nawet podstawowy serwis ciągnika olewają i prowadzą nie tak jak należy do tego stopnia że mógł bym przez nich stracić gwarancję-i co najlepsze nic sobie z tego nie robią! Ba próbowałem interweniować u tego kierownika serwisu w Mrągowie to mi powiedział żebym kazał serwisowi wymienić na ich koszt filtr na oryginalny-to diler mi na to że jak zapłacę za filtr, dojazd i olej co trzeba dolać to przyjadą! MOŻE jak bym napisał reklamację i wysłał list do siedziby FT to MOŻE by poskutkowało ale nie chciałem się szarpać sam kupiłem co trzeba i sobie wymieniłem. Także ja sobie nie wyobrażam jak ft będzie rozliczać te firmy które żle pracują.
No i przekonałem się że jak płacę dużo za maszynę to wcale nie ma co oczekiwać dobrych usług sprzedawcy bo całkiem możliwe że płacę więcej za to że rozbudowana i większy koszt utrzymania(plac,pracownicy,monitoring,zabezpieczenia) który jest przerzucany na mnie albo po prostu diler jest chciwy i już.
Jedyny miarodajnym żródłem informacji o sprzedawcy jest opinia osób które już sporo sprzętu od niego kupiły i wiedzą jaki on jest nic więcej a na pewno nie cena.

@marian2011 Wycieki to każdy ciągnik może mieć choć są uciążliwe. A że Massey ma takie same problemy z mocą co Ft to nie powinno dziwić jak tam też siedzą silniki perkinsa(albo agco zależy jaki model). Komfort w kabinie i masa części elektroniki do psucia :o - Ft nie mają z tym nic wspólnego.

Po co atakujecie posiadaczy ft którzy nie są z nich zadowoleni to jest właśnie normalne ,że nie wszyscy są zadowoleni tak jest w każdej marce a ciągniki obecnie kosztują niemało i to jest oczywiste że oczekiwania kupujących też są spore szczególnie względem bezawaryjności- jak maszyna stoi to na siebie nie zarabia.