Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn do buraków

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 21:02

Kombajn do buraków Witam wszystkich szukałem takiego tematu ale nie znalazłem więc zadaję następujące pytanie czy posiada ktoś z was taki kombajn http://allegro.pl/ko...1843578146.html czy watro się interesować takim sprzętem, chciał bym kupić coś dla siebie ale na Holmera to nie mam miejsca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn do buraków Dzisiaj, 20:08
  •  

#2 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 22:40

Kombajn do buraków Kurde takiego jeszcze nie widziałem :P widac po nim że troche pracował z resztą mozesz miec problemy jak cos się popsuje bo to jest nietypowy kombajn walnie coś w trakcie zbiory i lipa jazda za częsciami ktorych może nie być, najpierw zorientował bym się na twoim miejscu gdzie mozna do tego części kupić i czy wszystkie potem dokładnie go przejrzał i przemyslał to bo to jest nie typowe w stosunku do Holmera itp.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 08:10

Kombajn do buraków Wolałbym stolla 202 lub 303. Z częściami nie ma problemu. A tutaj kombinuj później a i wydajność też nie powala.My klejne kr2 kopiemy spokojnie po 2 ha dziennie, bez przesilania.A jak szwagier by się sprężył to 3 by się zrobiło. A 303 kolega kopie po 7 dziennie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 19:57

Kombajn do buraków Znajomy miał jeden sezon i szybko się z niego wyleczył .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 21:04

Kombajn do buraków Macie pewnie rację, szkoda się narażać na zakup czegoś co może po krótkim okresie stać bo jak nie ma części, mam znajomego który bez problemu wykopie mi Holmerem moje buraczki.