Filipkowski15

ZETOR 6911 czy URSUS c 360 3p

Polecane posty

Witam. Planuje zakup ciągnika do lekkich prac grabarka,kosiarka,siewnik,brony itp. i tu sie zastanawiam czy wziąśc ursusa c 360 3p podobno mało palą czy zetora 6911 przypadł mi do gustu bo ma wspomaganie lepsza kabiną i podobno most nie wyje jak w c 360 mógł by mi ktos opiśac mniej więcej wady i zalety zetora 6911 bo c 360 to wiem jakie mają wady, do pomocy będzie miał jeszcze c 360 i 912. Na allegro znalazłem 2 aukcje które mnie zainteresowały

 

http://otomoto.pl/ursus-c-360-3p-A94128.html

 

http://otomoto.pl/ciagnik-zetor-6911-jak-nowy-okazja-wspomaganie-A86657.html

 

Z góry dzięki za odpowiedzi koledzy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja ma c-360 3p i maszyna chodzi jak najeży pasek czasem pęknie od sprężarki a tak to luks... ;) Mało pali łatwy w obsłudze, klakson też ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin2601    3

ja bym ci proponował 3p sam posiadam i uzywam do takich prac jak napisałes i spalanie jest minimalnie odczuwalne lejesz 50l i nie patrzysz. a jeżeli zalezy ci na komforcie bierz zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem. na całą impreze moge wydac max 15 tysięcy chciałbym mieć troche komfortu i wspomaganie znowau c 360 3p mało pali więc nie weim co wkońcu wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

bierz 3p polskie to polskie zetorek może więcej łyknąć w lekkich pracach niż 3p ja na twoim miejscu bym wybrał 3p bo etora do 15 tyś raczej nie kupisz...


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Na Twoim miejscu też bym nie wiedział co wybrac , bo tak jak mówisz 3p mało pali i jest mało awaryjny (nie słuchaj bajek o pękających wałach) Miałem taki ciągnik i miło wspominam :) A znowu zetor bezwzględnie bardziej komfortowy , co do spalania się nie wypowiem , ale nie ma się tez co bac że jest paliwożerny ;)

 

A może zetor 5011 ? 3 cylindry , trafiają się egzemplarze ze wspomaganiem no i napewno więcej nie spali od 6911 czy 7011 w lekkich pracach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom85    0

Ja na twojm miejscu brałbym 3p jak dlamnie bardiej sprawdony spręt na alegro widziałem naprawde godne polecenia ale już po 17 tyś ale może za 15 też idzie coś znajść tylko trzeba do brze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levis    10

Ja bym kupował 6911 ewentualnie 5011 skoro 3P by Cie zadowolił.

Ewentualnie chętnie sprzedam swoją C360, 1985r, kabina, ciągnik naprawdę mocno doinwestowany ale chcę za niego trochę więcej niż Twój budżet.

 

Co do 3P i pękających wałów kuzyn ma 3P i od nowości wymienił już chyba 4 wały, a przebieg może 5000mth, więc są egzemplarze z wadą i koniec.

Edytowano przez Levis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt123456    0

ja bym wybrał zetora 3p nie jest to udany ciągnik skrzynia biegów nie za dobra bo skrzynia była robina 4 cylindrówki a nie 3 :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj