yaboll

Wtryskiwacze od Poloneza 1.9Gld

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
POL1    28

Warto to mało powiedziane. :rolleyes: :rolleyes: ciągnik na prawdę pięknie pracuje. Mowa oczywiście o końcówkach BOSCH-a bo na THM i innych podróbkach nie wiem jak bedzie pracował i pylił.

Ja z 4 końcówek od Poloneza co miałem zalane w oleju wybrałem 2 co najładniej pyliły.Ciapek przedtem wiecej kopcił a teraz tylko minimalny dymek.

Edytowano przez Marcin91
literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Boscha nigdzie w necie nie znalazłem, są właśnie jakieś podróby no i WZM, myślę że powinny tak samo pylic jak i bosch skoro taki sam typ. Jedynie trwałość może być inna.

A jak z odpalaniem?

Edytowano przez Marcin91
literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Nie kupuj innych jak bosch, nawet wzm czy zetor gorzej pyli, a trwałość wiadomo... my kiedyś do samochodu 9szt przebraliśmy w sklepie, bo więcej nie mieli, 3były dobre a 4 ze starych wybraliśmy, bo 3/9 w nowych tanich firm było dobre.

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Odpalił normalnie, pokrecił z 5 razy i załapał. Potem normalnie na dotyk. Rano go nie paliłem, więc nie wiem. Jutro rano sprawdzę to napiszę.

Bobytempelton ma racje BOSCH to BOSCH.

Edytowano przez Marcin91
literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827
Marcincc360    70

O kurde ale mi ochote narobiliście to i ja założe po niedzieli te końcówki :D myśle że będzie dobrze a wręcz jeszcze lepiej :)

Koledzy moglibyście nagrać film jak ciapek chodzi na wolnych jak pod oporem gazu i na wysokich i wkleić tu albo na pw :) byłbym wdzięczny. Ponieważ bardzo mnie ten ''tuning'' zainteresował :D


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja moge ale nie mam konta na YOU TUBE i nie umiem zgrywać filmów.

 

 

Paliłem 15 min temu ciapka i pali normalnie tak jak na WZM , czyli nie ma różnicy.

Ciekawe jak będzie ze spalaniem :rolleyes:

Pomimo że zimny a szybko wszedł na obroty może nie tak jak gorący ale zdecydowanie szybciej jak na WZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

w spalaniu różnicy nie zauważysz. Jeżeli nawet jest takowa zbyt mała by zaobserwować.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że to się sprawdza, jak piszą panowie. Temat sę rozwinął. Mechanik od diesli, powiedział mi: że silnik może stukać i dymić po takiej zmianie. No to się zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ja moge ale nie mam konta na YOU TUBE i nie umiem zgrywać filmów.

Jest na to rada, możesz mi wysłać na GG ten plik wideo i zamieszczę go na swoim koncie na YouTube, tylko musieli byśmy się jakoś zgadać bo wysyłanie jakichkolwiek plików na GG wymaga natychmiastowej akceptacji odbiorcy.

Albo na pocztę, będzie prościej.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Jutro moje końcówki mają dojechać, zawiozę do ustawienia i będę testował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Cuda się nie spodziewaj, to te same końcówki, tylko dłużej pożyją bo bosch, no chyba że zamówiłeś wzm to to co w sklepie...


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Zamówiłem Boscha, cuda jak cuda jestem ciekaw jaka różnica między tymi od 30-stki a tymi od Poldka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

różnica nie tylko w żywotności, boschoskie znacznie lepiej rozpylają, nawet jak podczas ustawiania było ciśnienie poniżej 100 mgiełka ładna była, przy wzm strumień się lał. Ciapek jest bardzo wrażliwy na nierówne ustwienie ciśnienia z racji tylko dwóch cylindrów. Myślę że racji lepszego rozpylania oraz faktu że nawet jak nie będą idealnie ustawione to i tak rozpylają silnik pracuje równiej.


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Dokładnie. Poza tym ciapek mało co kopci, jak jest goracy to jest tylko symboliczny dymek i szybsze wchodzenie na obroty. Troszku inny głos silnika tak jak by bardziej porównywając C-330M a 3P.

Tyle z moich wniosków.

Edytowano przez Marcin91
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

POL1 to jak mówiłeś że wstawił byś filmik jak chodzi ciapek, jak chcesz to możesz mi wysłać film na maniak8881@wp.pl to wstawię go na youtube żeby inni mogli obejrzeć??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Normalnie, jeśli nagrałeś telefonem czy innym ustrojstwem, przenieś ten plik video na kompa, i stamtąd na maila. Plik to plik, nie ważne czy to plik dźwiękowy(np. mp3), zdjęciowy(fotka) czy video(film).


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Daj poczte to Ci wyslę.Jutro nagram nowy filmik bardziej dokładny to Ci prześle bo ten jest kijowej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Już podałem, jest w poście nr.48


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Gość
      Przez Gość
      witam
      Problem jest praktycznie od dawna ale to olewałem
      Ogólnie to ciagnik ciezko pali chmura białego dymu jak juz złapie to dopuki sie troche nie zagrzeje to na jeden gar szczególnie na niskich obrotach jak sie przegazuje to ok a im zimniej tym gorzej
      Remont kapitalny ok 6lat temu rocznie ok 200mth ale nie widział orki ani ciężkiej roboty zawory ok pompa ok a przyczyny nie widac w sumie mozna tak robic bo mi to nie przeszkadza ale czy to nie wykonczy silnika jest dosc mocny nie pluje olejem i go tez nie bierze
       
      A jeszcze napisze w temacie kupiłem zetora z UK 7045 nie wiem jaki ma przebieg ale oleju nie bierze i wcale nie kopci co mnie martwi bo za to ciezko zapala wydaje mi sie dostaje za mało paliwa albo zapłon żle ustawiony
      A drugi problem to ze w zakresie od 1300-1700obr silnik dostaje sporych drgan ale nic w nim nie puka pracuje cicho co to moze byc????????
      pozdr
    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj