Skocz do zawartości

Zdjęcie

szybki TROLL

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stefrog

stefrog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 26 wrzesień 2011 - 20:01

szybki TROLL Witam!!! Na wiosnę tego roku kupiłem trolla. Strasznie szybko działa w nim pompa. c360 początkowo przy nim pracuje na 800 obrotów jak już olej sie zagrzeje to na niecały 1000. Władkiem (T-25) nie da rady nim robić bo na wolnych obrotach pod obciązeniem silnik gaśnie. troll jest z 2000 roku z siedzeniem. Mozna jakoś spowolnic obieg oleju? Może regulacja zaworem bezpieczeństwa? tylko jak do tego sie zabrac?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szybki TROLL Dzisiaj, 21:15
  •  

#2 Share kazikwlkp

kazikwlkp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 październik 2011 - 22:45

szybki TROLL Mam Trolla od 1997 roku i ona mają to to śiebie że są szybkie wystarczy 1000-1200 obrotów

#3 Share momek

momek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Zainteresowania:www.garazforum.pl

Napisany 02 październik 2011 - 06:30

szybki TROLL jak chcesz go przydusić na kturejś sekcji np. obrut żeby wolniej śmigał to odkręcasz węża na rozdzielaczu ktury idzie do siłownika i tam dajesz podkładke z dziurką spowolnisz przepływ oleju w wuzku widłowymm tak zrobiłem bo jak dało się na podnoszenie to palete podrzucał do góry chodzi już z 5 lat bez problemowo jak cośpisz na gg wszystko wyjaśnie

#4 Share Fabian777

Fabian777

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 02 październik 2011 - 09:13

szybki TROLL Witam podepnę się pod ten temat,żeby nie zakładać nowego.
Mam problem z trollem , gdy olej jest jeszcze zimny to jest ok ,ale jak już się rozgrzeje to nie ma siły i chodzi bardzo powoli.
Może ktoś już miał taki problem i mi pomoże.

#5 Share kazikwlkp

kazikwlkp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 08 październik 2011 - 18:09

szybki TROLL Fabian 777 Pompe masz do wymiany ,tylko kup orginalną a nie zamiennik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 29 grudzień 2011 - 19:48

szybki TROLL Mam takie głupie pytanie czy można podłączyć ta pompę pod wałek 1000 obr/min.? Czy wszystko będzie dobrze jeśli będzie pracowała na pełnych obrotach?

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 21:15

szybki TROLL Jeżeli obroty wyjściowe na wałku nie będą przekraczały 430/540obr/min [czyli WOM w ciągniku ustawiony na 1000obr ale obniżone obroty silnika] to można śmiało pracować.

#8 Share stefrog

stefrog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 19 luty 2012 - 13:30

szybki TROLL witam!!! Spowolniłem trolla wymieniając lub zamieniając dławiki na siłownikach. Jak sie okazało na głównym nie było u mnie wogóle dławika więc przy opuszczaniu od razu gleba :). Najlepsze w tym jest to że pytałem o dławiki w sklepie z częściami do maszyn rolniczych to mówili że tam czegoś takiego nie ma. jak wykręciłem i pokazałem co chce kupić to się nagle znalazło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Franek3333

Franek3333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 19:31

szybki TROLL Przy wolnej pracy należy zwrócić na wycieki przy rozdzielaczu wymienić oringi i trol szybciej działa :) A co T_25 a przy trolu to super działa tylko pyka rozrzutnik w 6 minut jedno osiowy polski