Skocz do zawartości

Zdjęcie

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 09:02

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT WITAM WSZYSTKICH JESTEM OD NIEDAWNA WŁASCICIELEM FARMTRAC 675 DT MA NA LICZNIKU 18 MOTOGODZIN MOJE PYTANIE CO SZWANKUJE ZEBY NAJWIENCEJ WAD UKRYTYCH FABRYCZNYCH WYKRYĆ W CZASIE GWARANCI. MOJA OCENA MASZYNY JEST DOBRA ZWROTNY ZGRABNY NISKI MIEŚĆ SIE WSZENDZIE EKONOMICZNY SILNIK CYKA REWERS CIASNO PRACUJE MOŻNA SMIGAĆ NA POLU Z USMIECHEM MIAŁEM KUPIĆ URSUSA MIDO TYLKO URSUS KLAPNOŁ MIAŁEM NIEDAWNO MOŻLIWOŚĆ PRZEJECHANIA URSUSEM MIDO NIE ŻAŁUJE DECYZI KUPNA FARMATRAC675 DT POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW . :lol:

Nie piszemy z Caps Lockiem!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT Dzisiaj, 21:33
  •  

#2 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 25 wrzesień 2011 - 09:20

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT Powiem tak, w każdym modelu coś innego może zacząć szwankować, ale zawsze jakieś drobne usterki, z reguły te ciągniki są bardzo dobre i mało awaryjne no chyba że ci się trafi awaryjny egzemplarz, ale z tego co się orientuje to takiego nie było.

#3 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 25 wrzesień 2011 - 12:13

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT Witaj kolego. Ja posiadam Farmtraca 80 4WD. Kupiłem go w maju 2009 roku i do tej pory zrobiłem nim 776 mth. Chodzi bezawaryjnie, oby tak dalej ;) Do tej pory wymieniłem 2 siłowniczki w drzwiach przednich po 50 zł jeden ;p I to było na tyle :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share grzyb430

grzyb430

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:snowboard, technika, elektronika

Napisany 06 grudzień 2011 - 03:22

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT

Witaj kolego. Ja posiadam Farmtraca 80 4WD. Kupiłem go w maju 2009 roku i do tej pory zrobiłem nim 776 mth. Chodzi bezawaryjnie, oby tak dalej ;) Do tej pory wymieniłem 2 siłowniczki w drzwiach przednich po 50 zł jeden ;p I to było na tyle :)

Siłowniczki mi też siadają. A rewers się ,,dotrał'' i lata dobrze. U mnie jeszcze pękła linka od sterowania podnośnikiem z dworu bo nie była nasmarowana to raz i ktoś się bawił jak był zgaszony ciągnik wymienili na gwarancji i jest git.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share adamo24

adamo24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 20:17

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT W moim 675DT z siłownikami w drzwiach to i ja miałem przygodę też 2 wymienione były na gwarancji i teraz jeden już słabo trzyma. Zwróć uwagę na drzwi jak otworzysz czy siłownik nie obciera o uszczelkę i o szybę, ja tak właśnie straciłem szybę w drzwiach przez ten siłownik. U mnie jeszcze na gwarancji po ok 250 mth chłodnicę wymienili bo trochę ciekła. Po za tym ciągnik bardzo dobry i spalanie przy dzisiejszych cenach paliwa bardzo małe.