Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 310 Vario czy Case JX

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol7110

karol7110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 10:18

Fendt 310 Vario czy Case JX Doradźcie mi jaki ciągnik wybrać z tych dwóch ma być to ciągnik główny jeden z nich to Fendt 310 Vario 105-KM a drugi Case jx95-92KM, który z nich jest lepszy jakościowo który tańszy i prosiłbym o wszelkie informacje o tych ciągnikach.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 310 Vario czy Case JX Dzisiaj, 18:20
  •  

#2 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 10:34

Fendt 310 Vario czy Case JX Troche dziwne porównanie zrobiłes,Porównjesz Fendta z bezstopniowa skrzynia do typowo mechanicznego case
Jakosciowo lepszy Fendt a cenowo zdecydowanie case

#3 Share dawid2

dawid2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 wrzesień 2011 - 11:00

Fendt 310 Vario czy Case JX Witam dwa ciągniki są dobre ale jeżeli dysponujesz większą gotówką to ja na twoim miejscu kupił bym Fendta :rolleyes:

#4 Share karol7110

karol7110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 11:25

Fendt 310 Vario czy Case JX a jaki fendt z tych nowszych (2007-2011) ma mechaniczną skrzynie chodzi mi o ciągniki o mocy od 90KM do 110KM

#5 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 17:11

Fendt 310 Vario czy Case JX Fendt odszedł już od zwykłych skrzyni i teraz jest już tylko vario.

#6 Share caseih4230

caseih4230

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 19:39

Fendt 310 Vario czy Case JX Ja bym nie porównywał FENDTA Z sinikiem niemieckim DEUTZA z CASEM silnik zapewne włoski iveco. Niemiec to NIEMIEC xD. Komfort lepszy. Ja bym się wogle nie zastanawiał i brał Fenda.

#7 Share case5120

case5120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 26 wrzesień 2011 - 20:23

Fendt 310 Vario czy Case JX Potwierdzam wypowiedz poprzednika, Fendt to fendt, ale tylko ta cena...(jak się domyślam to w granicy 500tyś.). Za to case w granicach 140tys, tak rozsądnie pomyśleć to 1 fendt= 3 case. I przede wszystkim koszty naprawy w późniejszym czasie (z tego co wiem to naprawa skrzyni "Vario" nie jest taka prosta i przede wszystkim bardzo droga). Fendt ci na pewno mniej spali i ta praca silnika, ahhh.....
Powiem tak jeśli cie tylko stać na kupno fendta, to na pewno będzie cie stać na późniejsze naprawy :))))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 20:42

Fendt 310 Vario czy Case JX Tylko kupno ciągnika po to aby zaszpanować się nie opłaci bo koszta eksploatacji mogą być uciążliwe. Radził bym zamiast Fendta może coś tańszego kupić.

#9 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 21:15

Fendt 310 Vario czy Case JX

Ja bym nie porównywał FENDTA Z sinikiem niemieckim DEUTZA z CASEM silnik zapewne włoski iveco. Niemiec to NIEMIEC xD. Komfort lepszy. Ja bym się wogle nie zastanawiał i brał Fenda.

Niemieckim silnikiem z fabryki w Argentynie :unsure: Każdy z nich to składak w większym lub mniejszym stopniu.

#10 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 27 wrzesień 2011 - 21:56

Fendt 310 Vario czy Case JX A może zamiast tego fenda zastanów się nad którymś John deerem z seri R. Sa troszke droższe od Case ale o niebo lepsze.

#11 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 22:31

Fendt 310 Vario czy Case JX Cenowo Case Niezawodnie Fendt napewno bedzie lepszy od Case napewno sprawdzi się lepiej w cięższych pracach jx to raczej ciągnik do lrzejszej pracy już bardziej bym poruwnywał tu JXU to by był zblizony ciągnik do Fendta tego ;)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#12 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 16 październik 2011 - 09:02

Fendt 310 Vario czy Case JX @case5120 Nie strasz człowieka że fendt 310 vario kosztuje 500 tyś zł :P Porównanie można powiedzieć troche dziwne, mechaniczny,tani case do droższego z elektroniką fendta :D Jak koledzy wyżej powiedzieli jak masz z 250 tyś netto pieniędzy to polecam fendta. A jak nie masz to alternatywę np. JD seri R albo jakiś MF 5400.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 20 październik 2011 - 11:34

Fendt 310 Vario czy Case JX witam. Co do fendta to jest nad czym sie zastanowic, mailem taki dylemat ,jednak jd 5R mnie pokusil cena, jakoscia wykonania w kabinie . Jednak trzeba sie skupic na case i fendzie. Jesli chcesz porownac case do fendta to zobacz sobie Cs Pro , ktory jest lepszy ze wzgledu na oszczedny silnik sisu oraz ,pod wzgledem optycznym . Cenowo wychodzi lepiej i masz dobry ciagnik z Austrii
Dodany obrazek

Dodaj odpowiedź