Skocz do zawartości

Zdjęcie

Inst. hydrauliczna w D7

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 29 sierpień 2006 - 08:08

Inst. hydrauliczna w D7 Mam pytanie jak powinien dzialac silownik w mechanizmie sciezek w D7; chodzi o to czy po wysunieciu tloka za pomoca hydrauliki ciagnika i puszczeniu dzwigni - zawór zablokowany - silownik wraca do polozenia pierwotnego, obecnie aby wrocil musze po wysunieciu tloka zawor jeszcze raz pociagnac lekko aby sie otwarl i olej zeszedl z silownika, ale wydaje mi sie ze na wiosne bylo inaczej:), po prostu zapomnialem . . .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Inst. hydrauliczna w D7 Dzisiaj, 22:03
  •  

#2 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 29 sierpień 2006 - 20:17

Inst. hydrauliczna w D7 masz racje było innaczej:) siłownik powinien wrócic bo jest to siłownik jednostronnego działania. u mnie za jego powót odpowiadaja dwie sprezyny które go przyciagaja spowrotem. a moze jak musisz ruszac hydraulika to wina tego układu w ciagniku sprawdz szyb kozłaqcze hydrauliki i mechanizm odpowiedzialny za powrót siłownika w siemwniku zanim rozkrecisz pol traktora:)
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#3 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 30 sierpień 2006 - 07:25

Inst. hydrauliczna w D7 Nie do konca rozumiem, bo jesli silownik wraca to chyba w nim jest jakis mechanizm ktory olej kieruje na jakis obieg wewnetrzny, bo przeciez po wysunieciu tloka i puszczeniu dzwigni w ciagniku rozdzielacz zamyka przeplyw oleju czyli olej nie zejdzie z tloka chocby nie wiem ile bylo sprezyn:)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 30 sierpień 2006 - 19:40

Inst. hydrauliczna w D7 mylisz sie to jest siłownik jednostronnego działania tak samo jak z przyczepa wywrotka. co ma jakis wewnetrzny obieg? nie! poprostu ciezar skrzyni wciska olej spowrotem a w amazonce bynajmniej u mnie robia to spreżynki:)
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

#5 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 01 wrzesień 2006 - 08:07

Inst. hydrauliczna w D7 Nie rozumiemy się, jesli piszesz ze sprezyny wciskaja spowrotem tłok to musisz mieć otwarty zawór w ciągniku- co najczesciej jest równoznaczne z trzymaniem dzwigni, po jej puszczeniu przeplyw oleju jest zablokowany, a mi chodzilo o to ze w tym wlasnie polozeniu bedzie sie tlok chowal, ale widac za duzo chcialem:)

#6 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 09 wrzesień 2006 - 21:41

Inst. hydrauliczna w D7 A przy jakim ciągniku zaczepiasz tego amazonka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 09 wrzesień 2006 - 23:27

Inst. hydrauliczna w D7 musisz podłączyc w takie gnazdo w którym olej cofnie zie po puszczeniu dzwigni

#8 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 11 wrzesień 2006 - 07:04

Inst. hydrauliczna w D7 Hm, tylko musze je wpierw znalesc:), pewnie cos z traktorem nie tak, podlacze siewnik do innego traktora dzis;
Kizo- zetor 10641

#9 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 11 wrzesień 2006 - 20:34

Inst. hydrauliczna w D7 spróbuj pod któres z dwóch złaczy którymi sterujesz dzwignia przy tregulacji głebokości pracy pługa

#10 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 11 wrzesień 2006 - 21:54

Inst. hydrauliczna w D7 Ja w swoim Zetorze 7211 podłańczam pod gniazdo którego załańczanie jest obok powrotu tzn. dźwignia cały czas jest na powrocie do przodu olej idzie do siłowniczka i puszczam i znowu jest na powrocie więc siłowniczek się wciska. A jak bym podłączył pod drugie gniazdo to bym musiał kombinować bo zasilanie jest na samym końcu potem pozycja blokada (więc by się nie chował) i powrót. Nie wiem jak jest u ciebie w zetorze ale podłącz tak żeby jak dasz olej na siłowniczek było następnie na powrocie wtedy powinien wrócić siłownik.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 15 październik 2006 - 12:02

Inst. hydrauliczna w D7 Podłącz sie podto gniazdo co pszyczepe wywracasz.

Dodaj odpowiedź