Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakiego laptopa kupić do 2500zł

57 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 09:07

Jakiego laptopa kupić do 2500zł weź na próbę bo ja miałem iplusa no i porażka. teraz mam neostrade 10mb na wifi w całym domu na 4 kompy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakiego laptopa kupić do 2500zł Dzisiaj, 09:45
  •  

#22 Share Ynternauta

Ynternauta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 09:59

Jakiego laptopa kupić do 2500zł To czego nie polecam to Play.

#23 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 11:33

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Nie wiem jak inne, ale miałem okazję korzystać z Playa i Orange i jak dla mnie to kicha, zależy jeszcze jaka cena za abonament no i te limity transferu to dla mnie porażka :/
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#24 Share Ynternauta

Ynternauta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 październik 2011 - 10:45

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Fajną ofertą jest internet LTE Cyfrowego Polsatu, ale jeśli nie jestes z okolic warszawy to zapomnij.

#25 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 11 październik 2011 - 07:18

Jakiego laptopa kupić do 2500zł A co powiecie na takiego http://www.groupon.p...hopping/1091915 chodzi o tego białego, dodam że potrzebuję do internetu i filmów.

#26 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 12 październik 2011 - 16:58

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Najlepiej to wybierz się do sklepu i porównaj sobie 15 cali i 17 cali, zobacz sobie na którym wg Ciebie będzie lepiej oglądać filmy, bo to niby niewiele, ale jednak różnica w oglądaniu jest, przeglądaniu stronek zresztą też, a co za tym idzie rozdzielczość się zmienia :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#27 Share narzedziowy

narzedziowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 październik 2011 - 23:24

Jakiego laptopa kupić do 2500zł A może laptop Ci w ogóle niepotrzebny? Jeśli komputer cały czas ma stać w domu, to spokojnie można wybrać stacjonarkę, komputer stacjonarny ma kilka zalet:

- w przyzwoitej cenie można kupić duuuży monitor, np. 24 cale - świetny do internetu i filmów
- w tej samej cenie dostaniesz raczej lepszą konfigurację
- łatwiejszy do późniejszej rozbudowy czy ewentualnej naprawy
- bezpieczniejszy jeśli chodzi o uszkodzenia, zwłascza jak w domu są dzieci (laptopa łatwiej strącić, oblać czymś, etc.).

#28 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 19 październik 2011 - 20:32

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Najlepiej opłaca się Tmobile internet bezprzewodowy jak się dobrze potargujesz to dostaniesz 1 rok za pół ceny abonamentu. W Play jest drożej ostatnio sam wybierałem miedzy tymi dwoma i postawiłem na T mobila tanszy i o 1 GB wiecej mam ;)
A najlepszy z laptopów to bedzie Asus są najmniej awaryjne wystarczy spojrzeć na allegro najmniej jest ich uszkodzonych to tez mówi za siebie , najbardziej optymalny jest 15 jak chcesz go nosić ze sobą bo 17 to jest juz wiekszy i mniej poreczny z reszta 15 sa według mnie najbardziej optymalne.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#29 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 19 październik 2011 - 21:15

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Po przedłużeniu umowy na rok w Play mam 8GB, z prędkością 2Mb za 39zł. Korzystanie z portali społecznosciowych nie powoduje zużycia limitu- dla fanów fb i nk. Jedyny problem to to, że nie wszedzie jest zasieg. Mam nadzieję, że się to zmieni.
Od roku używam Asusa N71V. Gdy go kupowałem HP w tej samej cenie miał prawie o połowę niższe parametry, i nie miał tunera TV. Siostry też mają Asusy. Nie było awarii, więc sadze, że mogę polecic.

#30 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 12 luty 2012 - 22:19

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Odświeżam. Z pewnego powodu nie kupiłem wcześniej laptopa. Teraz jest mi niezbędny i tak jak w moim pierwszym poście tego tematu proszę o porady co do zakupu lapka do 2500zł.
W sobotę uderzam do sklepów i coś wybiorę :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 12 luty 2012 - 22:59

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Nie samsunga, nie acera nie asusa, ewentualnie lenovo chociaż i to ostatnio nie za bardzo, (chodzi mi o wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zawiasy) Stare lenovo to była potęga.

#32 Share mmarcinn001

mmarcinn001

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, sport, motoryzacja, modelarstwo, rolnictwo,

Napisany 13 luty 2012 - 16:39

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Jak ktoś szanuje to sprzęt długo i dobrze będzie służył.
Jeśli laptop bez systemu to ten jest w sam raz do tych zastosowań http://www.x-kom.pl/...640-dvd-rw.html
Jeśli potrzebny z systemem to może ten
http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html
lub http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html świetna firma polecam.
Bardzo ładny acer
http://www.karen.pl/...CS_brazowy.html
Solidny asus http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html
Do wyboru do koloru.
W cenie 2500 spokojnie możesz oczekiwać i5, 500GB dysk, 4 i więcej RAM, grafikę GF GT540M Taki sprzęt wystarczy na 2-3 lat do grania w dobre gry.

Edytowany przez mmarcinn001, 13 luty 2012 - 16:42.

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza

#33 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2845 postów

Napisany 13 luty 2012 - 18:15

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Jak ktoś szanuje i dba o sprzęt...
Ale laptop to nie PC który stoi w jednym miejscu bez ruchu. Laptopa zabierasz w przeróżne dziwne miejsca i go tam używasz. Np. w samochodzie, na ławce w parku, na uczelni na kolanach, w pociągu, przesiadasz się z miejsca na miejsce zamykasz lub nie i tak wkoło zmykasz i otwierasz, zamykasz i otwierasz. I jak delikatnie byś tego nie robił to jedne zawiasy wytrzymają dłużej drugie krócej. Po za tym ekran cały czas jest narażony na drgania np. w wspomnianym samochodzie czy pociągu. Więc kupując laptopa zwróć szczególną uwagę na zawiasy. Bynajmniej ja zawsze zwracam by później nie ponosić kosztów i utraty laptopa na 2 tyg z powodu naprawy.

Po za tym jak nie masz zamiaru grać w gry tylko potrzebny by był do ofisa, multimedia i internet to bez sensu jest wydawanie kroci na droższe cóś niż te 2500. Wiem z doświadczenia, 2 lata miałem w konfiguracji zbliżonej do
http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html
i co? Grałem może w AOE III i cossaców. Czyli tak drogi lap wcale nie był mi potrzebny (wyrzucenie kasy w błoto)
Przy kolejnych szczególną uwagę zwracałem właśnie na obudowę. W końcu jest to laptop więc jest narażony na przeróżne uszkodzenia mechaniczne więc obudowa powinna być solidna. A jak chcesz grać w gry kup sobie Xboxa. Że chyba masz jakieś mega programy np. do projektowania które wymagają mega sprzętu aby mogły poprawnie funkcjonować to już inna sprawa.

Edytowany przez damianzbr, 13 luty 2012 - 18:16.

#34 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 18:20

Jakiego laptopa kupić do 2500zł W sprawie internetu noc ci nie pomogę bo mam w domu laptopa i na wi-fi.A tak z laptopu to polecam ci Samsunga RV-511 niska cena i w środku dostajesz coś naprawdę dobrego

#35 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 15 luty 2012 - 22:33

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Może ktoś ma jeszcze coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie.

Panowie. Jeszcze jedno pytanko z mojej strony. Czy na karcie GeForce GT 540 pójdzie mi landwirtschafts simulator czy szukać lapka z lepszą grafiką.

Ja jestem weekendowym graczem także najczęściej korzystał z niego do neta i filmów ale w weekendy lubię sobie pograć także szukam czegoś mocniejszego, żeby przykładowo grając w ls'a mi kompa za mocno nie obciążało bo będzie się strasznie grzać.

Oglądałem lapki wczoraj w sklepach to pozytywnie wypadły 2 marki: dell i lenowo. Sprawiały wrażenie dobrze wykonanych (obudowa i klawiatura), bo przykładowo jak popatrzyłem na klawiature acer'ów to lipa, że szok.

Niestety za della czy lenowo trzeba dobrze zapłacić, za ich wartość można kupić lapka o lepszych parametrach z asus'a czy acer'a ale wolę kupić porządny sprzęt i nie mieć z nim problemów.

Edytowany przez samczyk1991, 15 luty 2012 - 22:48.

Wieczny kawaler ;)

#36 Share mmarcinn001

mmarcinn001

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 16 luty 2012 - 12:02

Jakiego laptopa kupić do 2500zł GF GT540M spokojnie sobie poradzi z LS i innymi grami popularnymi teraz. Ta karta jest bardzo dobrym wyborem do laptopa za 2500.

U-R-S-U-S C-355
MF 255

#37 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:50

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Nie napisałem wcześniej ale jednak biorę do 3 tyś ;)
Bo dopiero powyżej 2,5tyś za lapka można tą kartę dostać :)
Wieczny kawaler ;)

#38 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 18 luty 2012 - 02:18

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Jutro idę na oglądać laptopy ale chyba się zdecyduje na: http://www.euro.com....50gb-w7hp.bhtml
http://www.euro.com....525m-w7hp.bhtml

Edytowany przez samczyk1991, 18 luty 2012 - 03:01.

Wieczny kawaler ;)

#39 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 18 luty 2012 - 03:28

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Ja miałem kupić ten laptop tyle że z GT550, kasa poszła na prawko i odłozylem zakup na czas nieograniczony. Kuzyn kupił sobie podobny model Lenovo i tylko sie denerwował ze mu zawiasy skrzypią.

Edytowany przez Davido, 18 luty 2012 - 03:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mmarcinn001

mmarcinn001

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 18 luty 2012 - 17:46

Jakiego laptopa kupić do 2500zł Tu masz Lenovo za 2599 zł http://allegro.pl/ib...2110772692.html
Ten o wiele tańszy http://www.x-kom.pl/...d-rw-7hp64.html

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Dodaj odpowiedź