Zaloguj się, aby obserwować  
samczyk1991

Jakiego laptopa kupić do 2500zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
samczyk1991    83

Witam :)

Potrzebuje waszej pomocy. Po 10 chciałbym sobie kupić laptopika do 2500zł, jeżeli to by była mega okazja to nawet do 3000zł. Potrzebuje do przeglądnia internetu, oglądania filmów i od czasem do grania w LS'a. Jakie marki polecacie, na co zwrócić uwagę co polecacie. Z góry dzięki za pomoc :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do takiego użytkowania wystarczy znacznie tańszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

Polecam Ci laptopy ASUS. Jest duży wybór modeli w tych cenach o jakich piszesz. Poza tym są dobrze wyposażone i miło się na nich pracuje. Ja posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GArgus    0

Ja ze swojej strony polecę Acera. Dlaczego? Seria Aspire do takiego użytku się jak najbardziej nadaje. Ich serwis jest bardzo dobry i szybki (door to door) Żałuję, że nie posłuchałem kolegi i wziąłem HP zamiast właśnie Acera z serii aspire. Bo Hp to przede wszystkim reklama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9595    2

Ja mam Acera Aspire 5741G i jestem bardzo zadowolony, jeszcze mi się nie zawiesił ani nie popsuł. LS 2011 idzie bez problemu. Polecam Acera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Szukaj lapsa z grafą dedykowaną,wtedy LS spokojnie Ci pociągnie,bo czasami od zawalenia gry modami LS lubi się zacinać.

Nie kupuj HP, one tylko ładnie wyglądają parametry mają słaaaabe,Asus,Acer to konkretne laptopy. Sam mam Asusa k50ab i jestem z niego zadowolony.

Edytowano przez bodzioszajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin64    0

Do do filmów, internetu i ls'a mając 2500zł wybrałbym raczej coś z Della lub Lenovo. Pod względem jakości i wykonania są klasę wyżej niż Asusy i Hp (chociaż nie mówię że są to złe marki). Acer'ów osobiście nie polecam, chyba że popracowali w ostatnim czasie na wykonaniem i jakością produktów. Może na przykład coś takiego:

link1

link2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Do tego to ja Ci powiem, kup ASUSA K50IJ (takiego mam, 2lata żadnej awarii) Długo trzyma bateria, cena mi sie trafiła 2100 :)

Karte lepszą dobierzesz, i laptop bajka.

+bateria

+waga

+funkcjonalność

Minusów narazie nie dostrzegłem. biggrin.gif

ogólnie super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Ja polecam ci laptopa ASUS, ponieważ posiadam laptopa tej marki a dokładnie Wersja N61J, bez problemu chodzi na nim LS 2011, oraz inne podobne gierki, No i kosztował mnie 2500zł ale teraz jest trochę tańszy ;)

Edytowano przez Wojtek1693

Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

A o Toshibie jakie macie opinie? Ja mam już 5 rok, i nic się nie dzieje, poza już wysłużoną baterią. W domu mam 2 nowsze i też chodzą jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Wiem, że do moich zadań wystarczyłby tańszy laptopik, ale chcę kupić coś lepszego, żeby za rok nie musiał nowego kupować. Już taki błąd popełniłem kupując peceta. Mi właśnie kumpel co ogarnia temat polecał toshibe, hp, asus. Odradzał właśnie acera, a szkoda bo fajnie wypadją jeśli chodzi o cenę. Kurde, sam nie wiem co kupić, jeszce troszkę poczytam sobie i zaczerpnę info z innych źródeł. Dzięki za opinie i czekam na kolejne :)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

2 lata temu za 2500 kupiłem Asusa K50IN, nawet dziś mocny sprzęt. Bateria starcza na 1,5 godziny Inventora(a to ciężki program). Mógłbym z czystym sumieniem polecić, ale już go nie produkują ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

A ja się zgadzam z jednym z przedmówców. W laptopach HP jest dużo reklamy i wyższe ceny.

A poza tym ASUS to też jest firma, która jest znanym producentem sprzętu i ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Ja uzywam laptopa ASUS K50IP i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Za 2500zł kupisz Acera 7741G z procesorem Intel Core i5-480m, z RAMem 4GB DDR3, dysk twardy 640GB, grafiką Radeon HD 6550 1GB, zapewne będzie mieć oryginalny Win7, będzie to oczywiście 17 cali, polecam taki sprzęt, daje radę, ja mam ciut słabszego, ale użytkuję już rok i nie oszczędzam go, spisuje się rewelacyjnie :)

 

Fakt jest taki, że szukałem Asusa, ale za te pieniądze co kupiłem Acera nie kupiłbym wtedy Asusa z tymi samymi częściami. Byłby wtedy o około 400zł droższy. Dlatego wzięłem Acera i wcale nie żałuję.

Edytowano przez Marcin91

Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

W Vobisie jest Lenovo G570 z prockiem pentium p6100, 3 GB ramu i 500 GB dyskiem za 1599 zł (System operacyjny też jest w cenie). Do tych zastosowań to aż za dużo. Ten laptop jest świetny, jak na tak małe pieniądze. Ma go moja siostra, czasami też go używam, więc to nie jest polecanie jakiegoś sprzętu którego nigdy nie miało się w ręcach.

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Grafika Geforce 310m, czyli dużo lepsza niż zintegrowane. Trochę wprowadziłem w błąd z prockiem, ale już zmieniłem. Nie wiem czemu nie ma go na stronie Vobisa, w sklepie na stanie też go nie mieli, ale sprzedawca bardzo zachwalał i zamówił go na następny dzień.

Edytowano przez MichalR

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

A żeby nie zakładać nowego tematu. Wraz z laptopem mam zamiar dobrać sobie neta bezprzewodówke i tu pytanko jak śmigają nety z sieci komórkowych np. Orange, play itp. Ja mam zamiar wziąść sobie iplusa 12gb transferu na miesiąc, powinno mi wystarczyć na miesiąc, zresztą można testować przez tydzień wi ęc wypróbuje ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

weź na próbę bo ja miałem iplusa no i porażka. teraz mam neostrade 10mb na wifi w całym domu na 4 kompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Nie wiem jak inne, ale miałem okazję korzystać z Playa i Orange i jak dla mnie to kicha, zależy jeszcze jaka cena za abonament no i te limity transferu to dla mnie porażka :/


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj