Skocz do zawartości

Zdjęcie

zegar motogodzin

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 19:42

zegar motogodzin witam mam taka prosbe mam zegar w kombajnie zborzowym mt/h ale byl spalony i zalatwilem sobie inny od widlaka bulgarskiego taki zegar muj stary mial tylko dwa wejscia + i - nie bylo problemu - na mase a + byl podloczony do regulatora napiecia nie wiem czy tak powinno byc ze z regulatora napiecia ma byc dany + ten nowy podlanczalem tak jak byly wczesniej podlaczone przewody i tylko buczal wiec boje sie ze mi sie spali mam go z cala deska zegarow bylyn dwa przewody czerwony to + a drugi zielono zulty mysle ze to - i tak to podlanczalem do prostownika moje pytanie czy ktos wie jak to jest podlaczone w maszynach kture maja zegar mt/h elektryczne z gury dzieki pozdrawiam

Kolego, popraw błędy ortograficzne, bo zaraz polecą %%.

Edytowany przez Elektrotechnik, 20 wrzesień 2011 - 07:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zegar motogodzin Dzisiaj, 03:29
  •  

#2 Share vcc

vcc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 426 postów
  • Zainteresowania:Grunt to prund, a prund to elektryka......

Napisany 19 wrzesień 2011 - 19:59

zegar motogodzin Licznik mtg jest zazwyczaj podpinany albo bezpośrednio pod zapłon lub przez przekaźnik pod alternator, w chwili odpalenia silnika alternator załącza przekaźnik który załącza licznik mtg

agrotysk.pl
Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 wrzesień 2011 - 20:08

zegar motogodzin

witam mam taka prosbe mam zegar w kombajnie zborzowym mt/h ale byl spalony i zalatwilem sobie inny od widlaka bulgarskiego taki zegar muj stary mial tylko dwa wejscia + i - nie bylo problemu - na mase a + byl podloczony do regulatora napiecia nie wiem czy tak powinno byc ze z regulatora napiecia ma byc dany + ten nowy podlanczalem tak jak byly wczesniej podlaczone przewody i tylko buczal wiec boje sie ze mi sie spali mam go z cala deska zegarow bylyn dwa przewody czerwony to + a drugi zielono zulty mysle ze to - i tak to podlanczalem do prostownika moje pytanie czy ktos wie jak to jest podlaczone w maszynach kture maja zegar mt/h elektryczne z gury dzieki pozdrawiam

Do zegara jest przypasowany nadajnik obrotów i jeśli to nie jest taki sam zegar jak był to możesz sobie podłączać chyba nie muszę mówić gdzie. :D

Kolego, nie wiesz o co dokładnie autorowi chodzi i na dodatek piszesz bezsensowne i obraźliwe posty. 10% na zastanowienie się nad tym co robisz.

Edytowany przez Elektrotechnik, 20 wrzesień 2011 - 07:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share vcc

vcc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 426 postów
  • Zainteresowania:Grunt to prund, a prund to elektryka......

Napisany 20 wrzesień 2011 - 06:39

zegar motogodzin O jakim nadajniku piszesz :blink: Przecież chodzi tu o najzwyklejszy licznik mtg gdzie tyko cyferki się kręcą np.
http://www.motorowki...otogod_2002.jpg

agrotysk.pl
Ryki - Słowackiego 23

============================

Zwoleń - Krakowska 7

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 wrzesień 2011 - 10:44

zegar motogodzin No faktycznie moja wina, bo nie doczytałem.Ale chyba znowu nikt nie poczuł się urażony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 19:40

zegar motogodzin

O jakim nadajniku piszesz :blink: Przecież chodzi tu o najzwyklejszy licznik mtg gdzie tyko cyferki się kręcą np.
http://www.motorowki...otogod_2002.jpg

witam o to wlasnie uzadzenie mi chodzi mam takie podobne z tylu ma 6 meskich wsuwek nie wiem jak to podlaczyc sorki za moje bledy ort ale nie bardzo wiem czym sie robi polskie znaki na klawiaturze wiec jeszcze raz sorki spytam sie brata jak ich nie robic pozdrawiam morze ktos inny jeszcze wie jak to podlaczyc