Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrącony koń

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pajo

pajo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:konie/motoryzacja/sport/filmy/ i rolnikowanie :)

Napisany 21 wrzesień 2011 - 09:31

potrącony koń Witam . nie wiem czy dobry dział jak coś to proszę przenieść.

wiec tak dziś rano godz5,00 wyszedł źrebak na ulice i potrącił go ford transit(kierowca jechał po pracowników). kolega zadzwonił do mnie o 5.45 ze stoi owy ford i źrebak leży potrącony na łące.Kierowcy już nie było na miejscu zdarzenia. byłem tam o 6 rano. i źrebak leżał poobijany (ford też stał i stoi do teraz a kierowcy nie zastałem) , weteryniarz przyjechał dostał zastrzyki i nie wiadomo co z nim bedzię. jakieś konsekwecje mnie czekają ????? zna ktoś taki przypadek ????? POMOCY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
potrącony koń Dzisiaj, 17:01
  •  

#2 Share chaner123

chaner123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo Motoryzacja dobry film

Napisany 21 wrzesień 2011 - 11:13

potrącony koń jako właściciel źrebaka odpowiedasz za wszystkie szkody wyrządzone przez zwierze (chyba że właściciel forda się nie znajdzie a samochód zniknie)

#3 Share hopper5

hopper5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 11:35

potrącony koń Może kierowca był pod wpływem alkoholu i wróci jak wytrzeźwieje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 12:34

potrącony koń weteryniarz przyjechał dostał zastrzyki i nie wiadomo co z nim bedzię.
[/quote]
Czyli ten weterynarz dostał te zastrzyki i nie wiadomo co będzie z tym weterynarzem? Przynajmmniej to zdanie tak wygląda...

#5 Share pajo

pajo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 13:43

potrącony koń źrebak dostał zastrzyki i nie wiadomo co z nim będzie. bo nic złamanego nie ma. ale 4 rany i ciekawe czy w środku nie ma nic obite(jakiś krwotok albo coś :huh: ).przyjechała żona właściciela tej firmy i powiedziała ze mąż wiczorem wpadnie na rozmowę. mnie interesuje dlaczego ten kierowca znikł był pijany czy coś??? dla mnie to jest ucieczka z miejsca zdarzenia!!

#6 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 21 wrzesień 2011 - 14:08

potrącony koń Najpewniej był wypity :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2011 - 14:13

potrącony koń A może nie miał czasu, żeby szukać właściciela źrebaka, bo musiał zawieźć ludzi do pracy?

#8 Share mikon71

mikon71

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 16:02

potrącony koń ale forda zostawił to co pieszo po nich poszedł, tyle to sami mogli dojsc. Moim zdaniem moze auto niema ubezpieczenia albo przeglądu i moze wzioł dowód i spier.... zadzwon na policje i podaj im numery forda i czekaj

#9 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 19:35

potrącony koń Ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzęta pokrywane jest przez rolnicze OC, dlatego jest obowiązkowe. Inna bajka to dlaczego gościu porzucił uszkodzone auto i zaginął. Jeżeli będzie się chciał dogadać, bierz kasę za całego źrebaka. Podczas rozmowy głośno pomyśl o kierowaniu na podwójnym gazie, o czym może świadczyć oddalenie się z miejsca wypadku. Idź w zaparte, włącznie z policją, szkody i tak pokryje OC, może facet pęknie.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2011 - 19:44

potrącony koń Kierowca na pewno był na gazie, błąd zrobiłeś trzeba było od razu dzwonić po Policję, no trudno źrebak wyszedł na drogę i narobił szkody ale chyba płacisz OC rolników z tego by pokryli.Ale kierowcę by Policja szukała a nóż był pijany.

#11 Share pajo

pajo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 21:20

potrącony koń policja była. źrebak nie powinien się znajdować na jezdni. kierowcy będą szukać bo to nawet jest osobne wykroczenie(ucieczka z miejsca kolizji). mogę mu cywilny założyć za straty łącznie z leczeniem. ale zobaczymy co gościu będzie mówił czekan na telefon bo po auto byli jego pracownicy. jeszcze się okazało przy okazji ze jest ścigany w sąsiednim powiecie. zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 21:38

potrącony koń możesz być spokojny ja miałem podobnie z psem wpadł też pod forda Transita i zderzak rozbił przyjechała policja zapisała co miała zapisać i z ubezpieczania poszło ... i jak by przyjechał żadnych pieniędzy prawdopodobne był pijany i uciekł czyli z oc pewnie też nie dostanie ...