pati

Fendt Favorit 714 Vario [połączone]

Polecane posty

pati    12

Ineresują mnie ceny, wyposażenie. Czy ten Fendzik poradzi sobie z pługiem obrotowym 5-cio skibowym. Z góry dzięki. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollek    0

wszystko zależy od szerokości pługa,rodzaju ziemi i jej położenia.

wg.mnie 714może to pociągnie, ale lepszy byłaby716,gdyż silnik sie tak niebędzie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

140 sobie poradzi z 5 skibowym? chyba na równej i lekkiej ziemi ale jak ziemia cięzka albo gorzysta to nawet nie wjezdzaj ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

w mojej okolicypracuje fendt 818 i slyszalem ze ma problemy z 6 skibowym plugiem obrotowym kvernelanda( czy jak sie to pisze?)


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Przeciez pisałem że na normalnej. Pisze na własnym przykładzie. U nas w 5 skibowym pójdzie 140 koni. To min. Wiadomo w górach to powyzej 180

 

Pati nie napisała na jakiej ziemi, pisała czy pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ineresują mnie ceny, wyposażenie. Czy ten Fendzik poradzi sobie z pługiem obrotowym 5-cio skibowym. Z góry dzięki. :(

 

pati to raczej z ciekawości pyta ;] chyba ze ja o czymś nie wiem ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Racja. :( To czysta ciekawość. :( Ale może to dziecinne, ale kto przeglądał ostatnio kategorię "modele maszyn"-----> "ciągniki" to wie, że sobie takiego sprawiłam. ;) Choć wolałabym mieć 716 bez ładowacza, ale nadarzyła się okazja więc... :(


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
Przeciez pisałem że na normalnej. Pisze na własnym przykładzie. U nas w 5 skibowym pójdzie 140 koni. To min. Wiadomo w górach to powyzej 180

 

Pati nie napisała na jakiej ziemi, pisała czy pójdzie

a jakiej marki masz ciagnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

100 konny Janek u nas chodzi w 4 obrotówce Kvernelanda 2 metry orki i nie ma problemu. Choć optimum to byłoby około 120 koników <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

Chodzi Ci o nowego ? Czy używka? Ja mam Fendt'a 714 z 2005r. U mnie jest juz rok i zrobil jakies 500 mtg. Bez awarii i jakiś kolwiek problemów. Skrzynia Vario super sprawa. Pali w miare mało , w transporcie bardzo malo. Jeżeli chcesz kupić to Polecam , ja bym na nic innego nie zamienił ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Ja chcę kupić 716 vario z 2000-2003r jaka jest średnia cena za dobry ciągnik z i bez TMS? Gdzie mam szukać?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o nowego ? Czy używka? Ja mam Fendt'a 714 z 2005r. U mnie jest juz rok i zrobil jakies 500 mtg. Bez awarii i jakiś kolwiek problemów. Skrzynia Vario super sprawa. Pali w miare mało , w transporcie bardzo malo. Jeżeli chcesz kupić to Polecam , ja bym na nic innego nie zamienił ; )

 

no nie wiem czy bez awarii. a te errory??? a przepalone bezpieczniki??? a ta wymiana silnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

no nie wiem czy bez awarii. a te errory??? a przepalone bezpieczniki??? a ta wymiana silnika???

Chyba Ci sie pomyliło z tym starym 514 ;) a co do Errorów to dawno sprawa załatwiona. Wystarczyło tylko pokasowac błedy . Bezpieczników wogolnie nie tykałem nie mowiac już o silniku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

byłem u ciebie na podwórzu jak pierwszy raz podchaczyłes plug i nie szlo podnieść. wymieniliście bezpiecznik i pojechal

 

Aha fakt , wtedy była przestawiona dźwignia , którą sie przestawia z Ehr , na ręczne sterowanie . A co do bezpieczników , jak wy przyjechaliście to Ojciec sprawdzał bezpieczniki , bo przy awari to się sprawdza w pierwszej kolejności :) . A co do dźwigni ehr , ktoś musiał na nią nadepnąc bo jest z prawej strony ciągnika przy schodkach. A co do awarii tego ciągnika , 0 problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Aha fakt , wtedy była przestawiona dźwignia , którą sie przestawia z Ehr , na ręczne sterowanie . A co do bezpieczników , jak wy przyjechaliście to Ojciec sprawdzał bezpieczniki , bo przy awari to się sprawdza w pierwszej kolejności :) . A co do dźwigni ehr , ktoś musiał na nią nadepnąc bo jest z prawej strony ciągnika przy schodkach. A co do awarii tego ciągnika , 0 problemów ...

 

dobra dobra. marcin go ro***bie. skrzynia wariot tez dlugo nie podziala zając ucieknie a przy tym agregacie uni to tylko dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

 

dobra dobra. marcin go ro***bie. skrzynia wariot tez dlugo nie podziala zając ucieknie a przy tym agregacie uni to tylko dymi.

 

Hehe , skrzynia Wariot jak padnie to sie naprawi i pojedzie dalej , cóż za wygode trzeba płacic . A jak zając ucieknie to na żółwiu jedzie 25km/h ;p , a przy Crossie lekko dymi bo zapotrzebowanie mocy jest od 140 - 180 :) . , więc Fendt jest wykorzystywany w 100 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

wykorzystany w 115% :D a 120 konny jd ciągnął by unie 15 km/h ;)

 

Lekko , a spalanie 50l/h Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasta    7

dobra, koniec dyskusji. o fendtach sie nie dyskutuje bo tu nie ma o czym dyskutowac B)

 

No tak , nie ma o czym dyskutować Fendt to najlepszy ciągnik na Świecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik2002a
      Witam wszystkich. Niedawno na podwórku zawitał fendt 720 z 2011roku. Wszystko super ale wczoraj przy próbie przestawienia na podwórku po przekręceniu zapłonu wyrzucił błąd 00.0.01 i amen żadnej reakcji ciągnik pali ale nie jedzie. Gdzie można szukać przyczyny i jak ją naprawić. Jeśli ktoś miał taki przypadek prosze o podpowiedź.
      To mój pierwszy post więc jeśli coś pomyliłem proszę o poprawe
      Kamil
    • Przez BELLAAGRO
      Dzień dobry wszystkim. 
      czy może ktoś podpowiedzieć jak ustawić w fendt 716 com2 na terminalu żeby po przyciśnięciu przycisku  GO aktywowało mi blokadę mostu a przy END wyłączyło?  Prawdopodobnie trzeba ustawić to w sekwencjach ale czytając instrukcje obsługi nie mogę tego rozpracować.
    • Przez piotrrek02
      Witam forumowiczów i proszę o pomoc.
      Pacjent Fendt 714 z 2002r.
      Podczas rozładunku przyczepy zapalił się błąd hydrauliki i zablokował pracę siłownika. Od tamtej pory po odpaleniu ciągnika wyświetla się błąd A.1.2C (według książki "Zawór elektryczny nr.2. Uruchamianie ręczne"). Nie da się odblokować szybkozłączy hydrauliki. Kolejna rzecz to zaznaczona sekcja rozdzielacza świeci się na czerwono.
      Co może być nie tak? Gdzie zacząć szukać przyczyny?
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
      Pozdrawiam 

    • Przez Kqcper
      Witam problem jest z fendt 720 2012 r. Ciągnik niechce zbytnio pompowac powietrza do  przyczep z wężem jednoobwodowym mianowicie jak spuszczę ręczny ciagnik schodzi z 7/8 kwadratów do 3 i zaczyna samemu hamować przyczepy mozna tak stac nawet cały dzień a ciagnik nie napomuje powietrza do przyczep można to ominąć przez zaciągania ręcznego przed zahamowanie przyczep i zaciągnięcie gdy zejdzie 4 kwadratów tą czynność trzeba powtórzyć około 5 do 8 razy  aby byłoby można ruszyć z miejsca  . A na dwuobwodomym działa wszystko ok 
    • Przez jaroslaw85
      Witam. W fendzie 716 vario 2002r słabo pracuje miękka oś. Czy ktoś wie który hydroakumulator jest od miękkiej osi. Z tego co wiem to tam może być przyczyna. Po wężach widzę że powinien być to któryś z tych nad akumulatorem. Tylko nie wiem czy to ten mniejszy czy większy. Kiedy popuszczam śrubę na imbus to z większego cieknie olej a z mniejszego jest cisza jakby nie było gazu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj